Çatlaklar çatlaklara kesin çözüm merhem mutlaka okuyun

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

evinbuyumeyenkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
294
88
bir kaç gün önce mucize bir krem geçti elimi. almanyada çok revaşta olan yara pişik kremi. adı mirfulan. almanyadan bir tanıdığımız yolladı. çatlak olan yerlerimi sürdüm ve birkaç günde gözle görülür derece azaldılar.

bir kaç gün önce mucize bir krem geçti elimi. almanyada çok revaşta olan yara pişik kremi. adı mirfulan. almanyadan bir tanıdığımız yolladı. çatlak olan yerlerimi sürdüm ve birkaç günde gözle görülür derece azaldılar.

bu krem türkiyede satılıyor mu peki bilginiz var mı? benim de kilo alıp vermeden dolayı göğüslerimde çatlaklar var 3-4 yıldır. hiç geçecekmiş gibi durmuyorlar

Kızlar merhaba sedocremı aldım. hergun pişik kremini kalçama suruyorum. internetteki araştırmalarım doğrultusunda pişik kremlerin içindeki çinkodan dolayı çatlakları geçiriyormus cunku catlaklar cınko eksıklıgınden kaynaklanıomus. neyse 4. gunumdeyım. gelişmeleri sizinle paylaşırım merak ederseniz.

Kızlar merhaba sedocremı aldım. hergun pişik kremini kalçama suruyorum. internetteki araştırmalarım doğrultusunda pişik kremlerin içindeki çinkodan dolayı çatlakları geçiriyormus cunku catlaklar cınko eksıklıgınden kaynaklanıomus. neyse 4. gunumdeyım. gelişmeleri sizinle paylaşırım merak ederseniz.
Canim catlaklar ne durumda bildirirsen sevinirim gercektenn

Canim catlaklar ne durumda paylasirsan sevinirim gercekten

Canim catlaklar ne durumda paylasirsan sevinirim gercekten

Merhaba,
ÇAtlaklar için kullanmaya başladım. epey görünümü azalttı. KArdeşimin bacaklarında vardı dizinden kalçasına doğru. Sadece diz çevresinde kaldı. Ben memnun kaldım. Sudocrem i göz altıma da kullanıorum enteresan bı sekılde bezelerımde de azalma gordum. beslnmemle mı alakalı yoksa bu krem mı bılemedım.

Bide çatlak için haftada bir kahve limon masajı yapıyorum.

X