Buyrun...Terapi Grubumuz :))

Bi kac gundur sinirden deliriyordum bugun son damla patlamak uzereyim... Amcam turkiyeden misafirlige geldi bize iki haftaliginaydi sozde uzatmis herneyse sorun uzatmasi degil kideme kideme hayatimiza karismaya basladi.. Once sigara icmeme karismaya basladi dedim hakli sagliksiz korkuyo filan... Sonra uvey annemle babamin aralarinda ki konulara burnunu sokmaya basladi yine dedim beni ilgilendirmez ne yapiyosa yapsinlar son 3 gundur de kafayi takti babamla niye konusmuyormusum guzel bi dille onu ilgilendirmedigini anlattim ( hatirliyorsaniz babamla yasadigim olaylari okulu bitirene kadar sabredip sonra ev tutup cikacaktim) simdide tutturdu evlenme yasin geldi ya kendin bul birini yoksa ben bulup seni evlendirecegim onu da tatli dille anlattigimi zannediyordum suan icin okulum oldugunu yeteri kadar uzattigimi artik biran once bitirip kariyerime odaklanacagimi ve suan icin evlenmeyi dusunmedigimi soylemistim... Misafir sonucta saygisizlik etmek istemedim... Bugun uvey annemden duyduklarimla cildirdim artik.. Babamla birlik olmuslar bana birisini bulup nisanlandiracaklarmis... Sinirden patlamak uzereyim eve geldigimden beri bi kelime konusmadim yuzune bile bakmadim misafirse misafirligini bilsin ya olacak is degil iki haftada burnunu sokmadigi sey kalmadi o gidene kadar nasil dayanacagimi dusunuyorum.. Hayatta icimden saydiripta yuzune gulen bi insan olmadim.. Konuyu acip konussam fena kalbini kiracagim saygisizlik etmek istemiyorum.. Umarim konuyu acmaz bana cok fena olacak cunku.. Ya sabir diliyorum artik..

Ya bu nasıl saçmalık ya kusura bakma ben bile sinirlendim
Ne demek birini bulup nişanlamak falan senin aklın fikrin yok sanki
İnsanları anlamıyorum birinin hayatına müdahale etme hakkını nerden buluyolar
Sabret bence canım nasıl olsa gidecekmiş şimdi sen saygısızlık etmiş olma
Sonuçta ne olursa olsun evlenmek zorunda da değilsin onların bulduğu bir kişi ile

Ya bu nasıl saçmalık ya kusura bakma ben bile sinirlendim
Ne demek birini bulup nişanlamak falan senin aklın fikrin yok sanki
İnsanları anlamıyorum birinin hayatına müdahale etme hakkını nerden buluyolar
Sabret bence canım nasıl olsa gidecekmiş şimdi sen saygısızlık etmiş olma
Sonuçta ne olursa olsun evlenmek zorunda da değilsin onların bulduğu bir kişi ile

oyle zaten canim ama suan hic bu konulara kafa yoracak durumda degilim kendimi daha yeni toplamaya basladim aklim karisikken bunlarin böyle gelmeleri beni cileden cikardi bi an icin tabiki evlenemk zorunda degilim beni zorla evlendirecek halleri de yok ama insanin sabrini deniyolar iste Boyle Boyle cileden cikariyolar.. Ya sen tatile gelmissin yap tatilini git sanane benim evlenip evlenmememden...

oyle zaten canim ama suan hic bu konulara kafa yoracak durumda degilim kendimi daha yeni toplamaya basladim aklim karisikken bunlarin böyle gelmeleri beni cileden cikardi bi an icin tabiki evlenemk zorunda degilim beni zorla evlendirecek halleri de yok ama insanin sabrini deniyolar iste Boyle Boyle cileden cikariyolar.. Ya sen tatile gelmissin yap tatilini git sanane benim evlenip evlenmememden...

Bazı insanlar böyle karışmadan rahat edemiyorlar malesef
Misafir diye bir şey de diyemiyorsun sabret bakalım canım elbet gidicek nasılsa

aylardır aşık olduğum ve onun da bana karşı hiç değilse bir hoşlantı beslediğini düşündüğüm adam meğerse benimle hiç ilgilenmiyormuş. çok mutsuzum. bunu öğrendiğim ilk günlerde elbette çok üzüldüm. sonra bu üzüntümü belli etmeme adına umursamıyormuş gibi davranırken ne durumda olduğumun farkına bile varamamışım. şimdi üzerinden neredeyse 3 hafta geçti ve canım çok yanıyor. ve artık hayatımda onun hayalinin bile olmaması olamayacağı düşüncesi resmen hayata küstürdü beni.
unutmak istiyorum aslında. beni istemeyeni benim hiç istememen gerekiyor fakat bu gücü kendimde bulamıyorum. ben kolayca birinden etkilenen biri değilim çivi çiviyi söker hesabını da yapamam gözüm kimseyi görmüyor.
sosyal hayatımı her şeyimi çok etkiliyor bu durum. 1 yıldır iki lafımdan biri o olmuşken bu kadar sevmişken aklından, kalbinden çıkarmak hiç de kolay olmuyor.
ne yapacağım böyle ben neden kıymetim bilinmiyor.herkes kendine göre değerlidir tabiki fakat gerçekden istenmeyecek sevilmeyecek bir insan değilim.neden sevmedi beni. suçlamak istemiyorum kendimi ama işte tüm şeyler beni oraya götürüyor.
aslında bana aşk meselelerri ile hiç ilgilenmediğini söyledi benimle bir ilgisi yok sözde.kibarca seni istemiyorum dedi resmen.
eskisi gibi oamıyor h,ç bir şey. hayatımdaki tekolumlu giden oydu ban yaşama sevinci veren. her şeyimdi. tamam bi okulum bi ailem var. arkadaşlarım var. ama mutsuz bir insandım zaten öncesinde sadece onun düşüncesi beni mutlu ediyordu son 1 yıldır.
ne olacak halim :KK43:

aylardır aşık olduğum ve onun da bana karşı hiç değilse bir hoşlantı beslediğini düşündüğüm adam meğerse benimle hiç ilgilenmiyormuş. çok mutsuzum. bunu öğrendiğim ilk günlerde elbette çok üzüldüm. sonra bu üzüntümü belli etmeme adına umursamıyormuş gibi davranırken ne durumda olduğumun farkına bile varamamışım. şimdi üzerinden neredeyse 3 hafta geçti ve canım çok yanıyor. ve artık hayatımda onun hayalinin bile olmaması olamayacağı düşüncesi resmen hayata küstürdü beni.
unutmak istiyorum aslında. beni istemeyeni benim hiç istememen gerekiyor fakat bu gücü kendimde bulamıyorum. ben kolayca birinden etkilenen biri değilim çivi çiviyi söker hesabını da yapamam gözüm kimseyi görmüyor.
sosyal hayatımı her şeyimi çok etkiliyor bu durum. 1 yıldır iki lafımdan biri o olmuşken bu kadar sevmişken aklından, kalbinden çıkarmak hiç de kolay olmuyor.
ne yapacağım böyle ben neden kıymetim bilinmiyor.herkes kendine göre değerlidir tabiki fakat gerçekden istenmeyecek sevilmeyecek bir insan değilim.neden sevmedi beni. suçlamak istemiyorum kendimi ama işte tüm şeyler beni oraya götürüyor.
aslında bana aşk meselelerri ile hiç ilgilenmediğini söyledi benimle bir ilgisi yok sözde.kibarca seni istemiyorum dedi resmen.
eskisi gibi oamıyor h,ç bir şey. hayatımdaki tekolumlu giden oydu ban yaşama sevinci veren. her şeyimdi. tamam bi okulum bi ailem var. arkadaşlarım var. ama mutsuz bir insandım zaten öncesinde sadece onun düşüncesi beni mutlu ediyordu son 1 yıldır.
ne olacak halim :KK43:

canim Ya hayirlisi demek ki sadece gecici bi donem seni biraz oyalamak icinmis bu kadar saplanti haline getirme onumuz yaz güzel gunlerin tadini cikar eglenmene bak mutlaka birileri cikacaktir karsina bende kolay hoslanan birisi degilim ama mutlaka birileri cikiyo sen gormeyi dene mutlulugunu bi insana baglamak cok yanlis bunu zaten yasadik ve gorduk kendine oyalanacak biseyler bulman lazim bu donemi daha kolay atlatabilmen icin...

benim bahsettigim su cocuk vardiya Hep gelip gidip bakan filan.. Hatirlarsin belki konusmustuk.. Dün geldi is yerine durmus gozunu bile kirpmadan beni seyredip durdu inanirmisin kipkirmizi oldu yanaklarim elim ayagima dolasti.. Neyse aksam is cikisi Tam onun kapisinin onunden geciyordum ki evinden bi kizla cikti samimi degillerdi fakat gulerek ciktilar ne bileyim iste sonra Ben kalakaldim oyle saskin yol verdim o da kafasiyla Selam vererek onumden gecip Gitti.. Bozuldum hatta sok oldum bu insan benim dikkatimi cekebilmek icin neler yapti sonra aramadi bile ve simdi de böyle bisey bende ondan aslinda cok hoslanmistim umut baglamadim ama dusunuyordum yine de mutlu oluyordum birisinden hoslanmak güzel sey... Peki simdi Ben onun yuzunden hayata neden kuseyim elbette beni hak edecek Adam cikacaktir karsima bir gün en azindan zor zamanlarimi atlatmamda onunda payi oldu yeniden hoslanabilecegimi hatta asik olabilecegimi biliyorum sende Boyle dusun bence ve birgun bi yerlerden seni hakedecek bi insanin cikacagini unutma.. O zamana kadar mutlu bi sekilde gecir gunlerini her anini gülerek yasa sen bunlari zaten biliyorsun böyle kötü dusuncelere kapilma

Tebrik ederim güçlü olmak çok önemli böyle zamanlarda
Kendinizi iyi hissetmenize sevindim
Tabi ki çok zor bir durum ama neden ayrıldınız ?

eşimde obsesif kompulsif hastalığı varmış bebek olduktan sonra davranısları asırı hasaslaştı ve agresifleşti.Herseye cok sinirlenen cok büyüten bir insan haline geldi.Önceden de kavga ederdik ama yarım saate barısırdık cocuktan sonra kavgalarımız inanılmaz arttı ve barısma sürecleri uzadı.Beraber doktora gittik esim elinde olmadan sinirlendiğini kabul ediyordu ama davranısları sürekli tekrar etekten de geri kalmıyordu.Artık insanların yanın da beni rezil etmeler bagırmlar cagırmalar sinir krizlri gecirmeye basladı.Ben de doğumdan sonra depresyona girmişim doktor bana da ilaç verdi.ama esim ilaçlarını hiç düzenli almadı
Birgün baktım ki ölmek istiyorum.Dedim ki artık en uc noktadayım.tabi bu 2 yıl boyunca esimin gösterdiği asırı sinirli davranışlar beni kendisinden nefret ettirmeye de basladı.artık nefret ettiğim ve akşam gelecegi saat yaklaştıkca sinirleri bozulan bir kadın olarak bende hayattan bıktım cok sorunlar yasadık.Çocuk var diye ayrılmamı desteklemediler.Çok zordu cok ama şimdi hafifledim.Kitap okudum cok geceleri uyuyamıyordum yoksa

eşimde obsesif kompulsif hastalığı varmış bebek olduktan sonra davranısları asırı hasaslaştı ve agresifleşti.Herseye cok sinirlenen cok büyüten bir insan haline geldi.Önceden de kavga ederdik ama yarım saate barısırdık cocuktan sonra kavgalarımız inanılmaz arttı ve barısma sürecleri uzadı.Beraber doktora gittik esim elinde olmadan sinirlendiğini kabul ediyordu ama davranısları sürekli tekrar etekten de geri kalmıyordu.Artık insanların yanın da beni rezil etmeler bagırmlar cagırmalar sinir krizlri gecirmeye basladı.Ben de doğumdan sonra depresyona girmişim doktor bana da ilaç verdi.ama esim ilaçlarını hiç düzenli almadı
Birgün baktım ki ölmek istiyorum.Dedim ki artık en uc noktadayım.tabi bu 2 yıl boyunca esimin gösterdiği asırı sinirli davranışlar beni kendisinden nefret ettirmeye de basladı.artık nefret ettiğim ve akşam gelecegi saat yaklaştıkca sinirleri bozulan bir kadın olarak bende hayattan bıktım cok sorunlar yasadık.Çocuk var diye ayrılmamı desteklemediler.Çok zordu cok ama şimdi hafifledim.Kitap okudum cok geceleri uyuyamıyordum yoksa

Zor şeyler yaşamışsınız ne denir bilemiyorum
Allah bol bol sabır versin bebeğinize hayırlı ömürler versin inşallah
Bu şekilde hayat geçirmek zor en doğru kararı vermişsiniz
Bundan sonra her şey istediğiniz gibi olur umarım

Ahh kızlar ahh... 2 yıla yakın bi zaman eski sevgilimle konuştuk arada konuşmadiğımız git geller yaşadığımız zamanlarda oldu ama beni hep çok sevdiğini söyledi hiç vazgeçmeyecekmiş gibi ben bazı kötü alışkanlıklarından dolayi kabul edemedim içki gibi onada söyledim ama bırakırım demedi yinede vazgecmeden konusmaya devam ediyorum ve ne oldu beni sevdiğini belli ederken beni umutlandırırken başka bi kızla görüşüyormuş bi gün pat diye "kız arkadşımla buluşucam hayat arkadaşım olacak o benim seninle sonra konuşuruz görmesin şimdi senin konuştuğumuzu senin için aramı bozamam" demez mi yıkıldım yıkıldım :KK43:( ve face.ne sürekli mutluluk reaimleri koyuyor bana nispet yapar gibi içkiyide bırakmış onun için :KK43:(
Şimdi ben bana yaşattığının aynısını yaşasın diye dua ediyorum ama o benim mutsuzlugum ustune mutluluk yasiyor şu anda ve çok sinir oluyorum :KK43:(

Ohoooo ....
Aradan geçmiş neredeyse 5 yıl ... Ben seni sevmiyorum diye gözümün içine baka baka söyleyip beni terkeden çocuk (Çocuktu )
Şimdi adam olmuş da geçmiş karşıma laf ebeliği yapıyor :KK1:

Dün gece mesaj atmış fb/tan... Bugün de tanımamış bi edayla tanışıyor muyuz dedim :KK1: Hatırlamadığımı zannetti gerçekten :KK1:
Sonra hatırlattı kendini ,okulum,askerliğim bitti güzel bi iişim var herşey yolunda bi tek aşk eksik vs geveledi ... Bulursun umarım dedim...
Neymiş efendim,yıllar sonra beni bulmasının bi anlamı olmalıymış :KK1:
Yoksa ben istemez miymişim :KK1:

Bi kere o benden ayrılınca bi kına yakmadığım kalmıştı :KK1:
Çünkü ayrılmak istiyordum ,nasıl söylesem diye düşünüyordum :KK1:

Neyse , sonuç olarak ben tek tabanca olmaya çok alıştım...
Bi de her zaman söylendiği gibi, her katil cinayet mahaline döner :KK1:
Üzmeyin kendinizi beee :KK1:

Ahh kızlar ahh... 2 yıla yakın bi zaman eski sevgilimle konuştuk arada konuşmadiğımız git geller yaşadığımız zamanlarda oldu ama beni hep çok sevdiğini söyledi hiç vazgeçmeyecekmiş gibi ben bazı kötü alışkanlıklarından dolayi kabul edemedim içki gibi onada söyledim ama bırakırım demedi yinede vazgecmeden konusmaya devam ediyorum ve ne oldu beni sevdiğini belli ederken beni umutlandırırken başka bi kızla görüşüyormuş bi gün pat diye "kız arkadşımla buluşucam hayat arkadaşım olacak o benim seninle sonra konuşuruz görmesin şimdi senin konuştuğumuzu senin için aramı bozamam" demez mi yıkıldım yıkıldım :KK43:( ve face.ne sürekli mutluluk reaimleri koyuyor bana nispet yapar gibi içkiyide bırakmış onun için :KK43:(
Şimdi ben bana yaşattığının aynısını yaşasın diye dua ediyorum ama o benim mutsuzlugum ustune mutluluk yasiyor şu anda ve çok sinir oluyorum :KK43:(

inanamıyorumn nasıl bir insanmış.İnsanlığa sığmaz yaptığı Ama size bişey söyliym mi o kızlada mutlu olamaz o cünkü karakteri bozukmuş.Bence kurtulduğunuza şükredin ve mutlu olun ki sizin onu umursamadığınızı düşünsün.En iyisi bu.Unutmayın sizinle birlikteyken baskasıyla olan onunla birlikteyken de baskasına kayabilir.En iyi intikam umursamamaktır ilk baslarda zor olabilir ama en azından öyleymiş gibi yapın.Hayat devam ediyor

inanamıyorumn nasıl bir insanmış.İnsanlığa sığmaz yaptığı Ama size bişey söyliym mi o kızlada mutlu olamaz o cünkü karakteri bozukmuş.Bence kurtulduğunuza şükredin ve mutlu olun ki sizin onu umursamadığınızı düşünsün.En iyisi bu.Unutmayın sizinle birlikteyken baskasıyla olan onunla birlikteyken de baskasına kayabilir.En iyi intikam umursamamaktır ilk baslarda zor olabilir ama en azından öyleymiş gibi yapın.Hayat devam ediyor

Yaa sormayın neler yaşattı bana bu yaptığını duyunca ruhum bedenimden çıktı samdım ölüyorum sandım hayat durdu sanki ve ben bunları yaşarken o kızla mutluluk yaşıyordu bi face.ne gözüme sokar gibi aşkımla mutluyum yazmazmı
Ve ben bunu yaptığı gün ona sordun niye yaptındiye bana nedese beğenirsin "hiçç" hepsi bu küfür eder gibi değilmi allah aşkına canım öyle istedi der gibi değilmi :'(
Umursamamaya çalışıyorum face.de engelledim twitter sayfamında kullanıcı adını değiştirdim beni görmesin diye instagram sayfamda gizlilik var bi gülen bi resmimi koydum ama çok sinir oluyorum cok

Son düzenleme:
Ve evlendi bitti gitti baktım üzüldüm mü derseniz yok üzülmedim. Bir an kalbimde bir ağırlık oldu sadece o kızın yerinde olmak ister miydim bilmem sanırım yok olmak istemezdim. Herşeyin hayırlısı diyelim mutlu olalım :)

Ve evlendi bitti gitti baktım üzüldüm mü derseniz yok üzülmedim. Bir an kalbimde bir ağırlık oldu sadece o kızın yerinde olmak ister miydim bilmem sanırım yok olmak istemezdim. Herşeyin hayırlısı diyelim mutlu olalım :)

Ammmaaaaannnnnnnnnnn salllaaa :KK8:

Ne halleri varsa gorsunler, cok da umrumuzdaydi :KK51:

Oh be hayat ne guzelde devam ediyor. Bir zamanlar gecmeyecekmis gibi hissettigim aciyi, simdi bu konuya bakincaya kadar hatirlamiyorum bile :emir_bebek:

Ammmaaaaannnnnnnnnnn salllaaa :KK8:

Ne halleri varsa gorsunler, cok da umrumuzdaydi :KK51:

Oh be hayat ne guzelde devam ediyor. Bir zamanlar gecmeyecekmis gibi hissettigim aciyi, simdi bu konuya bakincaya kadar hatirlamiyorum bile :emir_bebek:

Öyle ya şükür o günleri de atlattık geçti gitti. Yok çok etkilenmedim üzülmedim beklenen şeydi. Şimdi direk ipleri kopartmış olduk ne halleri varsa görsün aynen :KK70: Yanlış yapmadım demekki doğru yoldayım. Hayırlı birisi olsun yoksa başa bela etmenin anlamı yok.

Öyle ya şükür o günleri de atlattık geçti gitti. Yok çok etkilenmedim üzülmedim beklenen şeydi. Şimdi direk ipleri kopartmış olduk ne halleri varsa görsün aynen :KK70: Yanlış yapmadım demekki doğru yoldayım. Hayırlı birisi olsun yoksa başa bela etmenin anlamı yok.

Aynen oyle..
Napiyorsun simdi? Hayatinda biri var mi?

Aynen oyle..
Napiyorsun simdi? Hayatinda biri var mi?

Yok sadece bu eski olanla tekrar başlamıştım demiştim onla sorunlar oldu ara verdim dün o da başladı tekrar aramaya sormaya bilmiyorum hayırlısı tamamen kendimi rölantiye aldım kurslar vs ile cok haşır neşirim millet nasıl enerji buluyorsun diyor bu kadar gezmeye kurslara filan :KK70:

Yok sadece bu eski olanla tekrar başlamıştım demiştim onla sorunlar oldu ara verdim dün o da başladı tekrar aramaya sormaya bilmiyorum hayırlısı tamamen kendimi rölantiye aldım kurslar vs ile cok haşır neşirim millet nasıl enerji buluyorsun diyor bu kadar gezmeye kurslara filan :KK70:

O eskisi de bi birakamadi pesini..

Soylenecek bisey yok aslinda... Senin de bekledigin sondu.. Aslinda insana tek koyan en azindan bende oyle olmustu bende olmayan ne vardi onda :) artik buna kafa yormuyorum ama o zamanlar boyle dusunuyordum.. Nasil bi psikolojiydi ki durup durup dugun resimlerine bakiyordum :) gecenlerde bi eglencede resim cekinmisler zaten kiloluydu ve iyice kilo almis simdi diyorum karsima bu kisi evlen diye cikarsalar yuzune bile bakmazdim... O zamanlar sevmistim ama cok tuhaf... Ask gercekten de mantik birakmiyo insanda.. :KK53:

X