Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Catherine Arley Pudra

kızlaaar ben de yıllardır kullanıyorum 5 numarasını tek kelimeyle harika onca pahalı ürün de denedim hiçbiri bunun yerini tutmadı :) prenses gibi oluyorsunuz pamuk gibi ben çok memnunum tavsiye ediyorum :)

Oldukca acik tenliyim, beyaz tenli diyebilirim. Ama yanaklarimda hafif pembelikler var. Sizce kac numarasini kullanmaliyim? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Canim b
Oldukca acik tenliyim, beyaz tenli diyebilirim. Ama yanaklarimda hafif pembelikler var. Sizce kac numarasini kullanmaliyim? Yardimci olursaniz cok sevinirim :)[/QUOTE canim bende cok acik tenliym beni ruh diye tanimlarlar :) 4.5 yada 5 kullan. Ben kişin 4 yazin 4.5 yada 5 kullaniyordm. 3 cok zor bulunuyor pek kullanicisi olmadigi icin genelimz esmer bugday :)

o kadar övdüler ki merak edip aldım geçen hafta o kadar kötü bir duruşu var ki.hafif yanma da yaptı yüzümde. çok yapay durdu boşuna para verdim .

Yaaa :KK43: ben suvariden 10 tl aldim 6 numarasini uzuldum simdi ya arkadasim cakmasi falandir diyo ordakiler cunku iyi ve uzun zamandir olan bi marka sizcee??

ben makyaj yapmaya 2009 da başladıp bu pudrayla hala bu pudrayı kullanıyorum önceden 6 kullanıyorum 2 senedırde 5 .diğer pudralarıda denedim tabi hep bi arayışta oldum ama hiç birini bu 6 liralık pudra kadar sevemedim

yıllarca 5 numarasını kullandım herhalde 15-20 tanede bitirdim çünkü tek bildiğim ten makyaj ürünü o idi :) kapatıcılık konusunda çok başarılı bir üründü halada elimde 5,5 ve 6,5 numaraları var ışıltıları çok güzel başka pudraları bitirmek istediğimden kendileri şimdilik bir kenarda bekliyorlar

ben de 5 numarasını kullanıyorum. gerçekten fiyat performans açısından çok iyi. doğal durduğu için bunu çok seviyorum

bircok pudra denedim ama bu pudra gibisi gercekten yok ben 5 numarasını kullanıyorum ama 5.5 ta mutlaka bulunur bende. acık parlak olan kısmını aydınlatıcı olarak kullanıyorum yanaklarımda ve burnumda cok hos duruyo :)

X