Burun estetiği olanlar

Revizyon mu ameliyatının yoksa ilk ameliyat mi
Siz burun n ne kadara yaptırdınız birde kaç yaşındasınız 17 yaşında kızım var solunum problemi var birde eğri bir burun yaşı küçük diye güven ve yapar mi diye düşünüyoruz çünkü bazı doktorlar yaşı küçük dedi ozan beyinde iki tane hastası var okulundan yapmış yani sonuçları da güzel olmuş allah var ben kendim için yüz le ilgili görüşmeye gideceğim ki kızımı da götür sem mi

Siz burun n ne kadara yaptırdınız birde kaç yaşındasınız 17 yaşında kızım var solunum problemi var birde eğri bir burun yaşı küçük diye güven ve yapar mi diye düşünüyoruz çünkü bazı doktorlar yaşı küçük dedi ozan beyinde iki tane hastası var okulundan yapmış yani sonuçları da güzel olmuş allah var ben kendim için yüz le ilgili görüşmeye gideceğim ki kızımı da götür sem mi
Ben revizyon oldum memnunum fakat revizyon ve ilk olan ameliyatlarda değişiyor fiyatlar diye biliyorum yüz hastası burun haftasından çöktü ozan beyin klinikte gördüğüm kadarıyla kendiniz adına şüpheniz olmasın bence yaşında kücukumus gerçekten ama yinede götürün derim

Benimde ilk ameliyata bağlı solunum problemim vardı su an çok daha iyi nefes alıyorum sihirli parmaklar :KK70:

Benimde ilk ameliyata bağlı solunum problemim vardı su an çok daha iyi nefes alıyorum sihirli parmaklar :KK70:
Çok teşekkür ederim bizde hafta içi gideceğiz görüşmeye kizimida götüreceğim solunumu düzelsin bizim icin en onemlisi bu estetiği den onemli tabi ama çok estetik olduğu belli olsun istemiyoruz yaşı küçük

Tanık ise solunum çok önemli benim solunumum çok rahat burnumun estetik li görünümü yok zAten instagramdan ilk baktığımda çok doğal burunlar yaptığını gördüm benimkide gayet dogal

Çok teşekkür ederim bizde hafta içi gideceğiz görüşmeye kizimida götüreceğim solunumu düzelsin bizim icin en onemlisi bu estetiği den onemli tabi ama çok estetik olduğu belli olsun istemiyoruz yaşı küçük
Birde yaşı küçük dediğiniz gibi doğal olması onun açısından çok onemli

Bizde kızımla görüştük küçük yaşı onuda götürdüm kendimden önce onla ilgilendik henüz bana sıra gelmedi ama çok güvendik çok ıyi anlaştık sanirim anlatılanlar kadar varmış
Vahy gittiniz demek çok geçmiş olsun sevindim :)

Merhaba arkadaşlar,
Bugün dr. Ozan bitik ile muayene randevum vardı. Dr. Ozan’ı bu siteden buldum ve sosyal medyadan araştırdım. Görüşmek istedim burun estetiği adına ilk doktora gidişimdi bu konuya hakimim aslında çok araştırma yaptım.
Ozan hoca bu konuda kendine baya güveniyo bunu hissettim, hissettirdi. Muayenede burnumda eğrilik olduğunu söyledi. Bu biraz zorluycak sanırım. Burnumda baya büyük kemer de var.
Ben ameliyat tarihini aldım 29.01.2018 de Allah izin verirse olucam. Şuan pek heyecan yok.
Doktor hakkında bilginiz varsa eksileri artıları benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Kafamda soru işaretleri yok aslında ama daha önce ameliyat olmuş biriyle konuşmak bana iyi geleceğini düşünüyorum.
Fiyat aldık tarih aldık sizinlede paylaşabilirim.
Şimdiden teşekkürler
Benim de burnumda egim var ameliyat oldunuz mu sonuclar nasil?

Paylasın görelim diyoruz hanfendi
Ben dr ozan bitike yaptırdığım göz kapağı ameliyatı Ve yaşadığım sıkıntılar adlı konuda olduğum ameliyatı Ve görsellerini paylaştım sürekli paylaşında görelim dediniz ya merak ediyorsanız bakabilirsiniz

Paylasın görelim diyoruz hanfendi
Yeni bir konu açarak gözlerimin son halini ve yağ enjeksiyonunun yüzümü ne hale getirdiğini paylaştım merak ediyordunuz ya buyurun bakın ben kimseyi karalamıyorum Ve kimsenin aklını karıştırmıyorum konu da göz kapağı ameliyatı ve sonrasında yaşadığım sıkıntılar

Göz altların ile ilgili yaşadığınız şanssızlığı üzüldüm açıkça Ozan Bey bu durumu nasıl açıkladı acaba

Göz altların ile ilgili yaşadığınız şanssızlığı üzüldüm açıkça Ozan Bey bu durumu nasıl açıkladı acaba
Kabul etmeyerek bana duyu organlarımı algılamamla ilgili psikolojik hasta tanısı koyarak ve sonunda da tüm iletişim mecralarından engelleyerek 3. Ay kontrolüme de kabul etmeyerek açıklama yaptı ama ne hikmetse görüştüğüm hekimlerin hiç birisi de hayır sorun yok demedi sağolsunlar hepsi yaşım genç olduğu için yardımcı olmaya çalıştı koca profesörlerin birebir cep tlfnu numaralarını arayabildim derdimi anlatabildim

Yeni bir konu açarak gözlerimin son halini ve yağ enjeksiyonunun yüzümü ne hale getirdiğini paylaştım merak ediyordunuz ya buyurun bakın ben kimseyi karalamıyorum Ve kimsenin aklını karıştırmıyorum konu da göz kapağı ameliyatı ve sonrasında yaşadığım sıkıntılar
Çok üzüldüm Yaşadıklarımıza fakat Ozan bey bunu size nasıl açıkladı acaba

Profilinizde fotoğraf goremiyorum

X