Piercing, Hızma Burnunu Deldirenlerin Önerileri, Soruları, Cevapları

Meraba arkadaslar bana yardimci olursaniz cok sevinirim.Yarin gidip bakirkoyde Vagon denen yerde burnumu deldiricem.Duyduguma gore cok hijyenik bir yermis ama ben cok korkuyorum igneyle deldiricem ve canim cok tatlidir.Kimisi demis ki cok aciyo kimisi demis ki hic acimiyo.Tam olarak anlayamadim daha cok korktum yani.Burnumu igneyle mi yoksa tabancayla mi deldirmeliyim hangisi daha az acitir hangisi sagliklidir? yardimci olursaniz cok sevinirim cunku cok istiyorum ama canimin yanmasindan korkuorum.Kulagimin birinde 2 birinde 1 delik var hic acimamislardi ama buna benzer bi his mi daha mi kotu helppp

Meraba arkadaslar bana yardimci olursaniz cok sevinirim.Yarin gidip bakirkoyde Vagon denen yerde burnumu deldiricem.Duyduguma gore cok hijyenik bir yermis ama ben cok korkuyorum igneyle deldiricem ve canim cok tatlidir.Kimisi demis ki cok aciyo kimisi demis ki hic acimiyo.Tam olarak anlayamadim daha cok korktum yani.Burnumu igneyle mi yoksa tabancayla mi deldirmeliyim hangisi daha az acitir hangisi sagliklidir? yardimci olursaniz cok sevinirim cunku cok istiyorum ama canimin yanmasindan korkuorum.Kulagimin birinde 2 birinde 1 delik var hic acimamislardi ama buna benzer bi his mi daha mi kotu helppp

Igneyle çok fazla acimiyor. Zaten 2 dakka suruyor surmuyor. Sadece benim gozumden yaş gelmişti aci hissetmedigim halde. Ayni yer 2 sene sonra tatilde plajda hizmami kaybettigimde kapandiginda bu kez tabancayla deldirdim o nispeten daha fazla acimisti. Sonrasinda hafif bir sizi ama en fazla 2-3 saat suruyor. Ilk bir kac gun dokununca aciyor ilerleyen zamanlarda varlığını bile hatırlamıyor insan.

Son düzenleme:
Igneyle çok fazla acimiyor. Zaten 2 dakka suruyor surmuyor. Sadece benim gozumden yaş gelmişti aci hissetmedigim halde. Ayni yer 2 sene sonra tatilde plajda hizmami kaybettigimde kapandiginda bu kez tabancayla deldirdim o nispeten daha fazla acimisti. Sonrasinda hafif bir sizi ama en fazla 2-3 saat suruyor. Ilk bir kac gun dokununca aciyor ilerleyen zamanlarda varlığını bile hatırlamıyor insan.

Cok tesekkur ederim cok buyuk moral oldu bu bana.Peki uyusturu krem surmeli miyim orda surseler bile ben surunce etkisi olur mu? emla falan

Son düzenleme:
Cok tesekkur ederim cok buyuk moral oldu bu bana.Peki uyusturu krem surmeli miyim orda surseler bile ben surunce etkisi olur mu? emla falan

Hiç gerek yok. Dayanılmaz bir aci değil. Orda surdukleri epey idare ediyor. Yaptirdiktan sonra arkadaşlarinla takıl kendini dinlemeye firsatin olmaz:KK34:

Son düzenleme:
Hiç gerek yok. Dayanılmaz bir aci değil. Orda surdukleri epey idare ediyor. Yaptirdiktan sonra arkadaşlarinla takıl kendini dinlemeye firsatin olmaz:KK34:

Deldirdim sonunda ve hic bekledigim gibi bisey degildi nerdeyse hissetmedim bile:21: Sprey siktilar orda adam da cok sempatik biriydi korku falan kalmadi.3 saat gecti ustunden biraz kizarik o kadar.Moral icin cok tesekkurler :KK54: bu da resim $image.jpg ]

Son düzenleme:
ben tam 7 sene önce deldirdim, ne iltihap oldu ne de şişti hiç ağrım sızım olmadı ve şuanda da aylarca takmasam yine de kapanmıyo delik kişiden kişiye farkediyo sanırm çünkü en yakın arkadaşım 2 kere deldirdi ikisinde de çok iltihap yaptı burnu ve kapandı hemen

bende 8 yıl once deldırdım (tabancayla) hic acımadı olmadı.
aklıma geldıkce zeytınyagı ve teramısın suruyordum ne enfeksıyon nede yara oldu..
delıgıde kapanmadı.birde herkesın taktıgı ucu top olan hızmaları kullanamıyorum burnumu sılmek ıstesem ıcten batıyor sılemıyorum..bende kupe seklınde uzun olanları kullanıyorum ucunu egıp takınca ne hızma dustu derdı nede buruna batma derdı var ohh ne guzel valla tavsıye ederım
:KK76:

ben 1 sene takmadım geçenlerde denedim açıkmıdır diye. Açıkmış zorlanmadan girdi.
2 gün önce eşim yanlışlıkla burnuma çarptı ucu top gibi olanlardan burnuma battı canım çok acıdı.
Gece uyurken de kazağıma takıldı. Çıkmış uyku sersemi takamadım geri.
Şimdi yok ama yuvarlak alıp takacağım .:KK51:

ben deldireli 2 gün oldu da bildiğin küpe taktılar kocaman ya, 1 hafta dursun ilaçlı falan dedilerde iğrenç duruyor bu kızlar sizce ne yapayım ya? çıkarıp başka taksam bişey olur mu acaba

ben 4 yıldır kullanıyorum
deldirmeden önce arastırma yaptım tabancayla kulagıma 3. delik açtırdıgımda enfeksiyon kapmıstı tabancanın zarar verdigini de duydum

piercing takan iyi bi yere gittim eve ortalamanın 4 katı bi fiyat verdim ama delmeden önce sprey sıktılar hiç acıma olmadı sonra koruyucu bi sprey sıktılar bi kaç gün kullanmam için bepanten verdiler ilk bi kaç gün geceleri üstüe yatınca acı verdi ama sonra hiç bı sorun olmadı simdi hiç cıkarmıyorum sanki bi parcam gibi bi kaç ayda yeniliyorum ( ama ucuz olan hızmalardan kullanmayın derim )
çokta memnunum

eğer düşünen ve korkan varsa bu şekilde deldirsin derim

ben 4 yıldır kullanıyorum
deldirmeden önce arastırma yaptım tabancayla kulagıma 3. delik açtırdıgımda enfeksiyon kapmıstı tabancanın zarar verdigini de duydum

piercing takan iyi bi yere gittim eve ortalamanın 4 katı bi fiyat verdim ama delmeden önce sprey sıktılar hiç acıma olmadı sonra koruyucu bi sprey sıktılar bi kaç gün kullanmam için bepanten verdiler ilk bi kaç gün geceleri üstüe yatınca acı verdi ama sonra hiç bı sorun olmadı simdi hiç cıkarmıyorum sanki bi parcam gibi bi kaç ayda yeniliyorum ( ama ucuz olan hızmalardan kullanmayın derim )
çokta memnunum

eğer düşünen ve korkan varsa bu şekilde deldirsin derim

Bende 2 hafta once ayni sizin gibi deldirdim su an iyilesti sayilir dokununca hafif aciyor ama ben deldirdigimden beri cok oynuyorum surekli ittiriyorum delige bakiyorum falan krem suruyorum bazen de elim carpiyor canim aciyor ama korktugum sey deligin genislemesi.Krem surunce yumusuyor orasi ve piercing yerinden oynuyor bir genisleme olmus mudur ya:18::KK50:

ben deldireli 2 gün oldu da bildiğin küpe taktılar kocaman ya, 1 hafta dursun ilaçlı falan dedilerde iğrenç duruyor bu kızlar sizce ne yapayım ya? çıkarıp başka taksam bişey olur mu acaba

Cok rahatsiz oluyorsaniz iyi bir piercingciye gidip orda titanyum taktirabilirsiniz hem daha saglikli.Tabancayla delimlerde bildiginiz kupeyle deliyorlar cunku

Bende 2 hafta once ayni sizin gibi deldirdim su an iyilesti sayilir dokununca hafif aciyor ama ben deldirdigimden beri cok oynuyorum surekli ittiriyorum delige bakiyorum falan krem suruyorum bazen de elim carpiyor canim aciyor ama korktugum sey deligin genislemesi.Krem surunce yumusuyor orasi ve piercing yerinden oynuyor bir genisleme olmus mudur ya:18::KK50:

sanmıyorum genişleme olacagını piercing hızmaya göre biraz daha kalın oldugu için oyle görünüyordun eger hızmaya dönersen zamanla delik kücülüyo
bide fazla oynama o senin bi parcan ne biliim burnun gözün kirpiğin gibi düşün alısman kolay olur alısınca zaten oynama istegi olmuyo

arkadaşlar ben deldireli 1 haftayı geçti halka hızma takmaya çalıştım burnuma ya takamadım bi türlü çok canım acıdı nasıl becercem ben bu işi ya :KK43:

Arkadaslar ben burnumu deldireli 1 ay olucak igneyle deldirdim ve hic sorun cikmadi.Bu aralar tam iyilesmisti okulda elim hep oraya gitti biraz zorladim simdi de aciyor ve kenarinda minik tanecik gibi bi sislik oldu.O sislik gitsin diye ugrastim bu sefer de kanadi.Simdi delik genislemistir diye korkuyorum.Krem surdum iltihapi icin ama o sislik gider mi bilmiyorum bi yardimci olun lutfen napmaliyim ben simdi? O sislik nasil gider? :18::26:

canım ben deldirdiğim ilk zamanlar berbat bi şekilde iltihaplandı ve ne yazık ki o yaranın beyne zararlı oldugunu sonradan ogrendim.. arkadasımda deldirdi çıkarıp baska hızma takmak istedi deli gibi kıvrandı.. benim suan saglıklı seneler oldu ama kullanmıyorum..ve orada siyah nokta var gibi duruyo bariz belli. abdest alırkende zor. göbegimi deldirdim daha cabuk iyileşti
acımıyo burun küpe gibi 'tıkk' ve bitti ama sonrası sıkıntı tas gibi hissediyosun

arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce burnumu deldirdim fakat içerden de dısardan da kocaman şişlik oluştu ne yaptıysam indiremiyorum hem sert hem koca şişlik nasıl geçer bu ya da neyden meydana geldi acaba?

arkadaslar ya burnumu deldireli ay oldu fakat icinde bi sislik olustu ltihap gibi oldu cok rahatsiz oldum sisme falan var deldirirken Dettol yara speryi verdiler aksatmadan kullaniyorum hizmami yikiyorum guzelce temizliyorum beze gibi icerisinde sisti sebep ne olabilir ?

X