burun estetiği sonrası şişlik..

merhaba kizlar ben hem sitede hemde ameliyat konusunda cok yeniyim :KK15: konuya boyle pat diye dahil olcam biraz ama :) gecen persembe gunu ameliyat oldum tabiki yuzumdeki sislikler hala cok ama gunden gune azaliyor gibi. bugun alcim cikti ve plastik bandaj takildi ama burun ucum oncekinden de buyuk gorunuyor :KK1: uzun suredir estetik istiyordum ama iltihapli sinuzit oldugum icin bir anda ameliyata karar vermek zorunda kaldim..simdi asil buyuk sorun su 14 subatta dugunum var o zamana kadar burnumdaki ve ozellikle burun ucumdaki sislikler biraz sekle girer mi acaba:oops: yoksa makyaj hileleriyle mi sekle sokmam gerekecek, tecrubeli arkadaslar bilgilerinize ihtiyacim var! :KK1::KK1:
Geçer cnm merak etme henüz cok taze yapılmış 3-4 ay da sekli daha daha guzel olurdu ama bir ay kadar gazla koşturma yoksa şiser :KK66: ben yapalı 40 gun oldu

Avrupa yakasında Bezmi Alem üniversitesi var Oray'la iletişime geçmeni tavsiye ederim
Geçer cnm merak etme henüz cok taze yapılmış 3-4 ay da sekli daha daha guzel olurdu ama bir ay kadar gazla koşturma yoksa şiser :KK66: ben yapalı 40 gun oldu
Umarım geçerBiraz da zorunlu sebeplerden oldu ama oldu çare yok artık Sana da geçmiş olsun, ne durumdasın peki şimdi? Şişlik, ağrı vs. var mı?:)

Umarım geçerBiraz da zorunlu sebeplerden oldu ama oldu çare yok artık Sana da geçmiş olsun, ne durumdasın peki şimdi? Şişlik, ağrı vs. var mı?:)
Wallah cnm bilmiorum makyaj yapınca falan cok guzel oluyor ufak ama sisik kalın derili bir insanım ve gec inior
Sen ne durumdasın

Wallah cnm bilmiorum makyaj yapınca falan cok guzel oluyor ufak ama sisik kalın derili bir insanım ve gec inior
Sen ne durumdasın
Bugün tam 2. Hafta doldu yuzumdeki sislikler tamamen gitti gibi, morluklar cizgi şeklinde ama iyileşme süreci yavaşladı biraz.burun şişliklerime gelince ilk gün bandajlar cıktığında aynada karşılaştığım avatar görüntüsünden kurtuldum gibi biraz birazAma hala şiş tabiki, önceki burnumda çok küçük olmadığı için, gören biri ameliyat olduğumu morlukları görmese anlayamazEn büyük sorunum nefes alırken biraz zorlanıyorum, birde sesim burnum tıkalı gibi çıkıyor:/ umarım içerideki yaralar iyileşmediği için böyledir:KK43:

Bugün tam 2. Hafta doldu yuzumdeki sislikler tamamen gitti gibi, morluklar cizgi şeklinde ama iyileşme süreci yavaşladı biraz.burun şişliklerime gelince ilk gün bandajlar cıktığında aynada karşılaştığım avatar görüntüsünden kurtuldum gibi biraz birazAma hala şiş tabiki, önceki burnumda çok küçük olmadığı için, gören biri ameliyat olduğumu morlukları görmese anlayamazEn büyük sorunum nefes alırken biraz zorlanıyorum, birde sesim burnum tıkalı gibi çıkıyor:/ umarım içerideki yaralar iyileşmediği için böyledir:KK43:
Bismillah benim 4.ayım doldu burnumun üstü hala sabahları kalkınca şişiyor bazen iniyor nefes almamda 1. ay dolunca düzeldi

cnm aynen bende nefes bakalım ınsallah ıcı hasarlı dıye alamıyorumdur yoksa cok sorun yanı beklemedeyım bakalım

Hımm anladım eğer şekli güzelse Zamn geçtikçe ödem ve şişlikler iniyor Bnde ki sorun ilk ameliyattan sonra kemer kısmında eski burnum dan daha yüksek bir kemer artı burnumun orta kısmında ele gelen fındıktan küçük beze ve burnun orta ve yanlarında çökme oluştu kısaca eskisini aratacak bir burun oldu ikinci ameliyat 9 ay sonra oldu Allah biliyor içm o kadar rahattı ki hiç aklıma böyle olacağı gelmedi kemer kısmında şişlik ve sağa doğru blr şişlik ve kemik çıkıntısı var kısaca anlat anlat bitmiyor ve Dr bna dediği biz ondan inatçıyız yani 6 ayda belli olur duruma göre tekrar ameliyat ama ne bilim bazıları elleme daha diyor eskisini ararsın ellettikçe daha kötü olur diyorlar kafam çok karışık ne yspcam bilmiyorum
cnm ne oldu çıkınti geçti mi benim de evizyin oldu da

Arkadaşlar benim12.günüm bugün ..burnum şiş sert ve hassas..hiç geçmicek gibi geliyor ..ne zaman iner

Merhaba arkadaşlar burun estetiği olalı 8. Günüm ve burun kanatlarım çok kalkık domuza benziyor resmen normal mi düzeliyor mu

Merhaba arkadaşlar 9.ayim bitmek üzere ikinci ameliyatı olmam gerekiyormuş hala yamuk ve nefes alamıyorum hayal kırıklığı oldu resmen:kızgın:

Geçmiş olsun benimde oTE="Afra88, post: 47125884, member: 769611"]Merhaba arkadaşlar burun estetiği olalı 8. Günüm ve burun kanatlarım çok kalkık domuza benziyor resmen normal mi düzeliyor mu[/QUOTE]
Gecm

Panik yokkkkk :))))) 3 ay oldu neredeyse benim hala burnumda ve aynı zamanda yüzümde de ödem var. Estetik sonrası iyileşme süreci biraz uzun oluyor bunu biliyorum ve hiç dert etmiyorum sizde etmeyin... Havalarında etkisi çok...

Merhaba Kızlar benımde 2 ay oldu burun ucum hafıfte olsa odem azaldı ama benım sorunum daha farklı sağ profılım cok güzel ama sol profılımde küçükte olsa kemer var dokunduğumda kemık gıbı sert bu durum çok canımı sıkıyo umarım geçer pek sanmıyorum ama:KK43:
Mesaj yazali baya yil olmus ben merak ettim ne degisti gecen yillarda paylasabilirmisin bendede ayni sorun var 15 gu oldu amaliyat olali amahala kener var gbi dis diyo doktor ama biomiyorum cnm cok sikiliuo

Eskiden sivilcelerimle haberini aldığım özel günlerim artık burun şişliklerimle bana müjdeleniyor. Ameliyat olan tüm yoldaşlarıma selam ederim:halay::halay::halay:
Ya sabır ya selamet...

X