Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Catherine Arley Pudra

Lisedeyken bir arkadasimda denemistim kapaticiligi mukkemmeldi bende almak istiyorum 5tl bir sey zaten hic yokta elimin altinda bulunsun.. Yalniz hangi numarasini alacagimi bilmiyorum. Bugday tenliyim ben ve sari alt tonluyum boynum falan bildigin sariyim diye bagirir. Bugday tenlilere 6 numara demissiniz ama o bariz pembe alt tonlu onu alip hata yapmak istemem . Pembe alt tonlu olan seyler boynumda uyusmadigi icin maske gibi duruyor. 5 numarasi nasil kullanan var mi?

Lisedeyken bir arkadasimda denemistim kapaticiligi mukkemmeldi bende almak istiyorum 5tl bir sey zaten hic yokta elimin altinda bulunsun.. Yalniz hangi numarasini alacagimi bilmiyorum. Bugday tenliyim ben ve sari alt tonluyum boynum falan bildigin sariyim diye bagirir. Bugday tenlilere 6 numara demissiniz ama o bariz pembe alt tonlu onu alip hata yapmak istemem . Pembe alt tonlu olan seyler boynumda uyusmadigi icin maske gibi duruyor. 5 numarasi nasil kullanan var mi?

5 numarası çok beyaz :KK50: ben ne zaman sürsem herkes çok fazla beyaz durduğunu söylüyordu, ki ben beyaz tenli bir insanım. ölü gibi oluyordum onu sürünce. sizin gibi ben de sarı alt tonluyum, Catherine Arley'de sarı alt tonlu bir pudra bulamadım.

5 numarası çok beyaz :KK50: ben ne zaman sürsem herkes çok fazla beyaz durduğunu söylüyordu, ki ben beyaz tenli bir insanım. ölü gibi oluyordum onu sürünce. sizin gibi ben de sarı alt tonluyum, Catherine Arley'de sarı alt tonlu bir pudra bulamadım.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Neden sari alt tonlu bugday tengi yapmamislar anlamadim valla cokta yaygin bir ten rengidir aslinda cogu markada olur. 6 numarasinida alamam ki resmen boynum acik sari kafam pembe olur:/ kapaticiligi yorumlar falan cokta heveslenmistim. Golden rose'un pudrasi buna benziyor diyorlar denedin mi hic?

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Neden sari alt tonlu bugday tengi yapmamislar anlamadim valla cokta yaygin bir ten rengidir aslinda cogu markada olur. 6 numarasinida alamam ki resmen boynum acik sari kafam pembe olur:/ kapaticiligi yorumlar falan cokta heveslenmistim. Golden rose'un pudrasi buna benziyor diyorlar denedin mi hic?

Catherine Arley'in 6 numarasında bariz bir pembelik var gerçekten.pek hoş durmuyor. ama bronzlaşınca 7 numarasını kullanmıştım mesela tenimle çok bütünleşmişti.

Golden Rose denemedim ama ben birkaç yıldır Rimmel London Stay Matte kullanıyorum. Catherine Arley kadar kapatıcı olduğunu düşünmüyorum ama sarı alt tona uygun bir pudra. 6 numarasını kullanıyorum ben. fiyatı da uygun denemenizi tavsiye ederim, özellikle karma ya da yağlı bir cildiniz varsa daha çok memnun kalırsınız :)

Catherine Arley'in 6 numarasında bariz bir pembelik var gerçekten.pek hoş durmuyor. ama bronzlaşınca 7 numarasını kullanmıştım mesela tenimle çok bütünleşmişti.

Golde Rose denemedim ama ben birkaç yıldır Rimmel London Stay Matte kullanıyorum. Catherine Arley kadar kapatıcı olduğunu düşünmüyorum ama sarı alt tona uygun bir pudra. 6 numarasını kullanıyorum ben. fiyatı da uygun denemenizi tavsiye ederim, özellikle karma ya da yağlı bir cildiniz varsa daha çok memnun kalırsınız :)

Cilt tipimizde rengimizde benziyor ben kullandim o pudrayi transparan olanini fakat pek memnun kalmadim canim ya:/

Son düzenleme:
Bugün dayanamadım gittim aldım 5 numarasını :)) Ve açık buğday tenime tam uydu sadece bundada biraz pembemsilik var tek kötü yani o onun dışında beğendim diyebilirim.

Bugün dayanamadım gittim aldım 5 numarasını :)) Ve açık buğday tenime tam uydu sadece bundada biraz pembemsilik var tek kötü yani o onun dışında beğendim diyebilirim.

memnun kalmana sevindim,keşke bana da uysa da alsam,çünkü gerçekten kapatıcılığı çok güzel bir pudra,mis gibi de kokuyor :)

kızlar bu pudranın sarı alt tonlu ve mat olanı yokmu yada ben mi bulamadım...içinde simler var ve hafif pembe ...6.5 no sunu aldım ama kullanmıyorum..simli olduğunu hesaba katmadım...

golden rose pudram var ama toz toz oluyor bitince rimmel alcam...tavsiye edeceğiniz bir başka pudra var mı...bide catren arleyin simsiz olanı var mı...

kızlar bu pudranın sarı alt tonlu ve mat olanı yokmu yada ben mi bulamadım...içinde simler var ve hafif pembe ...6.5 no sunu aldım ama kullanmıyorum..simli olduğunu hesaba katmadım...

golden rose pudram var ama toz toz oluyor bitince rimmel alcam...tavsiye edeceğiniz bir başka pudra var mı...bide catren arleyin simsiz olanı var mı...

Canım 5 numarası sarı alt tonlu zaten sadece hafif bir pembelik oluyor. Bugün 6 numarasını denedim tamamen pembe alt tonlu. Rimmel'in pudrasında pek fazla kapatıcılık yok yalnız tatlım birde Flormar dene istersen ondanda coğu kişi memnundu yada Cecile.

Son düzenleme:
Canım 5 numarası sarı alt tonlu zaten sadece hafif bir pembelik oluyor. Bugün 6 numarasını denedim tamamen pembe alt tonlu. Rimmel'in pudrasında pek fazla kapatıcılık yok yalnız tatlım birde Flormar dene istersen ondanda coğu kişi memnundu yada Cecile.

cecile mağazalarda pek yok ama flormarın toz ürünlerini çok iyi söylüyolar...farları çok güzel o zaman pudrası da iyidir...sağol canım ...

cecile mağazalarda pek yok ama flormarın toz ürünlerini çok iyi söylüyolar...farları çok güzel o zaman pudrası da iyidir...sağol canım ...

Aynen bende bugün sonuncu 5 numaraya denk geldim en çok giden renk 5-6 sanırım. Flormar'ın tekli farını birde kaş kalemini kullanıyorum gayet güzel. Zaten pudralar maksimum 3 saat dayanıyor sonunda hepsini tazelemek zorunda kalıyoruz. Bence bir şans ver bakalım yorumlarını beklerim:))

Aynen bende bugün sonuncu 5 numaraya denk geldim en çok giden renk 5-6 sanırım. Flormar'ın tekli farını birde kaş kalemini kullanıyorum gayet güzel. Zaten pudralar maksimum 3 saat dayanıyor sonunda hepsini tazelemek zorunda kalıyoruz. Bence bir şans ver bakalım yorumlarını beklerim:))

tamam iiyce havalar ısınınca muhakkak alcam...yazarım...çünki yüzüm yazın minik minik kızarık ve sivilce oluyor az ama olsun ben temiz cilt istiyorum...pudra iyi geliyor...iyi bi pudra olursa ufak tefek s,ivilceyi siliyor o yüzden danıştım sağol canım ya yönlendirdin beni...kararsızdım...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben de burdan duyup 6 numarasını almıştım devamlı pudra kullanan biri değilim zaten ama kapatılıcığı çok güzel. Geçen bb kremin üzerine sürdüm muhteşem bir pürüzsüzlük yarattı cildimde .

ben max factor ve alıx avıen mucıze pudra kullanıyorum ama burdakı yorumları okuyunca cok merak ettım alıcam cok ıddalı yorumlar var

haftasonu ılk ısım bu pudraya bakmak oldu 5 numarası coookkk acık kesınlıkle bana uygun degıldı mezardan ızınlı cıkmıs gıbı oldum 6 num arasıda cok koyu arap bacı olacaktım 5.5 te sımlı ıdı kararsız kaldım aldım ..ama sımlerı bellı olmuyor yuzumde rengıde tam uydu cıldıme ...gelelım yorumuma 6 tl ye aldım fıyatına gore performansı cokkk iyii...kapatıcılıgı cok guzel...max kadar basarılı dıyebılecegım benı cok sasırtan bır ürün tavsıye ederım uygun rengı bulabılırsenız tek eksıgı bu renk skalası sınırlı ve bugday tenlıler ıcın uygun renk secımı zor...

Kullanalı ne kadar oldu saymadım ama tek kelimeyle s-ü-p-e-r. Cildimde alerji vs yapmadı zatende o nasıl güzel bir kapatıcılık ve dayanıklılıktır. 5 saat boyunca tazelemiyorum resmen. Ben çok çok memnun kaldım. Yaz için kesinlikle koyu renginide alacağım.

ben bikaç sene once aldığımda simliydi, çok hoşuma gitmişti ama bikaç ay önce yine aldığımda simsizdi, hangi rengi simli ve açık kızlar?

ben bikaç sene once aldığımda simliydi, çok hoşuma gitmişti ama bikaç ay önce yine aldığımda simsizdi, hangi rengi simli ve açık kızlar?

selam ben 5.5. numara olanı aldım ıkı renk var ıcınde bırı acık dıgerı koyu ama ben sungerle ıkısını karıstırıp suruyorum tam rengıme uyuyor baska numarası sımlı degıldı oyle hatırlıyorum

selam kızlar cathrıne arleyın performansından cok memnun kalınca dun gıttım 6 ve 7 numarasına da baktım bu kez baska bır kozmetıkcıden baktım renklerı daha farklı geldı 6 daha acıktı oncekı baktıgımdan pembe alt tonlu.. 7 ıse max factor 41 numara pudramla aynıydı nerdeyse 40 tl max alacagıma 7 numarasını alayım dedım bırebır aynı renklerı acaıp sevındım bu fıyata bu performans 5.5. tl ye aldım sanırım dayanamayıp 6 numarasınıda alıcam denemeyenler mutlaka denemelı....

Yorumlara bakınca merak ettim alayım ben de :) Buğday tenliyim pembe alt tonlu. Kaç numarasını önerirsiniz?

X