Tüp Bebek Merkezleri Bursa Bahçeci Tüp bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

Merhaba siz betül hanmda negatif aldıktan sonra tekrar denediniz mi ne dediler size benimde ilk denemem negatif
Evet oranin o yönünü sevmiştim ben de ama gerçekten bi msj bekliyor insan ya gecmis olsun yada bidaha gelin görüşelim gibi hassasta oluyoruz o dönem ilaçlardan biizm toplamadan çatladi iki buyuk yumurta kucugu alip laboratuarda büyütmeye çalıstilar olmadi bi embriolog aradi gekismedi dedi tmm dhaada ses yok bi hiç degil msj bekeldim bakalım hayırlısi olsun
bahçecide tedaviye başladığımda hemşire arıyor klinikte bir kız var o gelip gidince ziyaret ediyor ilgi alaka kısmında baya farklılar diğer kurumlardan

Bahçecide negatif olunca önce doktorun konusuyor sonra hemşire arıyor sonra kordinatör kız arıyor ilgi alaka konusunda baya iyi bir yer

Bahçecide negatif olunca önce doktorun konusuyor sonra hemşire arıyor sonra kordinatör kız arıyor ilgi alaka konusunda baya iyi bir yer
Merhaba sizin negatif olma nedeniyle ilgili açıklama yaptılarmı bende acıbadem şahin beyde negatif aldıktan sonra bahçecide bu ay başladım tedaviye 5.gün embriyosunda doktor çok ısrarcı konuştu sizlerde durum nasıldı

Allah bagışlasın evlatlarinizi evet osman hoca çok bilgili bi dr başarısıda çok yüksek bende 6. son tedavimi kendisinde oldum ilk kez osman hocada ki tedavi m'de 5. Günü embriyolarım oluştu fakat tutunmadı bazen ne yaparsan yap nasip olmuyor osman hocadaN memnundum evet ama memnun olmadigim bazi yönleri de vardı mesela kalıplaşmış fikirlerinden kurtulamıyor kendisi yeniliklere açık değil bizde ki bilinen genetik kusuru kabul etmedi ve embriyolarımİz için pgt onermedi, erkekte ki sperm DNA hasarinida kabul etmiyor ve kabul etmeyincede ona yönelik tedavi yapmıyor düz bir tedavi yapıyor bizim 5 negatifimiz olduğu halde düz bir tedavi uyguladı kendisi tedavimiz kişiye özel değildi
Bursa’da sperm DNA hasar testi için nereye gitmiştiniz acaba?

Selamlar herkese
Sperm DNA hasarı yaptıranlar Bursa’da nerede yaptırdı acaba bilgi verebilir misiniz?

X