Çatlaklar çatlaklarım ve önerilen uygulamalar sonucları :) denenmiş tarifler hersey burada:)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

cloudy72

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
49
6
35
herkese merhaba:) öncelikle benım gıbı catlaklarından skıntı yasayan ve bunlar ıcin çözümler arayan birçok bayan var ve bu catlakların görüntüsünden artık nefret ettim cok ugrastım bu cıddı sorun ıcın..denemediğim tarıf kalmadı ama sonuc yıne hüsrandı..taki en son uyguladıgım ıstıkrarla vazgecmeden gece gunduz kullandıgım krem ve yağlar sayesınde sımdı eskısıne gore cok daha iyi durumdayım.ergenlıkten berı kılo alıp vermeylede cok catlaklarım olustu..dizlerimde bıle var! onların baya eskı oldugu ıcın malsef goruntusu cok az farketti..ama belim iç bacaklarımda olusan catlaklar sımdı ınanılmaz derecede az gorunuyolar bellı bıle olmuyo..bununların yanında ozellıkle bacak sıkıslastırıcı hareketler yaptım sporumu da hıc ıhmal etmedim bol bol su ıctım yeme duzenımı hıc bozmadım ayrıca eda taspınar at kılı fırcası kullandım selulıtler ıcın hepsi kan dolaşımı sagladım buda cok önemli..kese kullanın mutlaka bu verecegım yağ tarıfınden sonra..ayrıca ben güzellik uzmanlıgıda yapıyorum bırcok kadında bu tarıfı denedı cogu kısıde ıstenılen etkıyı sagladık:)dıpnot:KK70: / şimdi tarıfıme geliyorum:3 çorba kaşığı susam yağı,1çorba kaşığı jojoba yağı,3 çorba kaşığı limon suyu 1çorba kaşığı greyfurt suyu,1çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı her banyodan sonra bu karısımı sürün ve masaj yapın..bir tarifim daha var oda annemde cok işe yaradı ben pek sevmedim nedense ama annem halam yakın bır kac arkadsmda etksını gördük onuda hemen paylaşıyorum tarıfımı bulduktan sonra güzellikle kalın:))

diğer bir tarifim ise bu da 1hafta düzenli olarak kullanıldıktan sonra etkisi görüldü..en az 7 kişi üzerinde:) tarifimiz :yarım çay bardağı aloevera jeli bu jel aktarlarda mevcut yarım bardak has zeytinyağı,4kapsül Evitamini eczanede 5tl kadar bır fiyatı vardı en son birde 4 kapsül Avitamini..bu bitkisel yağların hepsi karıştırılarak çatlak olan bölgeye uygulanır.özellikle bu karışımı devamlı kullanabilmek için soğuk yerde saklayınız.vücut catlakları için bu yağ karışımıhergün uygulanır.1hafta kadar sonra etkini görmeye başlayacaksınız:) güzellikle kalın:)

Cnm bnde madacasol yara merhemi diye bir krem işe yarıyormuş diye duyydum bepantenle karıştırıp sürüyomuşun ,

X