Burun estetiği olanlar

Arkadaşlar fotoğraf yüklemeyi hala beceremiyorum . Fakat tüm yaptırdığım ameliyatlar ile ilgili sizlere tecrübelerimi paylaştım . Ben ben ozan beye 7 islem ve operasyon yaptırdım . Ve tanıdıklarıma da önerdim onlarda birtakım operasyonlar oldular . Dediğim gibi kendisini 2003 den beri tanırım . Işinde gerçekten başarılı ve yaptığınin arkasında duran biridir . Maalesef şahsına münhasır bazı kişiler operasyon sonrası yapılması gerekenleri yapmayıp operasyonu da riske atmaktadırlar . Sonuç doktor kötü . Her ameliyatın riski vardır en küçüğünün bile . Fakat çözümü de vardır . Doktor eğer öyle birşey yaptıysa ki yapmaz kişinin tutumundandır . Lütfen bu şekilde ki yorumlardan etkilenmeyiniz

Ben uzun yillar once burun yaptirmistim doktorunuza asistanlik doneminde cok memnunum hala .bir sikintim olmadi . ama arastirdimda yuz estetigi konusunda super yorumlar var o zamanlardan biliyordum cok basarili olacagini . yuz estetigi konusunda doktor bakarken buldum yirn onu .

Arkadaşlar fotoğraf yüklemeyi hala beceremiyorum . Fakat tüm yaptırdığım ameliyatlar ile ilgili sizlere tecrübelerimi paylaştım . Ben ben ozan beye 7 islem ve operasyon yaptırdım . Ve tanıdıklarıma da önerdim onlarda birtakım operasyonlar oldular . Dediğim gibi kendisini 2003 den beri tanırım . Işinde gerçekten başarılı ve yaptığınin arkasında duran biridir . Maalesef şahsına münhasır bazı kişiler operasyon sonrası yapılması gerekenleri yapmayıp operasyonu da riske atmaktadırlar . Sonuç doktor kötü . Her ameliyatın riski vardır en küçüğünün bile . Fakat çözümü de vardır . Doktor eğer öyle birşey yaptıysa ki yapmaz kişinin tutumundandır . Lütfen bu şekilde ki yorumlardan etkilenmeyiniz
Evet her ameliyatın riskleri vardır hiçbir hekim ameliyatında komplikasyon oldun istemez bir hastada sorun çıkması da hekimin bu işi kötü yaptığı anlamına gelmez önemli olan hayatıma Ve bana böyle bir hasar verdikten Sonra kabul etmemek yerine yapılabilecek neyse onu yapmasıydı ben gözlerimi elbet düzelttiririm

Ayrıca ben bu ameliyatı tedavi amaçlı olmadım tamamen estetik amaçlı oldum bu yüzden takdir edersiniz ki bu tarz komplikasyonlar kabul edilebilir olamaz burada amaç var olanı daha güzel yapmak güzel olanı çirkin yapmak değil plastik cerrahında amacı yaptığı şeyi kusursuz ayıpsız sonuçlandırmak güzel olursa ben yaptım çirkin olursa komplikasyon diyemez doktora sen üç ay yüzünde ve gözlerinde farkettiğin değişiklikleri resmini çekip videosunu çekip gönderiyorsun adam seni aptal yerine koyup sürekli ben göremiyorum öyle birşey Yok herşey normal sana öyle geliyo ışıktandır derse hastanın zaten suratını şekilden çıkarmış ne yapmasını bekliyor ki ben gayet kibar davrandım kendisine bahsedilen ameliyattan Sonra yapılması gereken herhangi birşey önermedi bana söylediği herşeyi de yaptım ben günübirlik Ankara ya yapacağı 3-5 dizyem ilaç için gidip döndüm sırf gözlerim düzelsin diye keşke burada kendisine gönderdiğim kendisinin bana gönderdiği mesajları da koyabilme imkanım olsa da herkes görse neler yaşadığımı

Ayrıca bana yapılan ameliyat alt blefaroplasti sanki bana total yüz nakli yaptı da sonrasında yapılacak şeyleri yapmadım da o yüzden bu hale geldim ben ameliyatın üçüncü gününde alt göz kapaklarımdaki değişiklikleri farkettim kendisine defalarca söyledim fotoğrafını çektim ameliyat öncesi haller ile karşılaştırmalı gönderdim videosunu çektim gönderdim kabul etmedi sanki hayatım boyunca benim fotoğrafımı çeken ilk insanmış gibi davrandı üzerinde oynadığı fotoğraflarla

Ben sadece alt göz kapağı ameliyatı oldum ve göz altlarıma yağ enjeksiyonu yaptırdım Ve hiç memnun kalmadım bu konuyla ilgili tecrübelerimi paylaşabilirim diğer işlemler için yorum yapamam çünkü herhangi birini yaptırmadım
merhabalar,
ben ozan beye smas lift oldum ve sonuçtan memnun kaldım. memnun kalmadığınıza üzüldüm. biraz anlatır mısınız? çünkü dudak kaldırma düşünüyorum ve karar aşamasındayım henüz.

Merhaba ben de burun estetiği olmak için araştırma yapıyorum. Dr. Ozan Bitik'i düşünüyorum ama çok da korkuyorum. Siz ameliyat oldunuz mu? Verdiğiniz tarihten nerdeyse bir buçuk yıl olmuş. Eğer ameliyat olduysanız öncesi ve sonrası resimlerinizi atar mısınız bana çok rica ediyorum bi sıkıncası yoksa tel NO: 05325539442

Merhaba Ozan hocaya yüz germe yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum yaptırdınız sanırım bana yardımcı olırmusunuz

Yüz gerdirme ameliyatı yaptıran biri yazmış buraya. Peki neredesiniz. Niçin yazmıyorsunuz yazdığınıza bakmıyorsunuz. Kendi iradenizle yazmıyor musunuz buraya. İşte bütün güveni yok ediyorsunuz bu şekilde.

Ya da Ozan beye ameliyat olanlar niçin sonuçlarınızı yazmıyorsunuz. Başlık açmayı biliyorsunuz ya da başlığa atlayıp şunu yaptıracağım randevu aldım vs vs yazmayı biliyorsunuz eeeee yazdınız da niye dönüp sorumluluk almıyorsunuz.

Ya da Ozan beye ameliyat olanlar niçin sonuçlarınızı yazmıyorsunuz. Başlık açmayı biliyorsunuz ya da başlığa atlayıp şunu yaptıracağım randevu aldım vs vs yazmayı biliyorsunuz eeeee yazdınız da niye dönüp sorumluluk almıyorsunuz.

X