Caresizim artik isvec diyetini de deneyecegim

ada81

Başlangıç: 68.200(4 Ocak)Gncl: 65.700 hedef :54
Pro Üye
29 Mayıs 2010
30.629
81.605
Merhaba , size nacizane önerim bu tarz diyetler yapmayın sizi yorar ... diyet uzun bir süreç sürdürebilmek çok önemli.. diyet fikrini de çıkarın akıldan ben sağlıklı beslenmek istiyorum diye şartlayın kendinizi... vee en önemlisi sabır ısrarla devam etmek...
Motive olmak isterseniz diyet gruplarından 13. Takıma bekleriz.. gelin menüleri bi inceleyin yapılan sporları görün 👍👍

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :68.200 Kg. Şimdiki Kilom :65.700 Kg.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Merhaba , size nacizane önerim bu tarz diyetler yapmayın sizi yorar ... diyet uzun bir süreç sürdürebilmek çok önemli.. diyet fikrini de çıkarın akıldan ben sağlıklı beslenmek istiyorum diye şartlayın kendinizi... vee en önemlisi sabır ısrarla devam etmek...
Motive olmak isterseniz diyet gruplarından 13. Takıma bekleriz.. gelin menüleri bi inceleyin yapılan sporları görün 👍👍
Tesekkür ederim öneriniz icin. Bu diyeti zaten alismak ve beslenmemi kontrol adina almak icin yapiyorum. Tamamen porsiyon kontrolü ve midemi alistirmak adina yapmak istedim. Yoksa aldimi basini gidicek. Hem sporlada destekliyorum ve bu bittikten sonra o dediginiz saglik ve dengeli yasamaya gecicem. Baska türlü olmuyor ben her yolu denedim. Saglikli besleniyorum kafasina giremiyorum. Mecburen bu cileyi önce cekmem gerekiyor ki aklim basima gelsin artik. 😅 yoksa max 3. günde birakiyorum hep o saglikli yasam tarzini.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :80.3 Kg.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Gecenin bu vaktinde azda olsa karnim acikti. Dayanilmicak gibi degil ama. 2. gün bitti ve 3. güne giris yapmis oldum. Sabah kahvaltim kahve ekmek ve tereyagi olucakmis. Ama ben ekmegi bugün tükettigim icin kahvaltiyi sadece kahveyle gecistiricem. Yarin görüsürüz. 🌙💫

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Günaydin 3. gün

tartildim, kahvemi hazirladim ve burdayim.
Tartida bugün pek bir eksi göremedim.
3. Gün 80,3 kg
olarak basladi. Dün gece ilerleyen saatlerde aclik hissetmeme ragmen yemedim ve sonucu etkilemesini istemedigim icin 13 gün boyunca hic bir sekilde olmamasi gereken bisey yapmicam. Kilo degisikligi cok olmadi dünden bugüne belkide tuvalete cikmadigim icindir yada bugün reglm baslamali bilmiyorum sebebini tam olarak. Ögle yemegim icin baby ispanak meyve ve bir domatesli salata düsünüyorum. Gün icerisinde bisey olursa buraya eklerim.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Kisa bir durum bildirimi yapiyim dedim. Hala ögle yemegimi yemedim. Sabah kahvemi ictikten sonra hala acikmadim. Ögle yemegimi degistirmeye karar verdim. Alisverise gittim ve brokoli aldim. Bu bahaneyle 1 saat yürüyüste yapmis oldum. Brokoli ve 1 adet meyve hakkim var ögle icin.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
3. gün bitti ve pek güzel seyler söyleyemicem. Aksam yemegimi yedikten sonra malesef kacamak yaptim. Birazcik cikolata ve kraker yedim. 😔 umarim yarin tartida bu cok belli olmaz. Karnim baya agrimasina ragmen hala regl olamadim bakalim kac gün bekleticek daha.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Günaydin 4. gün,

tartildim, kahvemi ictim, ve ögle yemegimi yedim. Tartida hala ayniyim nedense
4. gün 80,3
ciktim yine ve hala regl olamadim karnim agriyor ama nedense bir türlü gelmek bilmedi.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
4. Gün bitti az önce, aksam yemegimide yedim ve bugünü de bitirmis oldum. Ek olarak biraz bitter cikolata yemek istedi canim. aksam yemegi olarak 2 ekmek arasinda biraz peynir ve 50 gr bitter cikolata yedim. Bakalim yarin sabah tartim neler söylicek.

perininhayali

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
178
119
Aksam yemeginden sonra aciktim ve biraz tavuk yedim. Reglm basladi ve artik kilo vermede kesin sonuc alirim cünkü 2 gündür karnim sismisti ve bir kilo bile veremedim tartida. 4. gün bitti ve isvec diyetinde 5. güne gecis yapmis oldum.