Burnuma bakarmisiniz ltffeeen...

burnumu 3 ay oldu yaptirali,eskiden cok uzundu kötüydü ama kemerli deildi bu 2. ameliyatimdi fatih dagdelene yaptirdim türkiyede baslarda cok begeniyodum ama simdi hic hosuma gitmio nedense eskisine benziyo ayni hic deisiklik yokmus gibi ucu keske kalkik olsaydi gerci sisliigi 1 sene sürer dedi fatih bey ama cok fazla degisecegini sanmiyorum bu hali sis mesela=(((([ortadaki eski hali]

ya burnun gayet iyi.sen kötüburun görmemişin....allahaşkına bi insanın burnu normalde böyle normal insan burnu.ne varki bu burunda beğenmiyorsun.domuz gibi çok kalkık olsa sana hiçyakışmazdı...kaviside gayet iyi..abartma.sen düşük burun görmek istersen bi benim resimlere bak..burun ucumada bak..sonra haline şükret

canım bence seninki takıntı olmuş eski haliyle yeni hali arasında evet pek bi fark göremedim ama bence ikisi de gayet hoş.2.ameliyat bence gereksiz olmuş.ucunun kalkık olmaması da çok ii bence o zaman estetik olduğu çok belli olurdu.öylesi benim hiç hoşuma gitmiyor şahsen.senin ki gayet doğal sositososito

Bende çok beğendim canım gayet güzel bir burun olmuş:kahve:Ne kadara mal oldu?sengözlerimebaksanab

burnun çok güzel olmuş bence..çok da doğal duruyoo..nesini beğenmedin anlamadım...

burnumu 2500 € ya yaptirdim kizlar fatih dagdelen yapti aslinda cok ii doktor biliodum ama cok yogundu bana narkozu vermeden 2 dkka önce son hali resimlerimi gösterdi tabi ben hafif baygindim simdi sorsaniz hicbirsey hatirlamiyorum, gsl olsun yüzüme yakissin nefes alabileyim demistim ben kalkik olsun demem hic aklima gelmedi zaten fotoshoplu hali gayet gsl ve kalkikti acaba simdi sis ondan mi böleee....

e iste buda fatih beyle resmim=) vede burnumun önden görüntüsü haklimiyim deilmiyim simdi anlarsiniz=)))

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 105
  • $DSC00235.jpg
    $DSC00235.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
napacaksın domuz burnu gibi geziyor millet kalkık kalkık.allahın doğal yarattıları sanki kalkık mı.benim burnumda doğuştan hiç kusur yok ne kemer ne eğrilik kibar küçük ve çok güzel.ama kalkık değil.senin bu burnun benim burnuma benzemiş.gayet doğal.

Nesi var burnunun, tilki burnu gibi sivri kalkık mı olsun?..
Gayet güzel ve doğal..Dert arama kendine canım..

son fotona baktımda haklısın galıba...belki şiştir ama baya zaman geçmiş bırazcık olsun oturması gerekmez miydi...o kadar para vermişsin doktorunla bi konuş bence....

Bence hala şiş,bariz belli şiş olduğu,iner daha.Yandan çok hoş,eminim bir kaç ay sonra karşıdan da süper olacak.Olmasa bile bu hali de çok hoş,güle güle kokla çiçekleri,hep güzel kokular alsın o güzel burnuşunopuyorumnanaktan

cok güzel olmus kalkik olunca hic dogol durmuyor sanda cok yakismis.gerci eski burnunda hic rahatsiz edici degilmis

saolun kizlar ama napiim bende takinti olmus aslinda eskisine göre ayni resimlerime baktim eski halimin galiba suan baya sis ve bu sislik inince nsl olcak cok mrk ediorum,alci ilk ciktigi anda cok gsldi yada birden görünce sasirdim galiba cok farkediliodu ama zaman gectikce alistim galiba eski burnumu görür oldum,doktora söyledim 1 sene bekleyelim dedi bu sefer bekleyecegim ben ilk burnumdan ameliyat olduktan sonra 2. si icin 4 ay bekledim yani sabirsizlandim 6 ay dolmadan fatih beye ameliyat ettirdim kendimi ama bir sorun cikmadi insallah bu sislikler iner bazilari sislik inince kalkio dio ama bana bir hemsire sislik indikce burunda düser biraz biraz demisti=(((((((((((((

Canım bence hiçç takma kafanı.
Çünkü gayet hoş daha ne olsun.
Gayet de kalkık bence.
Fazlası abartı olur gibi geldi.
Şişlikler inince fıstık gibi olursun. Hoş zaten pek şişlik yok da.
Hadi hayırlı olsun.

canım fatih beyle cekildiğin fotografın kac günlük hali. o zaman sis oldugu belli.
eski burnun eger ilk eklediğin resimse o burnunda cok güzelmiş.

X