burun ameliyatı olanlar, tarak kemiği.

beritana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
3
0
arkadaşlar merhaba. erkek kardeşimin burnunun tarak bölgesi düz orayı yaptırmak istiyorda aşşağı yukarı bir fiyat söleyebilirmisiniz. tahmini.

kemer demek istedim arkadaşlar herkezden özür dilerim :KK70:

Son düzenleme:
tarak bölgesi diye bi bölge duymadım valla biri açıklasın merak ettim :) ayrıca eğer tarak bölgesi denen yer kemikse erkekte düz olması daha iyi napcak kavismi istiyoo

tarak kelimesi benim bildigim bir ayakta olurdu:))) ayak ucu geniş olanlara taraklı derlerdi, acaba burun ucu geniş olanlarada burnu taraklı mı deniyor ay ne diyorum ben allam :))))))))))))))):roflol:

ayakmııı eheueheuehue yaaaaaaaaaaa daha rezil olmadan biri açıklasın :p ahahaha ayak dedi hakkaten ayak çıkarmış bende diorum kavisss konu sahibi arkadaş keşke daha açıklayıcı yazsaydın :)

kıs burnunun tarak bolgesi demiş:KK43: dogru anladıkta tarak hangi bolge oluyo burunda ben onu cıkaramadım:)

gene uyarı almayalım ahauahu konu saptırmadn ahahahaha

ay cok guldum bugun konu sahibinden cok ozur diliyorum saptırmalar için:) ok pink ciddi suratımı takınıyorum ne taragı kardesim. gormedim ben tarak filan.:ecrin_bebek:

ya burunda kemik kıkırdak burun ucu var hakkaten bende ciddileşim tarakk falan yok öle bişey :)

Dert oldu bana biri bana TARAGlllllllllllllllll aciklarmiiii :))) tuonelo hariç ayak diyo aklımı karistiriyooo :))

hahahaha pink bak beni zorla gunaha sokuosun banlanırsam seni suclıcam:KK70: ok susuyorum ben. SIMDILIK!!!! :)

tarak nedir anlamadıkki ?? ya bu konuları açanlar bir soru sorup yada bir cümle ortya atıp kayboluyorlar hiç hoş değil bu...

tarak mii benneyaptımki
tarak neyin nesi ya :uhm: burunda tarakmi var :uhm:
tuonelaninda dedigi gibi ayakta olmuyomu o tarak

Son düzenleme:
canımcım tarak iste bi ayakta oluyo bide bi yerde unuttum neresiydi:))))))))))))))) her neyse bak pink tarak ayaktadır diye dusunen tek kisi ben degilmisim:)))))

X