burun estetiği sonrası şişlik..

Üçüncü haftama girdim hala burnum şiş maalesef iyileşmem uzun sürecek televizyonda falan gösterilenler hep yalanmis sanirim ameliyat olup oyle hemen iyilesemiyormussun sanki hiç acı çekmiyormussun gibiydi reklamlarda falan ölüyordum acıdan okadar acı çektim ama deymedi sanırım :KK43: pek bir şeye benzemedi ucu hala yamuk
3.5 ay oldu hala kemerim yerinde duruyor canim :KK43:

Geçmiş olsun benimde kemeri azıcık alipUOTE="egitimciyimben, post: 43501490, member: 675677"]3.5 ay oldu hala kemerim yerinde duruyor canim :KK43:[/QUOTE]
Ge

QUOTE="egitimciyimben, post: 43501490, member: 675677"]3.5 ay oldu hala kemerim yerinde duruyor canim :KK43:[/QUOTE]
Gecmis olsun benimde kemeri azicik alip ( torpuler gibi) yanlara dagitmislar resmen duzgun yer bozulmus gozlerimin arasinda kalan kisimda resmen kirik kemiklrr var yamuk bir sekilde duruyor sanki dayak yemis gibi cok uzgunummm

[QUOTus lotus, post: 43674059, member: 714082"]QUOTE="egitimciyimben, post: 43501490, member: 675677"]3.5 ay oldu hala kemerim yerinde duruyor canim :KK43:[/QUOTE]
Gecmis olsun benimde kemeri azicik alip ( torpuler gibi) yanlara dagitmislar resmen duzgun yer bozulmus gozlerimin arasinda kalan kisimda resmen kirik kemiklrr var yamuk bir sekilde duruyor sanki dayak yemis gibi cok uzgunummm[/QUOTE]
Hadi sislikler iner odem giderde bu ke

• Beğen
Reactions: flm
Ameliyat geçiren tüm arkadaşlara geçmiş olsun.Dün ameliyat oldum.Aynaya baktığımda korkuyorum.Perşembe tamponlar alınacak.Şu an sadece nefes almak istiyorum burnumdan. Süreci okudum en azından sabırla beklemek lazim

Bende de aynı sorun var ve en önemlisi bnm bu ikinci ameliyat oluşum büyük ihtimalle üçüncü yolda gibi

Benim ameliyat olalı 7.ayim sag ve sol kemiklerim şiş ayni zamanda burundan nefes aldığım zaman ici üşüyor gibi oluyor ve agrıda oluyor yan kemiklerde burnumda baskı hissediyorum benim durumumda olan kimse varmı ben dr'u bir türlü ikna edemedim

Bu benim 7 aylık burnum tam olarak sizdeki sisliklerde boyle mi? Bende burun ucu ve burnumun geri kalani hala sert
IMG_20151211_232905.jpg

Genelde herkes yan profilden fotograf ekliyor ve hepsi oynanmis oluyor fotograflarin gercekte on profilden nasil gorunuyor ki hepsi mukemmel gozukuyor cildiricam ben zaman gectikce duzelicegine yamuk yumuk birsey oluyor bendeki sıkıntı yuzumun ortasında agirlik varmis gibi baski yapiyor surekli

• Beğen
Genelde herkes yan profilden fotograf ekliyor ve hepsi oynanmis oluyor fotograflarin gercekte on profilden nasil gorunuyor ki hepsi mukemmel gozukuyor cildiricam ben zaman gectikce duzelicegine yamuk yumuk birsey oluyor bendeki sıkıntı yuzumun ortasında agirlik varmis gibi baski yapiyor surekli
Ben yamuk olduğunu düşünmüyorum gayet doğal görünüyor sen gelde benimkini gör yeminle bandaji cikarsigimda ağladım çünkü burun sırtı diye birsey yoktu ve ucu top gibiydi sşu an 2 hafta bitti ve indi biraz ama kesinlikle hala cok sis

Başından atmaya çalışıyor şikayet ettigim seyler gercekci degilmis burnumun degisik yerlerinde nefes alirken usumeler oluyor ve yan kemiklerde iceri dogru acayip baski oluyor gercekten psikolojim bozuldu boyle bir durum yasayaniniz varsa ne olur paylassin .

• Beğen
Ben yamuk olduğunu düşünmüyorum gayet doğal görünüyor sen gelde benimkini gör yeminle bandaji cikarsigimda ağladım çünkü burun sırtı diye birsey yoktu ve ucu top gibiydi sşu an 2 hafta bitti ve indi biraz ama kesinlikle hala cok sis
Daha erken odemlerin inmesi icin, benim sorunlarim odemler indikçe çıkmaya başladı umarım sağlıklı nefes alabilen ve sekli istedigin gibi olan bir buruna sahip olursun geçmiş olsun.

• Beğen
Ben hiç foto atmıyayım halinize şükredin bnce bn şubatta ilk ameliyatımı oldum çökmeler vardı artı Kemer'de ekimde yani dokuz ay sonra ikinci ameliyatı oldum valla onu hiç demesem daha iyi üçüncü yolda bunu iyl biliyorum psikolojim bitti resmen artık insanlarda baktığım ilk yer burunları

X