Bursa Doç. Dr. Özlem Şengül hastaları

neselikurbaga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2013
20
3
Selamlar arkadaşlar. Ben 11 haftalık hamileyim ikinci muaynemi Özlem hanımla oldum ama internette hiç yorum bulamadım doktor hanıma ait. Bursa medicana hastanesinde şuan öncesinde doruk hastanesindeymiş. Özlem hanıma muayne olan doğum yapan annelerimizi anne adaylarımızı fikir alışverişine bekliyorum

Evet ben Doruk hastanesinde iken bütün gebeliğimi Özlem hanımla geçirdim, doğum hariç; genel olarak memnundum, fakat son 40.haftam dolmak üzereyken günümün geçtiğini söyleyip müdahale etmek istedi, sürekli suyun azaldığını söylüyordu, bayramda yaklaşmıştı öncesinde tamamlamak istedi, birazda risk almamak içindi, yatışı kabul etmeyip bekledim ve bayramın üçüncü günü icabcı doktorla normal doğum yaptım.. Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun

Evet ben Doruk hastanesinde iken bütün gebeliğimi Özlem hanımla geçirdim, doğum hariç; genel olarak memnundum, fakat son 40.haftam dolmak üzereyken günümün geçtiğini söyleyip müdahale etmek istedi, sürekli suyun azaldığını söylüyordu, bayramda yaklaşmıştı öncesinde tamamlamak istedi, birazda risk almamak içindi, yatışı kabul etmeyip bekledim ve bayramın üçüncü günü icabcı doktorla normal doğum yaptım.. Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun
Sağlıkla büyütün bebeğinizi :) teşekkür ederim cevabınız için ben devam ediyorum şuan doktor bulabilmek ne zor işmiş :) hayırlısı olur hakkımızda inşallah

X