Burun ameliyatı sonrası nefes alamama, tıkanma

Doktor İstanbul'da.
Konuya bakarım teşekkür ederim
bende başta İstanbul’da olmak istedim ancak İstanbul’daki doktorların yurtdışından çok fazla müşterisi olduğu ve hastaneler daha pahalı olduğu için 20bin TL istiyorlar. Üstelik yurtdışından gelen aynı anda burun çene vs her yeri istiyor haliyle onlara daha ilgililer. Büyük şehir diye aldanmayın nerde yaşıyorsanız orda olmanız daha avantajlı

Tamponları çıkarmaya gidince doktoruma sorayım bide masaj konusunu merak ediyorum onu da soracağım . Sizin yakın zamanda ameliyat olduğunuzu zannettim . Tecrübelerinizi her zaman dinlerim seve seve 😇😊ödeminiz tam olarak ne zaman geçti ?
Canım benim ameliyat tecrübem anormal o yüzden beni pas geç 😄 ödemim de ilk 3 ay içinde bariz inmiş ben bunu fotoğraflardan anlıyorum. 6 ay sonra tamamen normale döndüm bi de burun ucu estetiği yapmış o mecburiyetten yapılmış burun ucu düşer diye. Valla çok fazla kemerli değil burnum estetik oldum sanıyolar ucundan dolayı :)) tabi dikkatli bakılınca estetik olmadığı belli oluyo :)

Ben on yıl önce ameliyat oldum, ondan sonra tıkanıklık başladı. Şimdi tekrar olmak istiyorum. Doktorlar kırık, eğrilik, burun eti vs halledilir diyor ama alerji için net konuşamıyor bazıları. Birkaç yıldır geniz akıntısı fazla oluyor. O da nefes almayı zorlaştırıyor. Doktor buna alerjik diyor. Bir arkadaşım bir kitapta okumuş, geniz akıntısı içe ağlayan insanlarda olabilir gibi bir şey yazıyormuş. Tedavi edecek iyi bir doktor bulmam lazim
Bende alerji hala var. Özellikle bahar aylarında tavan yapar bekliyorum bu ara gelmesini daha gelmedi :)) alerji konusunda yapılacak çok bişey yok alerji hapları var ben çok ileri derecede olmadığım için kullanmıyorum. Gözlüksüz çıkmıyorum şimdi maske de var o yüzden bu bahar nasıl olur ben de merak ediyorum :) geçen baharda korona oldum sandım sesim gitti burnum tıkandı ama bana her sene olan şeyler. Burun yıkama pompası benim gerçekten çok işimi görüyor ya. Ben aşırı memnunum. Tıkanık uyanırsam ilk önce sinomarinle temizliyorum burnumu baktım açılmadı pompayla yıkıyorum tık açılıyo.

Bende alerji hala var. Özellikle bahar aylarında tavan yapar bekliyorum bu ara gelmesini daha gelmedi :)) alerji konusunda yapılacak çok bişey yok alerji hapları var ben çok ileri derecede olmadığım için kullanmıyorum. Gözlüksüz çıkmıyorum şimdi maske de var o yüzden bu bahar nasıl olur ben de merak ediyorum :) geçen baharda korona oldum sandım sesim gitti burnum tıkandı ama bana her sene olan şeyler. Burun yıkama pompası benim gerçekten çok işimi görüyor ya. Ben aşırı memnunum. Tıkanık uyanırsam ilk önce sinomarinle temizliyorum burnumu baktım açılmadı pompayla yıkıyorum tık açılıyo.
Arkadaşlar doktorum bana bir alerji ilacı vermişti, senelerdir bağımlılığı olanlara bile iyi geldiğini okudum.

Canım benim ameliyat tecrübem anormal o yüzden beni pas geç 😄 ödemim de ilk 3 ay içinde bariz inmiş ben bunu fotoğraflardan anlıyorum. 6 ay sonra tamamen normale döndüm bi de burun ucu estetiği yapmış o mecburiyetten yapılmış burun ucu düşer diye. Valla çok fazla kemerli değil burnum estetik oldum sanıyolar ucundan dolayı :)) tabi dikkatli bakılınca estetik olmadığı belli oluyo :)
Yaaa birsey sorucammm 😭😭
6 hafta önce rhinoplasti oldum, kocaman Bir burnum vardi. Alcimi aldiktan Sonra aslinda gayet güzel gözüküyordu ama Baya sisikti.
simdi 2 hafta olali burnum acayip cirkin gözüküyor ya, resmen ok gibi
> Böyleeee !!! Az Cok ödem var tabiki ama sekli Cok göze batiyor ve aslinda 6 hafta sonra sekli Oturmasi lazimdiii offff ayni seyi yasayan varmi acaba 😭

Yaaa birsey sorucammm 😭😭
6 hafta önce rhinoplasti oldum, kocaman Bir burnum vardi. Alcimi aldiktan Sonra aslinda gayet güzel gözüküyordu ama Baya sisikti.
simdi 2 hafta olali burnum acayip cirkin gözüküyor ya, resmen ok gibi
> Böyleeee !!! Az Cok ödem var tabiki ama sekli Cok göze batiyor ve aslinda 6 hafta sonra sekli Oturmasi lazimdiii offff ayni seyi yasayan varmi acaba 😭
Burun etrafında yanağa doğru ödem oluyor canım. Ödem de dolayısıyla burun derisini geriyo. Bekle bakalım azıcık daha şişliklerin iyice insin 3-6 ay civarı ödem inmesi şeklin oturması.

X