çatlak için krem kullanmaya başladınız mı?

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
6.256
18
kızlar slm,içinizde çatlak için krem kullanmaya başlayan var mı?ben çalıştığım için çok ayakta durmaktan bacağımın 2yerinde varis başlangıcı oluştu,ayrıca göğüslerim şiştiği için pembe pembe damarlar belirginleşti,çok canımı sıkıyor.dr' a sordum, badem yağı hatta en iyisi zeytin yağı kullanmak dedi ne kadar erken başlarsak o kadar iyiymiş...ben de johnson's baby'nin nemlendirici sprey yağını aldım (7,5YTL)bi de dayanamadım roc'un hamileler için bi ürünü var o da sprey şeklinde(32YTL) onu aldım,çamaşırlarda iz bırakmıyo,rahatsız etmiyo...siz ne alemdesiniz?Ürün kullanmaya başlayan ya da düşünen var mı?hadi paylaşalıma.s

ben bebe yağı kullanıyorum banyodan sonra
gundelik alarak da neutrogenanın vucut kremi
ayrıca catlak kremi olarak lierac aldım (80 ytl)
bunu sadece gogus ve göbek bölgeme sürüyorum

sağol tatlım cevap için...dr bu ürünlerin badem yağı ve zeytin yağından pek bi üstünlüğü yok dedi ama ben de kullanıyorum gene içim rahat etmiyo...inşallah çatlaksız atlatırız bu dönemleri

ben badem yağı kıllanma yapıyor diye duydum ama .. iyi bir araştırmak lazım ..

banada burda bir kac arkadaş bepantheni önerdi şimdilik onu kulanıyorum ama bende zaten önceden olan catlaklar vardı şimdi dahada cogaldı diyebilirim :S

ben hamile kaldığımı öğrendiğimden beri badem yağıyla bebek yağını karıştırıp kullanıyorum sabah akşam.boş oturduğum zamanlarda bebeğime msj olsun diye vazalin sürüyorum.genelde banyodan sonrada çatlak kremi sürüyorum.çok pahalı bişey değil ama şimdilik çatlağım yok...

bende banyolardan sonra bebe yağı sürüyorum çok şükür göbeğim çıkmasına rağmen henüz çatlağım yok ve inşallah olmaz...

ben badem yağı kıllanma yapıyor diye duydum ama .. iyi bir araştırmak lazım ..
Ben badem yapı kullanıyorum evet biraz kıllanma yapıyo ama doktorum başka bişe kullanmama gerek olmadığını kıllanmanın da ki öle abartı boyutta değil zaten bıraktığımda geçeceğini söyledi.18 +3 haftalığım şuanda ve 1 aydır kullanıyorum .Yanlız annemde hiç çatlak olmamış inşallah ona benzerim :)

adasu burda mısın?sana soracağım bazı şeyler vardı,kaç gündür seni bekliyorum

aaa canım sor tabi hayırdır inşallah yaa hafta sonu dogum günümdüde aile bizdeydi pek giremedim buyur sor :uhm:

canım soru zaman aşımına uğradı,hani senin kızın olacak ya(hayırlı olsun)dr değiştirmişsiniz yeni dr kız olacağını söylemiş galiba,yani ben öyle anladım,önceki dr yanlış mı söyledi,yanılma olabiliyo mu diyecektim ama benim bebek erkekmiş kesinleşti...
bu arada ben bu sefer başka dr a gittim çatlaklar için lierac ın phytolastil(yanlış yazmış olabilirim)kremini önerdi...
ayrıca seninle aynı burcuz galiba,benim doğum günüm de martta ben de balığım

ben ara ara bebe losyonu sürüyorum.. ben bu konuda biraz antikayim sanirim ama bence hic gerek yok catlak önleyici yaglara vs cünkü cildiniz catlamaya yönelikse ne yapsaniz catlar .. karninizin gerilmemesi icin masaj yapmanizi öneririm bebegede ii geliomus

canım soru zaman aşımına uğradı,hani senin kızın olacak ya(hayırlı olsun)dr değiştirmişsiniz yeni dr kız olacağını söylemiş galiba,yani ben öyle anladım,önceki dr yanlış mı söyledi,yanılma olabiliyo mu diyecektim ama benim bebek erkekmiş kesinleşti...
bu arada ben bu sefer başka dr a gittim çatlaklar için lierac ın phytolastil(yanlış yazmış olabilirim)kremini önerdi...
ayrıca seninle aynı burcuz galiba,benim doğum günüm de martta ben de balığım

benim dogum günümde 24 şubattı canım 3gün gecti ben cinsiyetini ögrenmeden ben bekarkende gittigim kişisel doktorum gitmişti başka bir şehire onun yerine gelen doktor söyledi kızın olucak diye diger doktorum 12 haftalıkken cıkıntı yok kız galiba demişti okadar şimdi 20 haftalık olduk tabi kıjımmmla Şeniz

ayrıca catlak kremide kulanmıyorum ben catladım zaten:çok üzgünüm:

ben ara ara bebe losyonu sürüyorum.. ben bu konuda biraz antikayim sanirim ama bence hic gerek yok catlak önleyici yaglara vs cünkü cildiniz catlamaya yönelikse ne yapsaniz catlar .. karninizin gerilmemesi icin masaj yapmanizi öneririm bebegede ii geliomus

askito ben de seninle aynı fikirdeyim hafifçe bebe yağı sürüyorum o kadar .. şimdilik çatlama yok inş. olmaz..

ayrıca catlak kremide kulanmıyorum ben catladım zaten:çok üzgünüm:[/B]

geçmiş olsun hayatım,ama üzülme geçer inşallah,geçmiyomuş diyolar ama moralimizi bozmamalıyız yasakkelime ne yaparsak yapalım çatlayacağı varsa çatlıyomuş onu ben de duydum ama biz gene de nemlendirmeye bakmalıyız,vücut kuru olursa daha çok çatlıyomuş,o yüzden ben aklıma geldikçe ihmal etmeden sürmeye çalışıyorum...inşallah hepimiz en az hasarla atlatırız bu hamilelik dönemini

geçmiş olsun hayatım,ama üzülme geçer inşallah,geçmiyomuş diyolar ama moralimizi bozmamalıyız yasakkelime ne yaparsak yapalım çatlayacağı varsa çatlıyomuş onu ben de duydum ama biz gene de nemlendirmeye bakmalıyız,vücut kuru olursa daha çok çatlıyomuş,o yüzden ben aklıma geldikçe ihmal etmeden sürmeye çalışıyorum...inşallah hepimiz en az hasarla atlatırız bu hamilelik dönemini

ya catlamaya meyiliyse vucut catlıyo anacım ben bir ara hormon ilacları kulandım cok kilo aldım verdim o zamandan kalan catlaklarda var bide hamilelik catlaklarımda bşladı offf yaa napalım artık:çok üzgünüm:

benim göbeğim çatlamadıda göğüslerim zaten çatlaktı iyicene büyüyüp çatladı.bi ara karnıma bademyağı sürüyordum baktım kıllanma yapıyo bende bademyağını kaşıma kirpiğime sürdüm faydası oluyo dahada gürleşti kaşlarım falan :))))

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

kızlar ne kullanırsanız kullanın
vucudunuz gerdin değilse çatlıyorsunuz
ben 3 aylıkken kullanmaya başlamıştım dr verdiği çatlak kremini.hemde dünya para vermiştim o kreme ama bi işe yaramadı.felaket çatladım.göğüslerim önceleri çok şişti ardından da pembe pembe çizgiler oluştu onlar sonra morumtrak oldu.ve de göğüslerim sarktı,karnımda,bacaklarımda derin çatlaklar oluştu.bunlar son aylarımda ve doğumdan sonra oldu.dr bana demişti zati doğumdan sonrada çatlayacaksın diye ve çatladımda.
çatlak patlak bişi oldum yaniiii

benim göbeğim çatlamadıda göğüslerim zaten çatlaktı iyicene büyüyüp çatladı.bi ara karnıma bademyağı sürüyordum baktım kıllanma yapıyo bende bademyağını kaşıma kirpiğime sürdüm faydası oluyo dahada gürleşti kaşlarım falan :))))

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

ewet bana da kuaförüm söylemişti kaşların seyrek badem yağı kullan diye geçen yaz almıştım badem yağını gerçekten tüylenme yapabilir yani dikkat :bbo:

X