Bursa'da Düğün Mekanı

Benim düğünüm de Gold Teras'ta oldu,ben de tavsiye ederim,çok ilgililer.Her şeyi düşünüp hallediyorlar,istekleriniz bir emir gibi davranıyorlar.Ben çok memnun kaldım.

ne gibiii cnmm :) noldu seeniinnın nişan oldu mu????

cnm benim nişan kışa kaldı küçük bi yerde yemek vericez.. ama düğün için yeri ayarlamam lazım artık seke kır bahçesi hakkında bilgi verecek birileri arıyorum cnm ama kimse bişi yazmadı :KK43:(

Benim düğünüm de Gold Teras'ta oldu,ben de tavsiye ederim,çok ilgililer.Her şeyi düşünüp hallediyorlar,istekleriniz bir emir gibi davranıyorlar.Ben çok memnun kaldım.

cnm kınayı oranın en alt salonunda düşünüyorum kısmetse..

gold ta düğün yapmayı düşünen arkadaşlara ya da daha önceden fiyatı hakkında bilgisi olanlara sormak istiyorum goldun salonlarındaki fiyatlar nelerdir, bilgilendirirseniz sevinirim..

armonika h.içi 3200 h.sonu 4000 sanırım en alt ve orta kat en üst katın fiyatını bilmiorum sadece diğer iki salondan daha yüksek diye biliyorum..

armonika h.içi 3200 h.sonu 4000 sanırım en alt ve orta kat en üst katın fiyatını bilmiorum sadece diğer iki salondan daha yüksek diye biliyorum..

teşekkür ederim canım ayrıca da şaşırdım çünkü salon atalay ve prenses haftasonu 5000 haftaiçi 2500 fiyat verdiler , bence gold bunlardan cok daha güzel. :lepi:

gold ta düğün yapmayı düşünen arkadaşlara ya da daha önceden fiyatı hakkında bilgisi olanlara sormak istiyorum goldun salonlarındaki fiyatlar nelerdir, bilgilendirirseniz sevinirim..
Bizim düğünümü temmuzda teras katta oldu,5500 verdik.

arkadaşlar bildiğiniz uygun fiyatlı salon var mı bursada. yoksa sadece nikah yapmak zorunda kalacağız :KK43:

ne kadar fiyatta bakıyorsunuz yardımcı olabilirim belki

valla canım nişanlıma 4000 tl bile çok geldi. en fazla 3000 olsa süper olur ama o fiyatlarda olur mu hiç bilmem. :bbo:

beni kırmamak için dün düğün yapacağını söyledi ama onun da mutsuz olmasını istemiyorum ben.

ays83 goldun şayan-ı gold salounu 3200 civarı haftaiçi, 4000 h.s bilgin olsun..

şayanı goldda nişan olmuştu
düğün için gold hestiayı tuttuk :KK62:

arkadaşlar elegans düğün salonu hakkında bilgisi olan var mı..internetten baktığım ve çevremden duyduğum kadarıyla gayet güzel olduğunu söylüyorlar..fiyatı merak ettim ben birde bilgisi olan varsa çok sevinirimm..

arkadaşlar elegans düğün salonu hakkında bilgisi olan var mı..internetten baktığım ve çevremden duyduğum kadarıyla gayet güzel olduğunu söylüyorlar..fiyatı merak ettim ben birde bilgisi olan varsa çok sevinirimm..

yemeklı 9000 vardı sanırım emın degılım ama

arkadaşlar kına için önerebileceğiniz nereleri var.. uygun fiyatlı 200 kişilik yaklaşık olarak.

Merhaba arkadaşlar ben temmuz veya eylülde düğün düşünüyorum.Bursada kır düğünü yapabilceğimiz ya da güzel mekanlar olan düğün salonları neresi var?bir de fiyatları uygun olacak.Yemek filan düşünmüyorum.Gold'un terası nasıl acaba?nolur yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

X