burun ameliyatı olanlarr

Butterfly01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
6
0
arkadaşlar been burnumdan çok rahatsızlık duyuyorum ameliyat olmakk istiyorumm ama çok korkuyorumm cesaret edemiyorum kaç defa doktordabn gün aldımm ve vazgeçtimm korkumu yenemiyorumm sizce korkularım yersizmii yardımınızı bekliyorumm şimdiden teşekkürlerr

Yersiz değil. Sonuçta bir ameliyat korkmak tedirgin olmak gayet normal. Ama ameliyat çok acılı ağrı değil. Zaten hiçbişey farketmiyosun gözünü kapatıp açman bir oluyor. Gerçekten istiyosan korkmana gerek yok. Ameliyat kolay ama süreç oldukca sabır gerektiriyor.

ameliyat sonrası deqilde insanı dha çok ameliyata girmek korkutuyo sanki
ameliyathane fln :KK43:

Cnm inan söylenenlerin aksine çok kolay bir ameliyat Herkes burun ameliyatının zor olduğunu söyler bende doldurmuştum kendimi çok zor gececek cok acı cekcem felan diye ama hepsi yersizmişş. Keşke daha önceden olsaymışım da bu mutluluğu daha önceden yaşasaymışım diyip duruyorum şuan. Bir cesaretle gitceksin hepsi o. Zaten ameliyat odasına girdiğin andan 2 3 dakika sonra uyuyosun öyle korkmana heyecanlanmana fırsat vermiyorlar bile.

hiç korkamana gerek yok canım tamponlar varken rahatsız ediyor çıkarıldıktan sonra gerisi kolay
şekil alması için beklemen lazım ama değeeeeeeeeeeeeer git düzeltir şunu :KK70: :KK70: :KK70:

hiç korkmana gerek yok bende yıllardı boşuna korkmuşum inan dişime dolgu yaptırırken daha çok canım yanmıştıı :)

X