Çatlatma iğnesi ile hamile kalabilecekmiyiz beraber takip edelim.

M_Lina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
37
9
29
Arkadaşlar bu ayın 7 regl oldum regl'min üçüncü günü alttan ultrasona girdim sonrasında kloment kullandım 1 haftada kadar koloment kullanımından sonra belirli periyotlarda kontrole gittim yumurtamın 1 tanesinin 20cm kadar büyüdüğünü söyledi doktorum ve çatlatma iğnesini o gün vuruldum 2 gün boyunca dersimize güzel çalışmamızı istedi bu testleri yapmamın sebebi gün gün neler olacak çatlatma iğnesinden sonra bereber takip edelim sizlerinde kafasında ki oluşan bir çok soru işaretini beraber giderelim istiyorum bir çok yorum var ilk görmüş olduğunuz test çatlatma iğnesinden sonra 3 gün yapmış olduğum test ve bugün 6 günüm test pozitif olarak ilerlemeye devam ediyor bu konuda yaşadığım aşamalara göre sizleri bilgilendireceğim yine bu konuda bilgisi olan herkesi yorumlara bekliyorum ALLAH İSTİYEN HERKESE NASİP ETSİN İÇİNDE BANADA İNŞALLAH. :emir_bebek:
testt.png

Eklentiler

• test 2.png
    test 2.png
    625,2 KB · Görüntüleme: 1.147
  • test 3.png
    test 3.png
    648,8 KB · Görüntüleme: 1.111
  • test 4.png
    test 4.png
    862,9 KB · Görüntüleme: 1.095
Hanımlar merhaba. ben de bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi yapmadı dr.
21-22 mm olmuştu yumurtam cuma günü. cumartesi ve pazar günlerini değerlendirdik. bu iki günün ovulasyon testlerini ekliyorum.
şu anda kasık ağrım var sanki regl olcakmışım gibi ama çok şiddetli değil.
ne dersiniz umutlanmalı mıyım:/

Eklentiler

• AC0580A6-9897-47BA-9B09-127517A0B596.jpeg
    AC0580A6-9897-47BA-9B09-127517A0B596.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 90
Selam kizlar bende sali gunu igne yaptim. Yas 37 birde Ahm dusuk olunca doktor catlatma ignesi deneyelim bi dedi. Bi moralim bozuldu tabiki . Neyse vucut alisik olmadigindan ilk gun birsey yoktu sonraki gun muthis bir agri oldu. Igne oncesi ve 1 gun sonrasini degerlendirdik. Doktor gun asiri iliski onerdi. Ilk 2 gun minik kanamalarim oldu. Ama Allahtan yok artik. Her an adet olacakmisim gibi geliyor, ve ovulasyon testiyle catlamis mi onu takip ediyorum . Pazartesi de doktor bi fitil verdi ona baslayacagim. Ama bu surecler cok yipratici cidden bir cok kadin gibi aaa hamileymisim demek isterdim ama Allah da bunu uygun gormus demekten baska bisey diyemiyorum. Umarim huzunle sonuclanmaz yinede cok buyuk beklentilere de girmiyorum. 🤷‍♀️

Selam kizlar bende sali gunu igne yaptim. Yas 37 birde Ahm dusuk olunca doktor catlatma ignesi deneyelim bi dedi. Bi moralim bozuldu tabiki . Neyse vucut alisik olmadigindan ilk gun birsey yoktu sonraki gun muthis bir agri oldu. Igne oncesi ve 1 gun sonrasini degerlendirdik. Doktor gun asiri iliski onerdi. Ilk 2 gun minik kanamalarim oldu. Ama Allahtan yok artik. Her an adet olacakmisim gibi geliyor, ve ovulasyon testiyle catlamis mi onu takip ediyorum . Pazartesi de doktor bi fitil verdi ona baslayacagim. Ama bu surecler cok yipratici cidden bir cok kadin gibi aaa hamileymisim demek isterdim ama Allah da bunu uygun gormus demekten baska bisey diyemiyorum. Umarim huzunle sonuclanmaz yinede cok buyuk beklentilere de girmiyorum. 🤷‍♀️
merhaba canım tedavin hayırlı olsun
rabbim yardımcın olsun inş. sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder hepimizede ilk aydan mı dedi doktor çatlatma iğnesini

merhaba canım tedavin hayırlı olsun
rabbim yardımcın olsun inş. sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder hepimizede ilk aydan mı dedi doktor çatlatma iğnesini
Ya biz esimle 4-5 aydir deniyoruz gecen ay degerlerime baktirdim esimde bir problem yok cok sukur . Fakat benim yastan kaynakli erken menepoz durumum var. ayrica cok stresli calisiyorum bundan kaynakli bence . Istersen tup bebek de yapabilirsin ama once 1-2 sey deneyelim dedi bu ilk yani benim icin adetimin son gununden bir gun sonra yumurtlama gordu doktor
. Allahim herkesin kalbimdekini kucagina versin insallah🙏🏻
ama oyle aylarca da denemek istemiyorum , asilama mi yaptirsam diye bile dusundum . Bakalim surece gore karar vericem.

21-22 mm olmuştu yumurtam cuma günü. cumartesi ve pazar günlerini değerlendirdik. bu iki günün ovulasyon testlerini ekliyorum.

Yanlis yonlendirmiyim ama benim bildigim 2-3 gun cok erken en az 14-15 gun falan gecmesi gerekiyor .sat nezamandi sizin?

2 ocakta regl oldum en son. 16 17 Ocakta pik gördüm ovulasyon testinde.
Himm yumurtlamadankaynakli gogus hassasiyeti ,kasik agrisi ve adet olacakmis gibi agrilar olabiliyor, 17 gun sonra gebelik testi yapmamizi oneriyorlar fakat soyle ki bazi kadinlarda 6-7 hatta adete 10 gun kala bile cikabiliyor bazinsinda ise adeti gecirmek gerekiyor. Tabiki size kalmis doktorunuza da danisabilirsiniz. Hergun test yapmak ve negatif gormek uzucu olabiliyor.

Merhaba Femera ve çatlatma iğnesi oldum 5 de adet oldum 3 gün sürdü 23 de tekrar adet şuan 4 gün oldu ve daha devam ediyor benim gibi aynı durumu yaşayan varmı

Kızlar bende çatlatma iğnesi oldum genelde 36 saat sonra ilişki öneriliyor ama ovülasyon yaptım pik şuan acaba bugun de değerlendirsek mi yoksa 36 saati beklemek mi iyi en son ilişki de dün oldu aslında sperm 48 saat yaşıyor deniliyor ama işte bilemedim yinede

Kızlar bende çatlatma iğnesi oldum genelde 36 saat sonra ilişki öneriliyor ama ovülasyon yaptım pik şuan acaba bugun de değerlendirsek mi yoksa 36 saati beklemek mi iyi en son ilişki de dün oldu aslında sperm 48 saat yaşıyor deniliyor ama işte bilemedim yinede
Dün ilişki olduysa yarını değerlendirin bence

10. Gün başladım hemde test yapmaya pozitifti ama diyordum ki 14. Güne kadar iğne etkisi ama yinede yapıyordum pozitifi görmek hosuma gidiyordu kasıklarımda normalden fazla sancı her an adet olacakmisim gibi islanmam oluyordu sanki adet oluyordum birde inanilmaz baş ağrım vardı doktorum bana ağrıların olursa sakin ağrı kesici dahi içmiyorsun demişti hiç birşey içmedim 10. Gün ilk pozitifte gidip kan testi bile yaptırdım 3.19 çıktı ama yinede bı umut ile günlük 2 3 test yaptım muradıma erdim çok şükür inşallah rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin
Islanma iğneden kaç gün sonra olmaya başladı?

Zaten gün geçtikçe pozitif olan sonuç negatife dönmeye başladı sanırım hamilelik yok tamamen şuan iğnenin etkisini yaşıyorum sizin varmı böyle bir tecrübeniz bizimle paylaşırsanız seviniriz.Hoppa
Merhaba benimde 8 gün pozitif 10 negatif bugün 14 gün ve mide bulantım var tekrar test alsammi yoksa ilacmi gene kafam karışık benim 14 yıldır boyle

X