Burun Estetigi

Tangledrobin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
15
27
43
Merhabalar, buraya burun estetiği hikayemi anlatabilmek ve benim gibi ameliyat sonrası süreçten korkanları bilgilendirmek için yazıyorum. Ameliyat olmaya karar verdikten sonra 2 doktor ile görüştüm ve açık ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyattan sonra 4-6 ay arası gözlük takamayacaktım, yüzümde morarmalar ve şişmeler olacaktı. Öğretmen olduğum için bu süreci yaşamak istemedim. Daha sonra Levent Bey'in adını bu sitede okudum. Araştırdım ve randevu aldım. İlk görüşmemizde benimde hemfikir olduğum doğal görünümlü bir burunda karar kıldık. Resimler çekildi ve bana ameliyattan sonra nasıl görüneceğime dair model resim gönderildi. Kesinlikle çok doğal asla estetikli bir burun görüntüsü yoktu. Ameliyat lazer yardımı ile yapılacaktı. Minimum şişme ve morarma olacaktı. Ve gözlük serbestti. 1 hafta sonrasına anlaştık ve saat 7.30 da kliniğine girdim. Çok iyi ilgilenildi. Kendiside ameliyat öncesi tekrar bilgilendirme yaptı. Operasyonda lokal anestezi yapıldı. Saat 10.30'da bütün işlemler bitmiş gayet sağlıklı bir şekilde klinikten çıkıp eczaneden ilaçlarımı aldım ve eve gittim. Tek başıma. Çünkü çok basit bir operasyon geçirmiştim. Yani en azından ben öyle hissettim. Burnumu korusun diye silikon bir atel takıldı. 6 gün sonra çıkarıldı ve bantlar takıldı.

Operasyondan sonra çok az şişme ve morarma oldu. baş dönmesi yada bulantı yaşamadım. verilen ağrı kesicileri 2-3 gün kullandım sadece, o da önlem olsun diye. Çok zorlayıcı hareketler dışında her şey serbestti. Bantlar çıkınca burnumun halinden çok çok memnundum. kesinlikle aynı fabrikadan çıkmış gibi bir burnum yok. Tamamen yüzüme uygun bir şekli var. Burnumdaki semer ve ucundaki yuvarlaklık ve düşüklük ortadan kalktı. Şimdi aradan iki ay geçti. Çevremde çok az insan burnumda ki değişikliği farketti. Sadece gençleşmişsin, sende bir değişiklik var dediler ki benimde istediğim buydu.

Kısacası çok kolay ve memnun edici bir süreç yaşadım. Benim gibi dikişli, morarmaların ve şişliklerin olduğu ameliyatlardan korkanlar, hemen toparlanıp işe güce dönmesi gerekenler ve en önemlisi yüzüne uygun bir buruna sahip olmak isteyenler için çok doğru bir tercih olan Superplast'ı ve Sayın Dr. Levent Taşcı'yı tavsiye ediyorum. İsteyenlere daha detaylı bilgi verebilirim.

X