burun estetiği sonrası şişlik..

valla cnm senle bn aynıyız biz seninle birebir konuşalım bn bu siteye yeni üye oldum kullanmayı pek bilmiyorum
Ya bende 5 yıldır uyeyim ama sadece formları takip ediyordum bende cok bilmiyorum nasil oldugunu ama bak anlasiyoruz iste insan genelde kendi gibi olanlarla iyi anlasirmis ,bu konu altinda bulunmamiz bile bir ortak nokta ya ozelden felan konusuyorlar ama belli bir msj yazma sayisini tamamlamak gerekiyor herhalde

• Beğen
Reactions: flm
Tesekkur ederim ben cok izliyorum kendimi ayna karsisinda takiyorum heralde cevremdede goremedimki nasil oluyor ameliyat sonrasi burunlari album paylasan arkadaslarin massallahi var hepsi simetrik burunlar kusursuz gozukuyor
Ya bende 5 yıldır uyeyim ama sadece formları takip ediyordum bende cok bilmiyorum nasil oldugunu ama bak anlasiyoruz iste insan genelde kendi gibi olanlarla iyi anlasirmis ,bu konu altinda bulunmamiz bile bir ortak nokta ya ozelden felan konusuyorlar ama belli bir msj yazma sayisini tamamlamak gerekiyor herhalde
Anladım cnm dediğim gibi pek bilmiyorum

Tesekkur ederim ben cok izliyorum kendimi ayna karsisinda takiyorum heralde cevremdede goremedimki nasil oluyor ameliyat sonrasi burunlari album paylasan arkadaslarin massallahi var hepsi simetrik burunlar kusursuz gozukuyor
Bence sen cok kafana takıyorsun ondandır yoksa bence gayet normal o kızarıklık lar ufak bir fondötenle hal olur

Hih iste ben dokunamiyorum dokundugum an kasiliyor toplaniyor icinde nefes alicak yer kalmiyor makyaj yapamiyorum onu gectim yuzumu yikarken bile kotu oluyor
valla bn d
Hih iste ben dokunamiyorum dokundugum an kasiliyor toplaniyor icinde nefes alicak yer kalmiyor makyaj yapamiyorum onu gectim yuzumu yikarken bile kotu oluyor
bn fondeteni yüzüme bol bol sürüyorum yeter ki
kapansın :KK43:

Peki doktorunuz birsey demedimi cnm
Ilk once nöropatik agri dedi verdigi ilaci kullandim bir degisme olmadi sonra kendisine soyleyince psikolojik oldugunu soyledi inan bende ne oldugunu anlamiyorum sol burun kanadimin ustunde tik gibi seğirme oluyor gun icinde bende bilemedim 6 ay dediler bekledim simdi tam oturmasi 1-1,5 yil diyorlar beklemedeyim

• Beğen
Ilk once nöropatik agri dedi verdigi ilaci kullandim bir degisme olmadi sonra kendisine soyleyince psikolojik oldugunu soyledi inan bende ne oldugunu anlamiyorum sol burun kanadimin ustunde tik gibi seğirme oluyor gun icinde bende bilemedim 6 ay dediler bekledim simdi tam oturmasi 1-1,5 yil diyorlar beklemedeyim
Anladim cnm İnsallah geçer ya . Benim burnum ALLAH vergisi zaten bir şişiyor bir iniyor anlamadim

Anladim cnm İnsallah geçer ya . Benim burnum ALLAH vergisi zaten bir şişiyor bir iniyor anlamadim
Insallah canim ya bol su tuket ve tuzu olabildigince azalt,cok fazla sıcak banyoda yapma yatarken yastigin yuksekte olsun cift yastik kullan iyi geliyor Allah yardımcımız olsun

burun ucunun alti yani dikis atilan yerde sisiyormu kizlar sanki benim sarkik gibi duruyor klkiklik normale dondu artik 65 gun oldu ama bu sarkikliktan dusuk gibo duruyormu boyle olupta gecen varmi birde hala top gibi

burun ucunun alti yani dikis atilan yerde sisiyormu kizlar sanki benim sarkik gibi duruyor klkiklik normale dondu artik 65 gun oldu ama bu sarkikliktan dusuk gibo duruyormu boyle olupta gecen varmi birde hala top gibi
Benimde baya kotuydu hatta kemerde olustu burun ucum baya sisti odem cok fazla oldugu icin dr o kullandiklari bantlardan vermisti yaklasik 3 ay yatmadan once bantladim burnunu sukur iyi simdi sakin dr tavsiyesi olmadan masaj tekniklerini veya baska birsey uygulama dr unla konus o sana yapman gerekeni soyler

ayy evet benim de aynı yer şiş gibi. gerçi benim henüz 1 ay oldu ama orası sarkık gibi duruyor. şişlikler iner daha da sarkar diye çok korkuyorum :KK43:

Benim ameliyat olalı 7.ayim sag ve sol kemiklerim şiş ayni zamanda burundan nefes aldığım zaman ici üşüyor gibi oluyor ve agrıda oluyor yan kemiklerde burnumda baskı hissediyorum benim durumumda olan kimse varmı ben dr'u bir türlü ikna edemedim
Mrb iki buçuk hafta oldu bende burunu okyanus suyuyla temizliyorum güzelce açılıyor ama bende içi usuyor burnunun çok ilginç hele gece uyurken sabah kalkınca vsde oluyor içi açıksa nefes alidikca usume hissi var

Slm arkadaslar 3 ay önce ameliyat oldum ama hala burnum bariz sekilde şiş bu tür sorun yasayan arkadaslar varmì??
merhaba kizlar ben hem sitede hemde ameliyat konusunda cok yeniyim :KK15: konuya boyle pat diye dahil olcam biraz ama :) gecen persembe gunu ameliyat oldum tabiki yuzumdeki sislikler hala cok ama gunden gune azaliyor gibi. bugun alcim cikti ve plastik bandaj takildi ama burun ucum oncekinden de buyuk gorunuyor :KK1: uzun suredir estetik istiyordum ama iltihapli sinuzit oldugum icin bir anda ameliyata karar vermek zorunda kaldim..simdi asil buyuk sorun su 14 subatta dugunum var o zamana kadar burnumdaki ve ozellikle burun ucumdaki sislikler biraz sekle girer mi acaba:oops: yoksa makyaj hileleriyle mi sekle sokmam gerekecek, tecrubeli arkadaslar bilgilerinize ihtiyacim var! :KK1::KK1:

• Beğen
slm... az önce üye oldum soru ve cvplarınızı elımden geldıgı kadar okumaya calıştım bana yardımcı olursanız cok sevınıcem istanbul anadolu yakasında oturuyorum burada özel bırcok hastaneyle burun amelıyatı ıcın konuştum ve cok yuksek fıyatlar verıldı sızlerın de bıldıgınız devlet hastanesınde estettik olan varmı varsa hastane adı ve doktor bılgılerını benımle paylaşırsanız cok sevırım şimdı den tşkler

slm... az önce üye oldum soru ve cvplarınızı elımden geldıgı kadar okumaya calıştım bana yardımcı olursanız cok sevınıcem istanbul anadolu yakasında oturuyorum burada özel bırcok hastaneyle burun amelıyatı ıcın konuştum ve cok yuksek fıyatlar verıldı sızlerın de bıldıgınız devlet hastanesınde estettik olan varmı varsa hastane adı ve doktor bılgılerını benımle paylaşırsanız cok sevırım şimdı den tşkler
Avrupa yakasında Bezmi Alem üniversitesi var Oray'la iletişime geçmeni tavsiye ederim

X