çalıştığım yerde evli bi adama aşık oldum

Uzak durmasını istiyorum... Ama koca adam karşımda ağladı.. O koca adam karısına ihanet ediyor... Yemeyin bizi ya.. Kadınız. Kadın kadından kim iyi bilebilir..İstemiyorum yan cebime koy. Bir kadın gerçekten istemese haddini bildirir. Kadınlar sevmediklerine acımasız olur. Kimi kandırıyorsunuz 😒

Merhaba soruyu sormadan önce rica ediyorum kimse kınamasın.
Yanlız biriyim daha doğrusu bi ilişkim flortüm yok ve öyle şeylerden de uzak duruyorum. icimden gelmiyor günümüzdeki ilişkileri görünce soyutladım kendimi. Fakat çalıştığım yerde evli bi adama aşık oldum. benimle çok ilgileniyor sahipleniyor ben ne yapcam ne dicem diye gözümün içine bakıyor. Bu hangi kadının hoşuna gitmez değil mı. bende ister istemez tutuldum sürekli aklımda o var. kendisi bu yakın zaman içerisinde bana aşık olduğunu itiraf etti cidden aşık buna bende inanıyorum. bende maalesef aşık oldum. iliskimiz yok çünkü evli biriyle ilişki yaşayamam. Bugün Ona bana böyle yakın davranmaması gerektiğini beni sahiplenmemesi gerektiğini söyledim. karsimda ağladı koca adam. içim acıyor onu üzmek istemiyorum. Ama sonumuzda olmaz. napcam böyle?

00
Pardon ama gercekten ergen misin? Mantikli akli basinda kadin bile bu sekil düsünmez.

Yanlız biriyim daha doğrusu bi ilişkim flortüm yok ve öyle şeylerden de uzak duruyorum. icimden gelmiyor günümüzdeki ilişkileri görünce soyutladım kendimi. Fakat çalıştığım yerde evli bi adama aşık oldum. benimle çok ilgileniyor sahipleniyor ben ne yapcam ne dicem diye gözümün içine bakıyor. Bu hangi kadının hoşuna gitmez değil mı. bende ister istemez tutuldum sürekli aklımda o var. kendisi bu yakın zaman içerisinde bana aşık olduğunu itiraf etti cidden aşık buna bende inanıyorum. bende maalesef aşık oldum. iliskimiz yok çünkü evli biriyle ilişki yaşayamam. Bugün Ona bana böyle yakın davranmaması gerektiğini beni sahiplenmemesi gerektiğini söyledim. karsimda ağladı koca adam. içim acıyor onu üzmek istemiyorum. Ama sonumuzda olmaz. napcam böyle?

00
Eşine bu saygısızlığı yapan, yarın birgün sizin hayatınıza girdiğinde emin olun size de aynısını yapar!!!

Kendi girdi aklıma ben onunla.ilgilenmiyodum sürekli bana karşı ilgi gösterek yakın davranarak aklima girdi
Bu davranış tabiiki adamın ne kadar karakter sahibi olduğunu gösteriyor! O ilgiyi keşke karısına gösterseydi!
Ama yaa dur zaten mecburiyetten hatta çocuklar için sürdürüyordur evliliğini, hatta karısıyla aylardır ayrı yatıyordur, hatta ve hatta onu boşayıp seni alacaktır! Hattaaa … daha ne hattalar varda neyse …

Ya cidden sevgili vs.. olmam . Kimse anlamıyor anlayamıyorlar mi anlatamiyomuyum. Insan seçemiyor. Ben onu uyarıyorum zaten evinle ilgilen git benden uzak dur diye.istesem zaten sevgili olurum. Yanlış olduğunu o da biliyor bende.mutlu değiliz bu durumdan Ikimizde acı çekiyoruz. Ama hemen saldırıyorlar. Ben kadınlar anlar daha duygu merhamet sahibidirler diye düşünerek yazdim buraya. Ama atmaca gibi atladılar. Aman sahip çıkın eşlerinize oysa çoğunuzunki ayakta uyutuyor haberleri yok.anlayin bi ya benim derdim baska
Konu başlığın evli adama aşık oldum değil mi?? Karşındakileri kendi zeka sevinenler bir tutma komik oluyor. Çoğumuzun kocaları ayakta uyutuyor demek dikkat et evlenince seninki de uyutacak. Ona da biri aşık olur ne yapsın gönül bu hoş görürsün gooocana sahip çıkarsın o dönem artık 🤣

Ya cidden sevgili vs.. olmam . Kimse anlamıyor anlayamıyorlar mi anlatamiyomuyum. Insan seçemiyor. Ben onu uyarıyorum zaten evinle ilgilen git benden uzak dur diye.istesem zaten sevgili olurum. Yanlış olduğunu o da biliyor bende.mutlu değiliz bu durumdan Ikimizde acı çekiyoruz. Ama hemen saldırıyorlar. Ben kadınlar anlar daha duygu merhamet sahibidirler diye düşünerek yazdim buraya. Ama atmaca gibi atladılar. Aman sahip çıkın eşlerinize oysa çoğunuzunki ayakta uyutuyor haberleri yok.anlayin bi ya benim derdim baska
Şekfjsjsjsjahaabagah bu da ayrı bi düşünce.
Nereden biliyosun herkes senin gibi mi?

Benim hoşuma gitmez mesela insanlarla diyaloğumda küfür asla yoktur ama banada evli bir adamın böyle bir yaklaşımı oldu istemsiz ciddi ciddi küfür ettim , maalesef o masum göz yaşları yalan eşi öğrenincede affet kandırdı beni diyerek eşine akıtılacak. Ya duygusal boşluğu affetmeyen wampir bunlar , bir hemcinsimin arkasından , başka bir hemcinsim ve kocası tarafından şu işler dönüyor ya yemin ederim midem bulanıyor

Ben inan ki hıc başka gözle bakmamıştım. Hep abi diyordum. Meğer o içten içe sevmiş bilemiyorum
Offf ne sevmesi yaa adam neyin pesinde belli. Vicik vicik sevgi güzellemenizi defolup gidin başka yerde yapın diyecegim de defolmussun zaten. Amacına ulaşsın sonra görürsün neyin sevgisiymiş o.

Şimdi adam sana çok iyi davranıyordu, sen bunu yanlış anlamadın,normal bir arkadaşlık sandın. Sonra adam, ben sana aşık oldum deyince, bir anda sen de mi aşık oldun.

Ben olsam adam aşık oldum dediğinde, benle bir daha özel muhabbete girme derim. Yok girmeye devam ederse, eşine haber verecem ona göre derim. Zaten o adam, bir daha yanına yaklaşmaz.

Diğer seçenek de, gerçekten birbirinize deli gibi aşık oldunuz. Boşansın o zaman. Ama boşanana kadar benle konuşma demen lazım. Ki %99 da adam boşanmaz, görürsünüz o aşkın ne kdr büyük olduğunu.

Kocanıza sahip çıkın demek, nasıl cahilce. Kendini herkesten farklı sanma hali ya. O adamın sadece sana karşı hissi mi var acaba?

Ayrıca kendi çıkarları için benle ilgilenen adam bana hoş gelmez. Bana erkek kadın demeden, herkese elimden geldiğince yardımcı olan, içi güzel adam hoş gelir.

00
Boşayıp seni alsın .akla gelmeyecek bişey değil ağlamasın ne var bunda ilk boşanacak o değil .neye ağlıyor karımdan ayrılmama diye mi ! Seni de böyle idare edecem bak gözyaşlarım gerçel seni seviyorum kandırmacası…seni seven boşanır gelir o kadına da daha fazla aldatmaz haksızlık yapmaz sana da anlamadığınız mevzu nedir! Durumu deamtikleştirmeyin

Evli bir adam sizinle farklı bir şekilde ilgilenip kıskanmış ve siz millete "hangi kadının hoşuna gitmez ki" diyorsunuz. Evli adam bunları yaparken hoşunuza gitmesi değil hakaret olarak algılamanız gerekiyordu. Normal algı bu şekilde olur çünkü. Üstelik sizin haberiniz bile yokken gelip sana aşığım demiş güya. Sizden yüz bulmasa adam nasıl gelip bu cümleyi kuracak hadi manyağın teki geldi kurdu, siz neden tacizci muamelesi yapmadınız adama. Gayette uygunsuz bir flört ve ilişki durumunu romantize edip sanki dünyanın en büyük aşkı gelip sizi bulmuş gibi düşünmek ve yansıtmak istiyorsunuz. Umarım eşi öğrenir ve daha fazla kadını aptal yerine koyamazsınız.

Sana gerçekten aşıksa ağlayacak kadar neden hala evli? Zampara adam taktikleri. Soyutladığın günümüz ilişkilerinden daha bok bir ilişki türünün kıyısında geziyosun dikkat et. Saçma sapan bir ilişkide olmak ikinci kadın olmaktan ve başka bir hemcinsine acı vermekten daha onurlu olur bence.

X