Buyrun...Terapi Grubumuz :))

Her giden kürkçü dükkanına döner :KK1:
Bunu yaşamadığım hiç kimse olmadı ve her geri dönende gördüm ki,yanlış olan ben değildim...
Özgüvenimi kuvvetlendirdim :KK1:
Herşey yoluna girdi...
Şimdi ne kendini tilki sanan bi sevgilim var, ne ben kürkçü dükkanıyım...Çok şükür ve binlerce teşekkür o gidenlere...
Onlardan biri olsaydı hayatımda bu mutluluğu yaşıyor olamazdım...
Mucizlere inanın ...
Mutluluk kapınızda sabahlasın,yakanıza paçanıza yapışsın bırakmasın inşaAllah :KK1: :nazar::KK16:

Bu sayfaları eskitirken konuştuğumuz kişi mi geri döndü affına sığınıyorum o kısmı pek anlamadım:KK17:
Ama sana katılamamak elde değil kesinlikle o hesap günü geliyor hayata daldığımız vakit
Umarım bu defa istediğin gibi olur her şey ve çok mutlu olursun canım.

evet o kişi geri döndü :) sık sık arıyor, içimde öfke bile kalmadığı için konuşuyorum da ama bir anlamı ya da benim için dönüş var mı dersen asla yok.

umarım hepimiz yaşadığımız tüm acıları unutturacak güzellikte ilişkiler yaşarız.

Son düzenleme:
Elden geldigince...
Hayirdir?

Ayrıldık ayrılalı 1 ay oldu ama bu arada 10 günde bir yazdım pişman oldum ama canım öyle yanıyorduki. Yazdım mesajlarıma cevap vermedi en son kavga ettik bi olaydan sonrasında arkadaşıma bir daha aramasın o bitti dediği gün bitti falan dedi (ben bitirdim ama pişman oldum böyle olsun istemedim) o hep bitti diyince bitmez derdi ben desemde kalbime söz geçiremem derdi. Şimdi bitmesi çok dokunuyo yapamıyorum. Bekliyorum gelmiyo. Beni öyle güzel severdiki öyle içten. İnanmıştım beni gerçekten sevdiğine. Hayatında hiç ağlamayan adam ağlamıştı benim için. Şimdi ben ağlıyorun o mutlu çok dokunuyo çok. Bazen düşünüyorum acaba sinirden diye mi benden böyle bir şey beklemiyodu diye ama sonra düşünüyorum benim yüzüme baka baka sana karşı bir şey hissetmiyorum dedi. Aldığım hediyeyi kullanıyo ona kullan dedim diye ama bilmiyorum kafam allak bullak

Son düzenleme:
Her giden kürkçü dükkanına döner :KK1:
Bunu yaşamadığım hiç kimse olmadı ve her geri dönende gördüm ki,yanlış olan ben değildim...
Özgüvenimi kuvvetlendirdim :KK1:
Herşey yoluna girdi...
Şimdi ne kendini tilki sanan bi sevgilim var, ne ben kürkçü dükkanıyım...Çok şükür ve binlerce teşekkür o gidenlere...
Onlardan biri olsaydı hayatımda bu mutluluğu yaşıyor olamazdım...
Mucizlere inanın ...
Mutluluk kapınızda sabahlasın,yakanıza paçanıza yapışsın bırakmasın inşaAllah :KK1: :nazar::KK16:

gercekten her giden geri dönermi?

ben yine onunla birlikte olmak icin geri dönsün istemiyorum,
döndügünde ne kaybettigini görsün diye dönmesini istiyorum..

mesala dönen ne Kadar zamanda Döner :KK23:

gercekten her giden geri dönermi?

ben yine onunla birlikte olmak icin geri dönsün istemiyorum,
döndügünde ne kaybettigini görsün diye dönmesini istiyorum..

mesala dönen ne Kadar zamanda Döner :KK23:

her giden döner diye bisey yok bence kafanizi bununla hic yormayin.. Gideni gittigi gün bitirin ki daha rahat yolunuza devam edin.. Eger buna inanirsaniz hic toparlanamazsiniz :KK66:

her giden döner diye bisey yok bence kafanizi bununla hic yormayin.. Gideni gittigi gün bitirin ki daha rahat yolunuza devam edin.. Eger buna inanirsaniz hic toparlanamazsiniz :KK66:

Aynen döner diye bekleseydim iki senem heba olacaktı. İlk zamanlar evet öyle bir umut vardı ama ne zaman o umudu attım rahatladım. Şimdi amannn bana ne modundayım :) Bir de yeni biri olaydı temelli biterdi benim için eskiler neyim :KK70:

Aynen döner diye bekleseydim iki senem heba olacaktı. İlk zamanlar evet öyle bir umut vardı ama ne zaman o umudu attım rahatladım. Şimdi amannn bana ne modundayım :) Bir de yeni biri olaydı temelli biterdi benim için eskiler neyim :KK70:

insallah o gunlerde gelecek canim en agir acilari ayriligin en adisini yasadik sabrimizin sonuna kadar sinandik mukafatimiz daha güzel olacak yeterki umudumuzu kaybetmeyelim

Ayrıldık ayrılalı 1 ay oldu ama bu arada 10 günde bir yazdım pişman oldum ama canım öyle yanıyorduki. Yazdım mesajlarıma cevap vermedi en son kavga ettik bi olaydan sonrasında arkadaşıma bir daha aramasın o bitti dediği gün bitti falan dedi (ben bitirdim ama pişman oldum böyle olsun istemedim) o hep bitti diyince bitmez derdi ben desemde kalbime söz geçiremem derdi. Şimdi bitmesi çok dokunuyo yapamıyorum. Bekliyorum gelmiyo. Beni öyle güzel severdiki öyle içten. İnanmıştım beni gerçekten sevdiğine. Hayatında hiç ağlamayan adam ağlamıştı benim için. Şimdi ben ağlıyorun o mutlu çok dokunuyo çok. Bazen düşünüyorum acaba sinirden diye mi benden böyle bir şey beklemiyodu diye ama sonra düşünüyorum benim yüzüme baka baka sana karşı bir şey hissetmiyorum dedi. Aldığım hediyeyi kullanıyo ona kullan dedim diye ama bilmiyorum kafam allak bullak

Kafan allak bullak olmasin. Adam demis iste sevmiyorum diye. Hala kendini onun seni sevdigine inandiracak aciklar aramaya calisiyorsun. Ne kadar cabuk kabullenirsen duygularin bitip, iliskinin bittigini, o kadar cabuk toparlanirsin. Umut mahvediyor insani

Benle gönül eğlendirmesine izin verdim. Dalga geçmesine izin verdim. Beni o kadar basit gördüğünü bile bile, o gözlerine biraz daha bakabilmek için, daha da çok göründüm gözüne..

Kızlar selamlar herkes nasıllar :) Ben yeni biri var gibi ya artık evlilik olsun unuttum boyunu posunu huyunu suyunu bu aşkın sonunu diyorum :KK70: Hala profiline bakıyorum da onunkine degil eşininkine napim mazoşistim az farkettim ki onu görmek filan bende hiç bi etki uyandırmıyor. Daha yol var katedilecek. Ama hayat güzel gayet :)

Kızlar selamlar herkes nasıllar :) Ben yeni biri var gibi ya artık evlilik olsun unuttum boyunu posunu huyunu suyunu bu aşkın sonunu diyorum :KK70: Hala profiline bakıyorum da onunkine degil eşininkine napim mazoşistim az farkettim ki onu görmek filan bende hiç bi etki uyandırmıyor. Daha yol var katedilecek. Ama hayat güzel gayet :)

Selam maviask Ben iyim böyle alistim asksiz takiliyorum :KK70: hoslanacagim birileri Hep cikiyo ama ileri gitmiyo ne yapayim bilmiyorum :) bende arada bi bakiyom o da meraktan baba olmus bir ay once haberini aldim.. Artik o inceden sizlanmalar filan kalmadi dedigim gibi bi meraktan baksamda artik dokunmuyo atlattim galiba tamamen.. :)

Merhaba canım bende iyiyim çok sükür. İnsanlara şans vermeye bile başladım yavaştan.
Hayal kırıklığı yaşadım yine ama eskisi gibi çok etkilenmedim kalkanlarımı kuşandım resmen.
Bu yönden çok iyi olmuş yaşadıklarım .
Artık bu konularda eskisi gibi zayıf değilim güçsüz değilim.
Bu sebeble geçmişe saygı duyuyorum artık iyiki yaşamışım tüm olanları .

Yaşadık geçti gitti herşey devam ediyor hayatımda gerçekten güzel şeyler oluyor. O dönemden uzaklaştıkça acılarda çok uzak geliyor artık. Sadece geçmişimde bi çizik kaldı. İnşallah iyiki başkası olmamış diyebileceğimiz iyi birileri çıksın karşımıza :)

Merhabalarr! :))

Ben de iyiyim.
Cok ama cooookk uzak geliyor bana yasadiklarim.. Bir zamanlar gecmeyecekmis gibi gelen, kendimi camura, batakliga batmis gibi hissettigim zamanlar o kadar geri de kaldi ki. Hic umrumda bile degil artik. Diger butun eski sevgililerimle ayni kategoride :KK70: Bir iki haftalik ciktigim kisileri de ekliyorum :p

Amannn hersey geciyormus yahu. Yeterki insan saplanip kalmasin, kisilik bozukluguna cevirmesin acisini..

Nasılsınız sonbaharın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde. Sevmedim bugünleri ben çok hüzünlendiriyor beni. Ya herşey güzel şükür sevgi namına bişey kalmadı acı yok üzülmüyorum ama şu arada kontrol etmek resimlere bakmaktan kendimi alamıyorum yok mudur temelli bir çaresi. Gerçi ona bakınca diğer önceki sevdiğim kişilere de bakıyorum hepsi evli ama ne bileyim. Sonra niye ben yalnızım triplerine giriyorum.

Evet bu aralar bende aynı duyguları hissediyorum sevdiğim biri olsa artık istiyorum sonbahar yüzünden mi böyle
Severim de aslında sonbaharı :)

Nasılsınız sonbaharın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde. Sevmedim bugünleri ben çok hüzünlendiriyor beni. Ya herşey güzel şükür sevgi namına bişey kalmadı acı yok üzülmüyorum ama şu arada kontrol etmek resimlere bakmaktan kendimi alamıyorum yok mudur temelli bir çaresi. Gerçi ona bakınca diğer önceki sevdiğim kişilere de bakıyorum hepsi evli ama ne bileyim. Sonra niye ben yalnızım triplerine giriyorum.
Nasilsin tatlim??

Ben uzuuuunnnnnn bi aradan sonra skype i actim. Skype ta bu konuya yazmam sebep olan eski erkek arkadasimla ayrildiktan sonra, icim kan aglarken yaptigim konusmalar vardi. Soyle bi okuyayim dedim, neler demisim neler hissetmisim diye de, utanctan yerin dibine girdim!! :KK70: Ay guldum de! Meger harbiden o gunleri gulerek hatirlayacagim zamanlar da gelecekmis! Ay ne sefil, ne zavalli bi sekilde konusmusum onunla. Her seferinde bu son konusmamiz demisim, her beni yok olmaz diye geri cevirdiginde, sonra yine aradan 15 gun bir ay gecince hemen yazmisimm ordamisin?? diye. Ayy rezalet. Kendime inanamadim. Hic ben gibi degil! Nasil bir soka girdiysem artik, etkisinden cikamamisim :KK70: hahaha ay hatirliyorum o zamanlari ne ic karartici gunlerdi. Zavalli cocuk beni bu iliskinin yurumeyecegine ikna ederken de ici kararmistir diye tahmin ediyorum. Cunku ben okurken resmen kendimden sogudum :KK70:

Zamaninda cok buyuk darbe aldim ama bana baya birseyler katti bu tecrube. iki sene onceki benle, suanki ben cok farkli. bir tek onu biliyorum :KK70: He birde, o zamanlar yere goge sigdiramadigim ex'im simdi agziyla kus tutsa bu is asla olmaz :KK70:

Nasilsin tatlim??

Ben uzuuuunnnnnn bi aradan sonra skype i actim. Skype ta bu konuya yazmam sebep olan eski erkek arkadasimla ayrildiktan sonra, icim kan aglarken yaptigim konusmalar vardi. Soyle bi okuyayim dedim, neler demisim neler hissetmisim diye de, utanctan yerin dibine girdim!! :KK70: Ay guldum de! Meger harbiden o gunleri gulerek hatirlayacagim zamanlar da gelecekmis! Ay ne sefil, ne zavalli bi sekilde konusmusum onunla. Her seferinde bu son konusmamiz demisim, her beni yok olmaz diye geri cevirdiginde, sonra yine aradan 15 gun bir ay gecince hemen yazmisimm ordamisin?? diye. Ayy rezalet. Kendime inanamadim. Hic ben gibi degil! Nasil bir soka girdiysem artik, etkisinden cikamamisim :KK70: hahaha ay hatirliyorum o zamanlari ne ic karartici gunlerdi. Zavalli cocuk beni bu iliskinin yurumeyecegine ikna ederken de ici kararmistir diye tahmin ediyorum. Cunku ben okurken resmen kendimden sogudum :KK70:

Zamaninda cok buyuk darbe aldim ama bana baya birseyler katti bu tecrube. iki sene onceki benle, suanki ben cok farkli. bir tek onu biliyorum :KK70: He birde, o zamanlar yere goge sigdiramadigim ex'im simdi agziyla kus tutsa bu is asla olmaz :KK70:

Aynen öyle çok aşamalar kaydettik ne günlerden bu günlere geldik. Şu an sorguluyorum cidden ben acı mı çektim diye o kadar unutmuşum yani. Bugünlerde tek işte yanımda adam gibi birinin olmamasına üzülürüm şahsen. Ve o evli mutluyken benim böyle bu durumda olmama. Aama şu da var her evlenen başı göğe ermiyor hayat insana ne sorunlar ne dertler çıkarıyor. Var olan halimize hayatımıza ne kadar şükretsek az aç değil açıkta değiliz elbette bizde biriyle mutlu günlere ulaşacağız. Ben o dönem yaptıklarımdan pişman değilim en azından yapabileceğim herşeyi yaptım sonuna kadar yaşadım diyorum :)

X