Canan Tan-Yreim Seni ok Sevdi

Bende şu an elimde okuyorum.Daha başlardayım.Doğrusu ağlayarak okudum diyenlerden olacakmıyım merak ediyorum.:uhm:

zar zor bitirdim kitabı. nedense sıktı beni.
piraye daha güzeldi. biraz benziyolar da zaten.
bi daha canan tan ı okucamı sanmıyorum.

canan tan'ın yazıları basit ama çok da bağlayıcı oluyor. piraye ve yüreğim seni çok sevdi kitaplarındaki baş karakterin istemem -yan cebime koy- duygusu hoşuma gitmiyor. yine de oumak güzeldir. iyi okumalarr.

mükemmel, çok güzel, her işte çok başarılı, çok güçlü, yüksek karakterli, çok gururlu, herkesi kendine hayran bırakan, peşine bir sürü hayran kitlesi takan, elini attığı her işi hemen ve en güzel yapan üniversiteli ütopik bir kız ile
çok zengin, çok yakışıklı, mecnun gibi aşık, anasının sözünden çıkamayan, geleceği ailesi tarafından belirlenmiş mükemmel jön karakterlerine sahip
gerçek dünyayla alakası olmayan, türk filmlerini bile geride bırakacak bir aşk öyküsü okumak isterseniz
masallardan hoşlanıyorsanız
okurken "hadi canım sen de" diyip bir kenara atmayacağınıza inanıyorsanız
hatta bir tane yetmedi aynısından bir daha isterim derseniz
bu kitabını da piraye yi de tavsiye ederim.

evet duygusallık yönünden güzel ama gerçek dışı, ütopik, eski dönemleri beyaz seri ucuz aşk romanlarından.

Canan Tan'ın kitapları birbirinin tekrarı gibi..piraye'yi biraz abartı bulsam da ve bazı yerlerini beğenmesem de da sevmiştim..Ama diğer kitaplarını okuyunca sanki pirayenin değişik versiyonları gibi geldi sıkıldım cok.

yüreğim seni çok sevdi,aşk mutfakta pişer,kumral ada mavı tuna,uğultulu tepeler,aşk ve gurur hepsi çok gzüel bence..bugünde olasılıksız ı aldım..daha başlamadım okumaya..

hoş bir kitapti fakat pek farkli değildi diğer canan tan kitaplarından.
bazi arkadaşlar sıkıldıklarını ifade etmiş gayet haklilar çünkü çok bnzer konular üzerinde duruyor canan tan hep:kahve:ama bnce ynde içindeki o güzel şiirler açısından hoş bir kitapti.canan tan okumak isteyenlere bnm tavsiyem en son yürekler ölürü okumaları çünkü gerçekten çok güzel bir kitap ve diğerlerine göre daha akıcı ve sürükleyici tamam benzer konular ama en son yürekler ölür daha gerçekci duruo diğerlerine göre bnce.:lepi:
bn okurkn çok güzl şeyler olmştu blki de bu yzdn bu kadar çok seviorm ama ksnlkle en son yürekler ölürü okuyun derim:sm_cool:

evet dün 3. gündü ve bitirdim...
ama sonu bence böyle olmamalıydı. sonunu ben pek begenmedim...
ama cok güzel bir romandı...a.s.

Bu kadar çok okunan,beğenilen bir kıtabı sadece ben mı çok abartı buldum diyecektim.Yalnız değilmişim.Hikayesi ortaokulda okudugumuz İpek Ongun'un Bir genç kızın gizli defteri 'nin bir üst jenerasyonu üniversite versiyonu yani.Baş kahraman kızımız her zamanki gibi işleri hep yolunda,herkesin gözdesi,herkes ona aşık vs vs vs.Çok itici geldi bana ve hiç inandırıcı gelmedi öyküsüde kitabın.Gözyaşları içinde okunması da ayrı bir durum tabi.Çok duygusuzum galiba :bbo:

çok etkilendiğim bir romandı..2 gecede bitirdim bende..aslıya sinir olmuştum..canan tan ın bir de pirayesini okudum ben diğer kitaplarına bakmadım..benzer olabilceğini düşünerek..

gerçekten çok güzel bir kitap, zaman zaman Aslıya çok kızsam da :)
canan tanın pirayesini daha çok sevmiştim ama..

Kitabı genel olarak sevdim ama sonu güzel olmamıştı. Roman bitti mi yoksa sondaki birkaç sayfa eksik miydi anlayamadım...

X