Cam temizliği

ohmy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.527
3.894
Merhaba herkese,

Taşındığımız evin büyük camları var ve camların arka tarafında alçı veya boya olduğunu düşündüğüm lekeler var. Elimin eriştiklerini kazıyıcı yardımı ile kolayca çıkardım ama maalesef uzanamadığım yerlerde durum daha da kötü bu lekeler. Beze porçöz döküp mopu uzatarak silmeye çalıştım ama etki etmedi sanırım :KK43: Bunu sökecek bir kimyasal var mıdır? Ya da hiç upuzun saplı kazıyıcı gördünüz mü?

Bir de camların açılmayan kısımlarını mopla silmeye çalışıyorum ama pencereler büyük olmasına rağmen 8 parçalı (2 dikey, 4 yatayda bölme var) ve yalnızca yukarı ortadaki iki bölüm açılıyor, haliyle çaprazlara uzanmak kolay olmuyor. Onun için üçgen mıknatıslı cam temizleyicilerden almayı düşünüyorum ama işe yarar mı bilemiyorum. Kullanan öneren var mı aranızda?

Merhaba herkese,

Taşındığımız evin büyük camları var ve camların arka tarafında alçı veya boya olduğunu düşündüğüm lekeler var. Elimin eriştiklerini kazıyıcı yardımı ile kolayca çıkardım ama maalesef uzanamadığım yerlerde durum daha da kötü bu lekeler. Beze porçöz döküp mopu uzatarak silmeye çalıştım ama etki etmedi sanırım :KK43: Bunu sökecek bir kimyasal var mıdır? Ya da hiç upuzun saplı kazıyıcı gördünüz mü?
Annemlerin evinde dış cephe yapıldıktan sonra batmıştı böyle kolay gelsin. Bu mopların sap kısmının ucuna mala’yı takıp bantla sarıp sabitlemiştik uzanamadığımız noktalara. Sonra bantı söküp sapı viledaya geri takmıştık. Çözüm bulamazsanız bunu deneyin

Annemlerin evinde dış cephe yapıldıktan sonra batmıştı böyle kolay gelsin. Bu mopların sap kısmının ucuna mala’yı takıp bantla sarıp sabitlemiştik uzanamadığımız noktalara. Sonra bantı söküp sapı viledaya geri takmıştık. Çözüm bulamazsanız bunu deneyin
mopla kabaca silmek bile zor oluyor açıkçası :KK43: bir de öyle kazımak epey uğraştırır ama çözüm bulamazsam deneyeceğim. tiner denemiş miydiniz?

X