Çatlamadan yumurta 🥚

sevgiiinur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
639
294
27
Selam kızlarr ben polikistik Over tanısı aldım geçtiğimiz kasım ayında. Milimlerini söylemedi doktor ama gördüm incileri 😀😀😀çarşamba günü yumurtlama gördüm çarşamba perşembe gününü değerlendirdim , fakat bugün yaptırdım ovülasyon testimde henüz çatlamadı yumurtam yine kiste dönüşecek diye korkmuyor değilim . Havuç kabak çekirdeği yemekten ögürcem resmen 😀

+2 😂 bu havucu boş kendi başına tuketiyorsj demi canım
Evettt canım :)) Benim yumurtam çatlamış doktora gittim geçen cumartesi şimdi Beklemedeyim benim de adetime 6 gün var kendimi bastırıyorum tetst yapmamak için sendemi çatlamayı bekliyorsun

Evettt canım :)) Benim yumurtam çatlamış doktora gittim geçen cumartesi şimdi Beklemedeyim benim de adetime 6 gün var kendimi bastırıyorum tetst yapmamak için sendemi çatlamayı bekliyorsun
Yok ben daha büyüme evresindeyim canım yarın kadın doğuma gitcem aşırı korku var içimde

Korkma canım doktor her zaman en iyisini bilir belirsizlik yaşamaktansa tedavi olmak yerinde saymaktan iyidir ☺️ hayırlı haberlerine inşallah
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun senden randevum iptal edildi doktor rahatsızmis bide zaten regl iki veya üçüncü günü gitmem gerekiyormus

Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun senden randevum iptal edildi doktor rahatsızmis bide zaten regl iki veya üçüncü günü gitmem gerekiyormus
Ben elendim canım :) adet oldum sevindiğim tek şey döngümün düzenli olması

Regl bitiminden başladım beş gün sürüyor reglim beş gün sürdü bitti 6.gun başladım bugün 13 . gün

Regl bitiminden başladım beş gün sürüyor reglim beş gün sürdü bitti 6.gun başladım bugün 13 . gün
Canım benim döngüm 30-35 arası , Benim 3 martta başladı reğlim 9 marta bitti 10 martta başladım 21. Günde yumurtam büyümeye başlamıştı 22 de piki gördüm 24 de çatlamıştı . Bazıların döngülerinden kaynaklı erken de piki buluyor ama benim geç olduğu için böyle bulmuştum bakalım bu ay ne zaman olucak Hadi hayırlı haberlere olsun inşallah sende hemencecik bulursun :))

Canım benim döngüm 30-35 arası , Benim 3 martta başladı reğlim 9 marta bitti 10 martta başladım 21. Günde yumurtam büyümeye başlamıştı 22 de piki gördüm 24 de çatlamıştı . Bazıların döngülerinden kaynaklı erken de piki buluyor ama benim geç olduğu için böyle bulmuştum bakalım bu ay ne zaman olucak Hadi hayırlı haberlere olsun inşallah sende hemencecik bulursun :))
Aminnnn inşallah canım benim

X