Burun estetiği sonrası burun akıntısı !

pembepepe08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
3.615
4.659
2016 yılınd burun estetiği oldum.Şeklindende gayet memnunum ancak estetik sonrası bende aşırı burun akıntısı oldu.Soğuk bir ortamam girdiğim anda anında burnum akıyor ve bazen farkında olmuyorum.Bu durumu yaşayan oldu mu merak ettim.

2016 yılınd burun estetiği oldum.Şeklindende gayet memnunum ancak estetik sonrası bende aşırı burun akıntısı oldu.Soğuk bir ortamam girdiğim anda anında burnum akıyor ve bazen farkında olmuyorum.Bu durumu yaşayan oldu mu merak ettim.
Var ama bundan kaynaklandığını düşünmemiştim

Benim de ameliyat sonrası çoğu geceler tıkanıyor yattığımda sol taraf

Ay canim.benim 1bucuk yıl yasadim bu sorunu peceteyle geziyordum soğuk bir ortamda zaten hiç durmuyordu ama sinüzit varmis birde amaliyatimda baya hasar birakmis doktor simdi ikinci amaliyatimi oldum cok sukur durdu akinti

Ay canim.benim 1bucuk yıl yasadim bu sorunu peceteyle geziyordum soğuk bir ortamda zaten hiç durmuyordu ama sinüzit varmis birde amaliyatimda baya hasar birakmis doktor simdi ikinci amaliyatimi oldum cok sukur durdu akinti
Burnunuzu yaptırmak içinn mi yoksa sinüzit için mi oldunuz ?

Merhaba kızlar bende 23.nisanda ameliyat oldum arellerim ise 6 mayısda alındı ama henüz yüzümde şişlik hissediyorum burnumda ödem tabiki var ama sanki gözlerimde hala şiş gibi geliyor gözümün altındaki kan toplaması henüz daha yeni silikleşti sizce gözlerimde ki ödemmidir

Merhaba kızlar bende 23.nisanda ameliyat oldum arellerim ise 6 mayısda alındı ama henüz yüzümde şişlik hissediyorum burnumda ödem tabiki var ama sanki gözlerimde hala şiş gibi geliyor gözümün altındaki kan toplaması henüz daha yeni silikleşti sizce gözlerimde ki ödemmidir

Aynı sorunu yaşıyorum 1.5 yıl oldu ama hala geçmedi sizde durumlar nasıl?​

burun akıntısı bendede oluyor özellikle burnun üst tarafında damlama şeklinde olabiliyor. ama ben estetik olmadan önce de alerjik bi bünyeye sahiptim hatta etlerim büyümüştü içten onları yakarak aldılar. genelde elimde çantamda hep bi peçete oluyor bu bence bünye ile alakalı sizde belki alerjik bi yapıdasınızdır.

Humm benim ilk 6ayda geçmişti. 6ay olur olmaz yerde sumkurup dururdum şıp şıp akardı. simdi de hafif akıntı tıkanıklık oluyor ama alerjik bunyeden kaynaklı evde kedim de var kediye de alerjim varmıs :KK70:

X