Burun estetiginden sonra önden burun dahami kotu oluyor?

catladylelli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2013
36
1
Merhaba arkadaslar!

Ben yaklasik 2-3 senedir burnumu yapdirmayi dusunuyorum, ama korkularima yenik dusuyorum.

Benim burnum kemerli, ve hafif dusuk, ama onden ince ve duzgun yuzume yakisir bir sekilde.
Bu yuzden burnumun onden seklinin bozulacagindan korkdugum icin yapdirmakdan vazgeciyorum.
Ama zaman gittikcede burnumu kompleks yapiyorum, ve bu beni cok uzuyor, kendime guvenim azaliyor.

Avrupada kaldigim icin turkiyedeki doktorlar hakinda fazla bilgim yok (turkiyede amaliyet olmak istiyorum), oyuzden bana doktor tavsiye edermisiniz.

Burnumun onden ince kalmasi ve yandan dogal olmasi cok onemli. burnumun onden seklini bozulmamasini istiyorum bu mumkunmu?

Cogu once ve sonra burun estetigi resimlerinde onden resim olmuyor, ve bazilarinda onden burunlarinin sonradan daha kotu oldugunu dusunuyorum.

Bu basliga kendinizin once ve sonra resimlerinizi eklerseniz cok sevinirim - ozelikle onden cekilmis resim eklerseniz.
Burdaki bir cok baslikda onden resim eklenmiyor oyuzden bunu yaparsaniz cok yardimci olursunuz :KK34:

Ayrica avrupadan gelenler lutfen bana tecrubelerini yazsin, ne kadar sure kaldiniz ve ucakda herhangi gibi bir sorun oldumu vs.

Son düzenleme:
ben 2009 da burun ameliyatı oldum benimde egrilik vardı burnumda evet yüzünün ifadesi tamamiyle değişiyor ama ben bu yeni halinden memnunum önden de değişiyoor photshop programlarıyla nasıl olacağına bakabilirsin bnim arkadaşlar öyle yaptılar aynen de oldu :KK34:

ben 2009 da burun ameliyatı oldum benimde egrilik vardı burnumda evet yüzünün ifadesi tamamiyle değişiyor ama ben bu yeni halinden memnunum önden de değişiyoor photshop programlarıyla nasıl olacağına bakabilirsin bnim arkadaşlar öyle yaptılar aynen de oldu :KK34:

Senin adina sevindim, acaba buraya veya ozelden resim yollaya bilirmisiniz, ve kime yapdirdiniz?

Ben photoshop gibi programlardan yapdirdim ama onden burun sirtimin inceliginin degismesini istemiyorum yuzume fasla ince veya kalin yakismadigi icin.

Merhaba; ben Gaziantep te yaşıyorum 16 gün önce ameliyat oldum. Burnumun önden görünüşünde hiç bir değişiklik yok diyebilirim şişlikler dışında ama yandan baya bi değişti, belirgin bir kemk vardı doktorum onu aldı. Çözüm kbb de Halil Yenişekerci ye amelyat oldum.

Cok tsk ederim cvp icin, resim yukleyebilirmisin? :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Merhaba; ben Gaziantep te yaşıyorum 16 gün önce ameliyat oldum. Burnumun önden görünüşünde hiç bir değişiklik yok diyebilirim şişlikler dışında ama yandan baya bi değişti, belirgin bir kemk vardı doktorum onu aldı. Çözüm kbb de Halil Yenişekerci ye amelyat oldum.

Geçmiş olsun fotoğraf var mı?

Merhaba arkadaslar!

Ben yaklasik 2-3 senedir burnumu yapdirmayi dusunuyorum, ama korkularima yenik dusuyorum.

Benim burnum kemerli, ve hafif dusuk, ama onden ince ve duzgun yuzume yakisir bir sekilde.
Bu yuzden burnumun onden seklinin bozulacagindan korkdugum icin yapdirmakdan vazgeciyorum.
Ama zaman gittikcede burnumu kompleks yapiyorum, ve bu beni cok uzuyor, kendime guvenim azaliyor.

Avrupada kaldigim icin turkiyedeki doktorlar hakinda fazla bilgim yok (turkiyede amaliyet olmak istiyorum), oyuzden bana doktor tavsiye edermisiniz.

Burnumun onden ince kalmasi ve yandan dogal olmasi cok onemli. burnumun onden seklini bozulmamasini istiyorum bu mumkunmu?

Cogu once ve sonra burun estetigi resimlerinde onden resim olmuyor, ve bazilarinda onden burunlarinin sonradan daha kotu oldugunu dusunuyorum.

Bu basliga kendinizin once ve sonra resimlerinizi eklerseniz cok sevinirim - ozelikle onden cekilmis resim eklerseniz.
Burdaki bir cok baslikda onden resim eklenmiyor oyuzden bunu yaparsaniz cok yardimci olursunuz :KK34:

Ayrica avrupadan gelenler lutfen bana tecrubelerini yazsin, ne kadar sure kaldiniz ve ucakda herhangi gibi bir sorun oldumu vs.

canım eğer çok sorunlu değilse hiç ameliyat olma ben oldum çok pişmanım benim de önden iyidi ama yandan kemerliyidi. emin ol şimdikinden daha iyimiş o zamn ki burnum.. makyaj hileleriyle daha düzgün bir görüntü verebilirsin ama amelitat olduktan sonra dönüşü yok...

benim burnumda kemerliydi 1 ay olmustur heralde burun ameliyati olarak hem estetik hemde burnum yamuktu bende cok korkuyordum ama hic korkulacak bisey yokmus agri felan cekmedim keske daha önceden olsaydim sonuctan cok memnunum sadece iki hafta kaldim gögüs ameliyatida oldum ayni anda =)

Son düzenleme:
bende çok kokuyorum o durumdan çünkü bnm burnumda önden sorunlu yani eger amelıyat sonrası daha da kotu olursa dıye korkuyorum cunku bazı doktorlar ya cok ınceltıyor ya da hıc dokunmuyor eskısınden bı kac mm sdce ıncelmıs oluyor yanı doktoru saglam arastırmak lazım gerısı yalan.. doktorunuz iyi olunca her türlü problemle karsılasmadan sıyrılabılıyorsunuz..

Merhaba benim 14. Günüm , bazen pişman oluyorum. Önden görüntüm daha tam oturmadı. Burnumda tamponlar var çünkü daha.bi de zamanla aşağı incek daha eskiye benziyor güzel olcak gibi geliyor bakalim

Ameliyat olali 9 gun oldu. Benim de burnumun onden durusu cok guzeldi ama yandan durusunu begenmiyordum suan onden durusu cok garip. Belki sis oldugundandir bilmiyorum. Ama sanki mutsuz gibiyim :KK43:

Odemlerimi daha cabuk atabilmek icin hafif egzersiz yapiyorum yesil cay iciyorum. Insallah duzelir en kisa zamanda. Bir de burnumun ucu normalden biraz daha kalkik. Doktor zamanla inecegini soyledi.

benim burnumda kemerliydi 1 ay olmustur heralde burun ameliyati olarak hem estetik hemde burnum yamuktu bende cok korkuyordum ama hic korkulacak bisey yokmus agri felan cekmedim keske daha önceden olsaydim sonuctan cok memnunum sadece iki hafta kaldim gögüs ameliyatida oldum ayni anda =)
Valla harikasin! Ikisi bir arada cesaret ister...

Burnunun haline bakar.. Birde seçeceğin dr çok önemli.. Ben çok memnunum.. Uçağa 10 gün sonra bindim, çünkü kombine oldum ameliyat.. Sadece burun deildi :)
Eski ile yeni fotomu görenlerde birinde teyze birinde abla gibşsin diolar :)
Hepinizin hakkında hayırlısı

Merhaba arkadaslar!

Merhaba,

epey olmus sen bu konuyu acali ama cevap vermeden gecemedim.

Ben nerdeyse 20 yil dusund:) ama ben burnumdan hep nefret ettim... burunda egrilik vardi ve kemerliydi hafif.

Ameliyat olali 1 ay oldi. Henuz sis oldugu icin anlamiyorum seklini ama kemeri gittigi icin yandan cok begeniyorum.

Ben Ankara'da yaptirdim ve doktorum cok seker birsey. Cok ilgili, sabirli harika bir insan. Ilk 7 gunden sonra ucabilirsin ama bana gore ideali 14 gun sonra.

Bence de Turkiye'de ameliyat ol zira fiyati daha uygun ve cok degerli doktorlar var..
Hala ilgileniyorsan isim tavdiye edebilirim...

X