Burnuma bakarmisiniz ltffeeen...

Endlessly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
26
0
burnumu 3 ay oldu yaptirali,eskiden cok uzundu kötüydü ama kemerli deildi bu 2. ameliyatimdi fatih dagdelene yaptirdim türkiyede baslarda cok begeniyodum ama simdi hic hosuma gitmio nedense eskisine benziyo ayni hic deisiklik yokmus gibi ucu keske kalkik olsaydi gerci sisliigi 1 sene sürer dedi fatih bey ama cok fazla degisecegini sanmiyorum bu hali sis mesela=((([hafif turuncu resim eski hali]

Eklentiler

• $12.JPG
    $12.JPG
    94,6 KB · Görüntüleme: 466
  • $7.jpg
    $7.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 468
Son düzenleme:
daha ne olsun ya seninki kuruntu olmuş bu şekil eskisine benziyorsa neden 2.ameliyatı oldunki çok güzel olmuş

ben çok beğendim valla çok yakışmış hiç bir sorunda göremedim:CüvCüv:

valla bende arkadaslara katiliyorum gercekten güzel olmus hic bi anormallik göremedim bence ucu da güzel görünüyor gayet güzel.

önceki resmini koysaydın daha net bişeyler söylerdik, ama sen düşük burun görmemişsin arkadaşım, seninki gayet kalkık ve kavisli.

canım bence burnun harika yüzüne çok yakışmış

zaten zaman geçtikçe şişlikler indikçe biraz daha kalkık oluyo zaten...ayrıca ben çok beğendim burnunu...

gercekten öyle heralde ya ggüzel ama bende kuruntu olmus bu arada ben 2. ameliyatimi ilkinde yamuk yaptiklari icin olmustum vede ne olursa olsun türk doktorlarindan vazgecmeyin cünkü ben 1. yi avusturyada oldum ve yamuk yaptilar...

kalkıklığı gayet hoş canım çok kalkık olsaydı yapmacık dururdu

X