Catlatma ignesi sonrasi 5.gunde betahcg 18.8

Ya bu arada fenada ile hamile kalan yok mu ya da ovitrelle ile. Ben çok az yazı gördüm
Sizinle konuşmak bana iyi geldi. İki gün arayla iğneyi yapmışız. Siz kaç yıldır çocuk istiyorsunuz
Bana da öyle Aslında çok uzun zamandır da istiyor değiliz hemen hemen 7-8 ay kadar oldu. Ben Akdeniz ateşi (FMF) isimli bir rahatsızlığa sahibim ara sıra karın ağrısı atakları geçiriyorum doktor bu atakların tüplerde tıkanma yapabileceğini söylediği için kadın doğuma gittim ve bu durumu kadın doğum doktoru da doğrulayınca hsg çektirdim. Çok şükür temiz çıktı. Genel kontrollerimiz yaptırdık eşimde veya bende başka hiç bir sorun çıkmadı. Şuan sadece istediğimiz için, uzun süre korunduğumuz ve kronik bir rahatsızlığa sebep olduğum için klomenle bu dönemi destekledik. Çatlamayı kontrol altında tutabilmek için verdi ovitrelle’i. Umarım etkisi olur, başlarda ataklarım çok sık ve şiddetli olduğu için kendime zor yetiyorum diyerek çocuk düşünmedim hiç ama şimdi istiyorum ya eşimde istiyor Allah büyük belki bana da iyi gelir korktuğumun aksine siz ne zamandır istiyorsunuz ?

Ya bu arada fenada ile hamile kalan yok mu ya da ovitrelle ile. Ben çok az yazı gördüm
Ben gördüm fazlasıyla hatta hsg ile ilgili yazıları okurken alt başlıklar hep klomenle hamile kalanlar vs şeklinde oluyordu o zaman ne klomen ne ovitrelle hakkında bilgi sahibi değildim tabi yine de meraktan okuyordum. Rabbim bir gün bir şekilde nasip edecek bunlarda sebep olacak öyle düşünüyorum

Anladım. İnşallah olur hayırlısıyla. Biz iki senedir korunmuyoruz ama bir yıldır istiyoruz ve olmuyor. Bazı aylar olan yumurtlama ağrım akıntımı ben hastalık diye yorumlayıp geri duruyordum hep. Sonradan öğrendim ki doğurgan dönem o. Eşimde sperm hareket sorunu var ama çok da düşük değil değerleri. Bende bir şey yok. Pcos demişti bir doktor bana ama sonra iyi bir doktora gittim yok dedi adetler düzenli hormonlar normal falan. Bilmiyorum ya. Benim insülin direncim var. 86 kiloyum. Bunlar da etkili mi bilmiyorum. Ama istiyoruz bir senedir tam olarak. İnşallah nasip eder Rabbim

İnşallah ya. Benim çok vaktim olmuyor çok bakamıyorum gündüz. O yüzden olabilir görememem. Dediğiniz başlıklara bakayım bir

Erkek kardeşim de Akdeniz ateşi. Bir kaç yıl baya çektik. 1 yılda defalarca kez hastanede yatırıyorduk, serumlarla kendine geliyordu. Başta hastalığını çözemiyorlardı. En son Elazığda teşhisi kondu. Bir şurup verdiler onu kullandı. Şu an maşallah elhamdulillah diyeyim gayet iyi. Rabbim size de önce şifa sonra sağlıklı ve gönlünüzce evlat nasip eylesin

İnşallah bu ay güzel bir haber alırız beklediğiniz ve çektiğiniz her şeye değer insan stres topuna dönüyor gidip gelmek oldu olmadı beklemek çok zor zaman geçmiyor akıl hep aynı yerde sabit kalıyor . Rabbim daha zor durumda olan herkesin yardımcısı olsun dert verip derman aratmasın..

Amin amin. İsteyen ve yapabilecek olan herkese nasip etsin Allah. Biz yine yazışalım buradan :)

Amin inşallah çok teşekkür ederim Akdeniz ateşi gerçekten çok zor ve sabır gerektiren bir hastalık maalesef bende şuanda aynı durumdayım eskiye nispeten ataklarım biraz daha seyreldi ama sıklığı değil şiddeti yoruyor zaten insanı o yüzden sizi ve kardeşinizi çok iyi anlıyorum. Ben Türkiye üretimi kolşisine dirençliyim bir de maalesef yani ataklarımı kesmiyor azaltmıyor o yüzden yurtdışı kolşisin kullanıyorum şuanda şurup hiç duymadım dediğiniz şurup hakkında daha detaylı bir şey yazma imkanınız olursa çok sevinirim bir araştırmak isterim yurtdışı ilacı da tam yeterli gelmiyor çünkü. Umarım kardeşiniz hep çok iyi olur iyi dilekleriniz içinde tekrardan teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…