çamaşır mak bosch was20361tr was 20460tr kulanan var mı

Aydinaydin

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
753
32
kızlar bu iki makine arasında ararsız kaldım, 20460 olan çok sessiz çalışıyormuş acaba gerçekten öylemi, yada 20361 sesli mi

bir de bu ikisinde de çamaşır tartma özelliği var mı anlayamadım, 8kg iki kişiyle nasıl dolar yoksa

20460 ve 24460 ikisinide çok beğeniyorum. benim makinam 5kg lık ama inanırmısın 2 kiş o kadar çamaşır nasıl çıakrtıyoruz anlamıyorum. her hafta 2 makina beyaz 2 makina renkli yıkıyorum arada sırada da paspas battaniye felan yıkarım. almışken bir defa alınır canım. bende makinam bozulursa şayet onlardan almayı düşünüyorum.

20460 ve 24460 ikisinide çok beğeniyorum. benim makinam 5kg lık ama inanırmısın 2 kiş o kadar çamaşır nasıl çıakrtıyoruz anlamıyorum. her hafta 2 makina beyaz 2 makina renkli yıkıyorum arada sırada da paspas battaniye felan yıkarım. almışken bir defa alınır canım. bende makinam bozulursa şayet onlardan almayı düşünüyorum.

canım ben kesinlikle 8 kgluk düşünüyorum, çünkü yıkamayı çok sveiyorum, elime ne geçerse:)
çamaşır mak. nde istediğim özellikler, yarım yük, kısa program, başlatma zamanını erteleme, mümkünse sessiz çalışması

ama 8 kgluk olup, içine az çamaşır koyunca da miktarı kadar enerji harcamalı.
bu iki modelde çamaşır tartma var mı çok önemli bana göre, bilen varsa nolur yazın arkadaşlar, fazla vaktim kalmadı

X