Aşılama Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım benim bi kuzenim var fransada yaşıyor bir çocuğu oldu (oda tedavi ile yıllar sonra oldu) ikinci çocuğu istiyordu onun için de 5-6 yıl defalarca aşılama tüp bebek tedavisi gördü fransada işe yaramadı türkiyeye geldi 2 sene önce inci öz diye bi dr var kadın doğum uzmanı ona muayne olmuş sende iltihap var demiş bi güzel temizlemiş muayne de iltihabını demişki asla stres yapma kafaya takma temizledim ben iltihabı 3 ay içinde hamile kalırsın demiş oda gülmüş 6 senedir olmuyor nasıl olcak die sonra fransaya gidiyo adet oluyo sonra o ara başka şeylere yoğunlaşıyo ve adet olmadığını fark ediyo ikinci ay da bi test yapıyo hamile😍sonra çok tatlı Güzel bi kızı oluyor😍😍banada o tavsiye etti bi git bakalım dedi .ben bu son 3 ay yumurta büyütücü iğne ile çatlatma iğnesi kullandım hepsi negatif sonuç verdi bakalım cumartesi randevum var inşallah artık olur . Bende bi sorun yok eşimde muayne oldu ondanda bişey yok .6 yıllık evliyim 3 yıldır çocuk istiyoruz 😔inşallah bizde birgün o çift çizgiyi görür ve bebişlerimizi alırız kucaklarımıza🤰🏻🤱🏻
inşallah canım neredeymiş ki bu doktor :) bizede çare olsun

Merhabalar Kızlar;

Bende pkoluyum ve eşimin değerleri kötü olduğu için aşılama yaptırdım şuan da bu geçmek bilmeyen günlerin geçmesini bekliyorum :işsiz:
1 Eylül gününü kadar gonalf kullandım, 2 Eylül de çatlatma iğnemi oldum ve 4 Eylül de aşılama yaptırdım lakin dr şansımızın %5 olduğunu söyledi.
Çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra yani 2 gün önce erken gebelik testi yaptım, bir kere de olsa 2. çizgiyi görebilmek için :KK33:
Zaman hiç geçmiyor... Her gün evde ki testler gözüme ilişiyo resmen. Bu Pazar 11. günüm testi yine tekrar edeceğim.

Umarım rabbim hepimizin yüzünü güldürür.

Amin canım inşallah benimde bugün 11. Günüm 2 Eylül'de çatlatma iğnesi olmuştum erken gebelik tetsi alıp yaptım 2 çizgi çıktı sonuç pozitif ama her yerde 12 günden önce test yapilmamali diyor bakalım Perşembe kan testi yaptırcam kesin sonuç olsun diye

Amin canım inşallah benimde bugün 11. Günüm 2 Eylül'de çatlatma iğnesi olmuştum erken gebelik tetsi alıp yaptım 2 çizgi çıktı sonuç pozitif ama her yerde 12 günden önce test yapilmamali diyor bakalım Perşembe kan testi yaptırcam kesin sonuç olsun diye
İns olumlu sonuç alirsin 🙏🏻
Bende carsamba gunu kan tahlili yaptiracagim ama her an adet olacakmisim gibi sancim var 😒
Sanirim ignenin etkisi hala devam ediyor bugun 11. Gunum idrar testinde yine silik 2. Cizgiyi gördüm, bir umutla bekliyoruz 🙏🏻

İns olumlu sonuç alirsin 🙏🏻
Bende carsamba gunu kan tahlili yaptiracagim ama her an adet olacakmisim gibi sancim var 😒
Sanirim ignenin etkisi hala devam ediyor bugun 11. Gunum idrar testinde yine silik 2. Cizgiyi gördüm, bir umutla bekliyoruz 🙏🏻
Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah tez vakitte olumlu haberler alırız benimde belim fena ağrıyor bugün

Merhaba kızlar,

2 senedir bebek istiyorum fakat pko yüzünden yumurtlama konusunda sıkıntı yaşıyorum. bu ay yumurta takibi yapılırken doktor yumurtamın 12 mm olduğğunu söyledi haftaya gel dedi gittim 1.2 mm büyümüş 3 gün sonra gel eğer 18 mm olursa çatlatma iğnesi yapıcağını söyledi. benim dururumumda olup hamile kalan var mı?
Aynı gün iğneyi vurdurmuşuz canım inş gebeyizdir :dua:
arkadaşlar bugün çatlatma iğnesi oldum bakalım ne olacak.

Aynı gün iğneyi vurdurmuşuz canım inş gebeyizdir :dua:
Evet aynı gün çatlatma iğnesini olmuşuz :KK33: 4 ünde de aşılama yaptırmıştım. bir kaç gündür aralıklarla kasık bölgemde sancı oluyor adet olacakmış gibi sonra geçiyor, sende de bu belirtiler varmı ?

ya da aşılama olan hamile kalanlar birazcık süreçlerden bahsedebilir mi ? tabi ki her insanın bünyesi farklı ama yine de umut işte...

Evet aynı gün çatlatma iğnesini olmuşuz :KK33: 4 ünde de aşılama yaptırmıştım. bir kaç gündür aralıklarla kasık bölgemde sancı oluyor adet olacakmış gibi sonra geçiyor, sende de bu belirtiler varmı ?

ya da aşılama olan hamile kalanlar birazcık süreçlerden bahsedebilir mi ? tabi ki her insanın bünyesi farklı ama yine de umut işte...
Ben de belirti yok canım göğüs ağrısı var o da her adet öncesi olur ben de umudum yok yani bu ay. Ben aşılama olmadım o yüzden onu bilmiyorum.. sizdeki sorun neydi

Ben de belirti yok canım göğüs ağrısı var o da her adet öncesi olur ben de umudum yok yani bu ay. Ben aşılama olmadım o yüzden onu bilmiyorum.. sizdeki sorun neydi
Bende pko varmış, ama her ay adetim düzenli, tüylenme, kilo vs gibi bir durum olmadı. Eşimin morfoloji değeri de %2 idi. Dr ilk aşamada aşılamayı önerdi, bizde bir umutla bu ay aşılamayı yaptırdık. İşlem sonrası bu tutmaz ise tüp bebek tedavisine geçeriz dediler. Doğal yolla gebelik imkanım zor gibi, aşılama da tutmaz ise tüp bebeğe geçiş ypacağım.

Bende pko varmış, ama her ay adetim düzenli, tüylenme, kilo vs gibi bir durum olmadı. Eşimin morfoloji değeri de %2 idi. Dr ilk aşamada aşılamayı önerdi, bizde bir umutla bu ay aşılamayı yaptırdık. İşlem sonrası bu tutmaz ise tüp bebek tedavisine geçeriz dediler. Doğal yolla gebelik imkanım zor gibi, aşılama da tutmaz ise tüp bebeğe geçiş ypacağım.
İnş tutar canım benim de eşimin morfoloji 3 çıktı valla ben de bi kaç ay sonra aşılamaya geçmeyi düşünüyorum

güzel haber alan var mı kızlar ben11. günü idrar testi yaptım çift çizgi gördüm daha cesaretimi toplayıp kan testi yaptıramadım. yine hüsrana uğramaktan çok korkuyorum

Kızlar merhaba bir sorum olacak çatlatma iğnesinden sonda 15. Gün kan testi yaptırdım ne garip çıktı bugün 18. Gün fakat adet halen olmadım. Çatlatma iğnesi ile geç döllenme falan olma ihtimalimali var mı ya da böyle bir durum yaşayan daha önce ki 2 çatlatma iğnemde 14. Gün regl olmuştum

X