Burun estetiği domuz burnu ucu sorunu

paronoyagril

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2013
38
1
merhaba cumartesi günü açık yöntemle burun ameliyatı oldum cuma günü tamponlar felan çıkıcak .Fakat burun ucum çok havada domuz burnu gibi düzelir mi çok mutsuzum :'(

Benimde oyleydi malesef suan 18 ci gunumdeyim..duz seviyeye geldi fakat burun ucum hala top gibi sis.. ama yavas yavas iniyor.hala gece yatarken buz koyuyorum.. gecmis olsun sizede

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba cumartesi günü açık yöntemle burun ameliyatı oldum cuma günü tamponlar felan çıkıcak .Fakat burun ucum çok havada domuz burnu gibi düzelir mi çok mutsuzum :'(

Benimde oyleydi canim cunku kendi burnum ameliyattan once cok kalktikti birde odem eklenince burnum tam domuzcuga donmustu bende duz burun severim aksine ... Bu arada ekliyim tabii ki inanilmaz sekilde indi hemde. O zamanlar panigimi hatirliyorm napcam ben diye 1 ay evden cikmamistim:) panik yapma mutlaka inicektir hele eski burnun benim eski halim gibi kalkik degilse cok cok rahat incektir

Benimde insin su burun ucumda insan burnuna donsun istiyorum :) burun ucum vardi ve ucu dusuktu hafif bi kallikliga eyvallah derimde miki mouse gibisi kalkiklik kalmaz ins :s 5. Gunumdeyim az bi inme var cuma gunu cikicak hersey bakalim sonrasinda nasil biseye benzicek cok korkuyorum artik burnumdan :) celtigim sikintiya deger ins...

benimde öylyeydi üzülme zamanla çok doğallaşıyor. yedinci ayımdayım şu an kalkıklığı süper. başta çok kalkık olmalıki zamanla indiğinde hafif kalkık olsun burnun:))

CNm panik yapma düzelir. Daha cok yeni ve şiştir. Sekli bile belli değil. Zamanla gecıo hepsi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hmm bide sizede oldumu yandan beğeniyorum şuanlık fakat önden beğenmiyorum :) çok tuhaf eskiden daha güzel duruyordu önden şimdi çirkin duruyorum gibi top gibi ucu komik duruyor.Ya bu kadar canımı sıkıcağımı bilseydim cidden hiç olmazdım.

Benimde oyleydi malesef suan 18 ci gunumdeyim..duz seviyeye geldi fakat burun ucum hala top gibi sis.. ama yavas yavas iniyor.hala gece yatarken buz koyuyorum.. gecmis olsun sizede

merhaba ben şuan ameliyatımın 10. günündeyim ve burnumun ucu çok kalkık ve burnum baya büyük. buz koymak işe yarıyormu? başka bi zararı olmaz dmi ?

merhabalar ben açık teknikle ameliyat oldum bugün 10. günüm. ama burnumu yüzüme hiç yakıştırmıyorum şuan evden çıkamıyorum. ucu çok kalkık ve burun kocaman görünüyo. herkes iner diyor inanmak istiyorum :KK43: çok mutsuzum

merhabalar ben açık teknikle ameliyat oldum bugün 10. günüm. ama burnumu yüzüme hiç yakıştırmıyorum şuan evden çıkamıyorum. ucu çok kalkık ve burun kocaman görünüyo. herkes iner diyor inanmak istiyorum :KK43: çok mutsuzum

bu sendromları herkes yasıyor canım emin ol zamanla çok değişecek, kalkıklığı nolmalleşip dahada küçülecek. o zaman burnunu çok seveceksin :))

bende burun estetıgı yaptırmak ıstıyorum ve ankaradayım, ankda yaptıranlar varsa kaça ve hangı doktora yaptırdıklarını yazarlarsa sevınırım ya bıde ne kdr surede ıyılestınız nasıldı cok mu zor oluyor ya ?

merhaba ben şuan ameliyatımın 10. günündeyim ve burnumun ucu çok kalkık ve burnum baya büyük. buz koymak işe yarıyormu? başka bi zararı olmaz dmi ?

Buz koymak bir ise yaramadi diyebilirim.fakat kas arasindaki sisliklerim 1 haftada indi.ucu hala siskin yaklasik 1 ay olacak ama rahatsiz edici degil..kalkikligi iniyor benim normale dondu..ama benim tek sorunum goz altimda kahverengi morluk olustu,napicami bilmiyrm.

X