Burun (rinoplasti) ve Meme büyütme operasyonu ve süreç deneyimim

Burun estetigi dedigimiz olay sadece kikirdak ve kemige yapilan operasyon,deriye yapilacak hicbir sey yok,doktor ne kadar uzman olursa olsun ancak sekil vererek ve buyuterek burnu değiştirebiliyor çok kalın deride. Deri inceltmeyi cogu doktor yapmiyor cunku sonuc vermedigini dusunuyor,deri yine eski formuna dönüyor,ro.accutane vs kullandıran doktorlarda var .Soyle dusunun 100 kilosunuz ve 50 kiloya dustunuz ayni pantolonu giyebilir misiniz ? Hayir.. deri de aynen boyle.Iskelet fazla küçülürse deri bol gelecektir. Memnuniyet bildirmek icin cok erken özellikle kalın deri de 2 3 yil belki de daha fazla sure sonra gercek ortaya cikacaktir.Umarim her şey gönlünüzce olur ve çok çok memnun kalırsınız benim gibi kalın derililer icinde bilgilendirme olsun,yazdıklarım ve bilerek girsinler kalın deri risk biraz
Merhaba,
Bende kalin deriliyim ve revizyon için doktor ariyorum.
siz burun ameliyati oldunuzmu merak ettim, olduysaniz kime oldunuz memnunmusunuz?

Merhaba,
Bende kalin deriliyim ve revizyon için doktor ariyorum.
siz burun ameliyati oldunuzmu merak ettim, olduysaniz kime oldunuz memnunmusunuz?
Merhaba, hayır olmadım ama epey doktor görüşü aldım. Kararsizim... doktorlar kendi arasında 2ye ayrıldı olur,olmaz vs. Bu durum beni daha da temkinli yaklaştırdı. 3 doktor kalın derili olmadığımı söyledi diğer 3 doktor ise burun ucunun kesinlikle kalın deri olduğu ve küçülme beklememem gerektiğini söyledi. Ve yaparım diyen doktorlara kesinlikle inanma dediler,onlara olmamam konusunda da uyardilar,olacaksan bizim tayfaya ol diyip doktor adi verenler oldu.. Kafam epey karıştı. Bi tik burnu kuculteyim derken yuz guzelligimden de olmak istemiyorum.Halen araştırıyorum

Merhaba, hayır olmadım ama epey doktor görüşü aldım. Kararsizim... doktorlar kendi arasında 2ye ayrıldı olur,olmaz vs. Bu durum beni daha da temkinli yaklaştırdı. 3 doktor kalın derili olmadığımı söyledi diğer 3 doktor ise burun ucunun kesinlikle kalın deri olduğu ve küçülme beklememem gerektiğini söyledi. Ve yaparım diyen doktorlara kesinlikle inanma dediler,onlara olmamam konusunda da uyardilar,olacaksan bizim tayfaya ol diyip doktor adi verenler oldu.. Kafam epey karıştı. Bi tik burnu kuculteyim derken yuz guzelligimden de olmak istemiyorum.Halen araştırıyorum
Bende doktor görüşleri aldım ama resimlerim üzerinden.
Daha önce 1 kere burun ameliyatı olduğum için kalın derili olduğumu biliyorum, zaten bellide oluyor kalın derili bir burna sahip olduğum.
Doktorlarada ben dedim kalın derili olduğumu, onlarda resim üzerinden onayladılar bunu, fakat belki muayenede kalın derili olmadığımı söyleyen doktorlar olur size dedikleri gibi.
Keşke gerçekten kalın derili olmasam ama ben kalın derili olduğuma eminim, belli oluyor yani ne yazıkki.
Siz emin değilseniz, bir dermatoloğa sorun isterseniz emin olmak için.
Burnumda benim sorunum sadece estetik bakımından.
Bana çevremde, burnununda sorun yok sen sorun yaratıyorsun diyenlerde oldu, evet ameliyat olsan daha güzel olur diyenlerde.
Ama ben beğenmiyorum burnumu, önemli olan burnumu benim beğenmem diye düşünüyorum.
Onun için mutlaka revizyon istiyorum.
Kapalı yöntemle olduğum ilk ameliyatımdan sonra her hangi bir sağlık sorunu hissetmedim ama burnumdada şekil olarak hiç bir değişiklik olmadı.
Evet nerdeyse bütün doktorlar kalın deri için küçülmez dedi banada.
Fakat benim sorunum illada küçülmesi değil, burnumun daha bi şekilli feminen gözükmesi.
Belki küçük bi burun yüz şeklime gitmez benim o da var çünkü.
Burnunuz küçülmez ama yüzünüze uygun şık bir burun yapabiliriz dediler bana.
Bende özellikle bunu istiyorum zaten

Çok geçmiş olsun çok guzel olmuş 🙏💕
Benim gibi yeni burun ameliyatı olanaklarla bu detayları paylaşmanız ne güzel (10 günüm kaldı)🥰
Teşekkürler💕

Ne gibi sorunlardan dolayı ameliyat oluyorsunuz, birde bu kaçıncı ameliyatınız?
Profilinize baktım siz de revizyon için doktor arayışındaymışsınız, umarım bu sefer mutlu olursunuz 🙏 Yusuf bey revizyon ameliyatlarında da çok başarılı, dilerseniz asistani Nur hanımla bir görüşün.Takvimi çok yoğun, mayıs sonuna gün verebiliyorlar bana ama şansıma bir hasta erteleme talep edince onun gününü verdiler.Heyecandan, sevinçten uyuyamıyorum günlerdir 🥰 Belki size de denk gelebilir böyle bir gün değiştirme durumu 🙂

Profilinize baktım siz de revizyon için doktor arayışındaymışsınız, umarım bu sefer mutlu olursunuz 🙏 Yusuf bey revizyon ameliyatlarında da çok başarılı, dilerseniz asistani Nur hanımla bir görüşün.Takvimi çok yoğun, mayıs sonuna gün verebiliyorlar bana ama şansıma bir hasta erteleme talep edince onun gününü verdiler.Heyecandan, sevinçten uyuyamıyorum günlerdir 🥰 Belki size de denk gelebilir böyle bir gün değiştirme durumu 🙂
Doktorun forumda 2 şikayetini okudum ve olan 2 kisi de memnun olmadiklarini bildirmisler,ozellikle revizyona girmiş bir hasta var asla değişiklik olmadığını yazmış,hiçte memnun değildi.

Doktorun forumda 2 şikayetini okudum ve olan 2 kisi de memnun olmadiklarini bildirmisler,ozellikle revizyona girmiş bir hasta var asla değişiklik olmadığını yazmış,hiçte memnun değildi.
Profilimde nerden goruyosunuz?
Kapalı olması lazım

Profilimde nerden goruyosunuz?
Kapalı olması lazım
Ben de eski üye olmama rağmen yeni yeni öğreniyorum sistem arayüzünü, Isme tıklıyorsunuz, sinra medya paylasimi ya da mesajlara tikliyorsunuz.
Kimi arkadaslar fotoğraf ekliyorlar, ortak dertleri olunca insanın, doktordan emin olana kadar gecen sancılı süreci paylaşmak istiyor.

Ben hakkında kötü bir yorum okumadım duymadım. Hep iyi duyumlar aldim.Meslekdaşlarından dahi Yusuf beye ameliyat olanlar var. Siz yeni üyeymişsiniz.
Zaman zaman doktorların asistanlarının fake hesaplarla kimi yorumlarına şahit olacaksınızdır. Yorumu yazanın profiline bakın lütfen. Ben 10 yıllık üyeyim,

Ben hakkında kötü bir yorum okumadım duymadım. Hep iyi duyumlar aldim.Meslekdaşlarından dahi Yusuf beye ameliyat olanlar var. Siz yeni üyeymişsiniz.
Zaman zaman doktorların asistanlarının fake hesaplarla kimi yorumlarına şahit olacaksınızdır. Yorumu yazanın profiline bakın lütfen. Ben 10 yıllık üyeyim,
Merak etmeyin fake yorumu ayırt edip, edemeyecek durumdayım,yeni üye olsamda sık sık takipteyim, ayrıca hakkında olumsuz yorum da olabilir, her doktorun olumsuz yorumu var,her doktorun revizyonu da cikabilir. Buna Teoman Doğan,Süreyya Seneldir dahil ki bu kişiler bu işte master kabul edilen kişiler eğitim veriyorlar. Okuduğum yorumlar kişilerin magduriyetini bildirdiği gayet saygı çerçevesinde olan yorumlardı, eski üye olupta doktorun asistanı olan,doktoru öven kişilerde olabilir..bu doktora ameliyat olupta beğenmeyen çıkabilir ve cikmista siz neden yorumlarin fake oldugunu düşünüyorsunuz :)

Merak etmeyin fake yorumu ayırt edip, edemeyecek durumdayım,yeni üye olsamda sık sık takipteyim, ayrıca hakkında olumsuz yorum da olabilir, her doktorun olumsuz yorumu var,her doktorun revizyonu da cikabilir. Buna Teoman Doğan,Süreyya Seneldir dahil ki bu kişiler bu işte master kabul edilen kişiler eğitim veriyorlar. Okuduğum yorumlar kişilerin magduriyetini bildirdiği gayet saygı çerçevesinde olan yorumlardı, eski üye olupta doktorun asistanı olan,doktoru öven kişilerde olabilir..bu doktora ameliyat olupta beğenmeyen çıkabilir ve cikmista siz neden yorumlarin fake oldugunu düşünüyorsunuz :)
Olabilir tabi, herkesi memnun etmek çok zor ! Yüzde yüz başarılı insan bulmak zor..
Ben zaten buradaki arkadaşların payslaşımları sayesinde buldum Yusuf beyi, hep iyi yorumlar duydum hakkinda .
Sonra inceledim sayfasını, benimki gibi kırık burunları ortalayabilen ve bunu paylaşan çok az doktor buldum ve ilk kez güvendim bir doktora !
6 gün kaldı ameliyatıma ve 30 yıl sonra bu dileğim gerçekleştiği ve yüzümle oynanacağı için inanılmaz gerginimmm ve
bu sıradaki yardimsever yorumunuzu, bilinçaltım ani bir refleksle olumsuz bir düşünceye kapatarak reddetti sanirim🙏💞

Tekrar merhabalar,
Gelen mesajlar üzerine bir mesaj daha paylaşayım. Sorular genelde hakkında kötü yorum olmayan doktorlar ile ilgili. Şikayet adında bir site var (buraya site ismi vermek doğru mu bilmiyorum o sebeple yazamadım) oraya her gün girin düşündüğünüz doktorun adını ve google yorumlardan da her gün kontrol edin. Bir gün gelen kötü yorum ertesi gün olmuyordu. Bazı doktorlar sitelerdeki yorumu kaldırtıyor ya da altına aynı gün açılmış gibi sadece oraya mesaj yazan kullanıcılar ile "ben çok beğendim" temalı yorumlar yapıyorlar. Bu konu hassas ve her doktoru her gün bu şekilde Check edin mümkünse.
Selamlar

X