carrefour

Cemre

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
3.548
10
Arkadaşlar bir sene kadar oldu acıbadem carrefourdan ithal bir tencere seti aldım bir akrabama ev hediyesi olarak götürecektim kısmet olmadı tencereler bana kaldı Allahtan bana kalmış yoksa rezil olacakmışım üç beş ay sonra kullanmaya başladığım zaman daha ilk kullanmamda tencerelerin teflonları kalktı karfura şikayet ettiğim zamanda iade süresinin geçtiğini söylediler hiç ilgilenmediler iki kere bile kullamadan tencereler çöpe gitti banada dört tane kapak kaldı

geçmiş olsun arkadaşım şaşırdım doğrusu bende yıllardır carrefour bayrampaşadan hep bütün alışverişimi yaparım ama çok şükür hiç bir problem çıkmadı tekrar geçmiş olsun...............

carrefourda mallarin iade suresi 15 gundur.
sizin su durumda sikayet etme gibi bir hakkiniz yok.
bundan sonra muhatap olacaginiz yer almis oldugunuz tencerenin sirketidir a.s

ben artık carrefour dan alışveriş yapmıyorum:1closedeyes:
aldıgım peynirden zehirleniyordum az daha
hiç yapmadıgım şey eşim tutturdu neymiş açık peynir alacakmış ne farkı varmış iyi dedim
sen yersen tamam dedi sen iyi anlarsın bi tadına bakbenneyaptımki
bakmaz olaydım agzıma bi attım peynir kokmuş acılaşmış
lavoboya koşana kadar öldüm
bu ders bize yetmedi eşimle tekrar gittik:eek:klava:
bu sefer salam alıcaz
eşim denedi bu sefer korktugumuz başımza geldi oda bozulmuş
bi daha mı adını bile duymak istemiyorumşutarafagitti
bide adam demezmi alın efendim salam bizden hediye olsun diye delirdim

bende alışveriş yaparım carrefourdan ama peynirdi zeytindi gibi şeylerini genelde alaman kuru gıda ve abur cubur genelde alırım onlardada sorun çıkmadı

arkadaşlar iade süresini bende biliyorum ama bu yiyecek değilki 15 içerisinde deneyip iaede edeyim üstelik ilk mesajımda belirtim ithal bir tencere takımıydı o zaman şikayet etmiştim ama kimse bana dönmedi zaten artık carrefourdan alış veriş yapmıyorum bir dahada yapmayı düşünmüyorum

arkadaşlar iade süresini bende biliyorum ama bu yiyecek değilki 15 içerisinde deneyip iaede edeyim üstelik ilk mesajımda belirtim ithal bir tencere takımıydı o zaman şikayet etmiştim ama kimse bana dönmedi zaten artık carrefourdan alış veriş yapmıyorum bir dahada yapmayı düşünmüyorum

yiyecek olsun yada olmasin böyle bir kurali vardir carrefourun.
elektirikli aletlerde bile bu surenin disina cikildiginda iade alinmiyordu.
Eski calisani oldugumdan size bunlari anlatma geregi duydum.

bende carrefour yahudilerin diye alırken tereddütteyim.gerçek bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen.

bende carrefour yahudilerin diye alırken tereddütteyim.gerçek bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen.

evet canim malesef carrefour fransiz yahudilerine ait.Zaten Türkiyedeki tüm carrefourSa lar Fransa-Türkiye baglantili cogu magazaninda müdürü fransiz ayni benim calistigim magaza gibi .

ben carrefoursa dan bişi almam..malları çok kalitesiz...ayrıca israile şirkettttii

bende carrefour dan asla alışveriş yapmam. ürünlerinin kalitesinden dolayı değil, israil in şirketi olduğu için. :eek:klava:

Dün Ankara Batıkent carrefour'dan yaş pasta aldık.19 tl para verdik.Bayat pastayı vermişler.Haram zıkkım olsun.

X