Gebeliğe Hazırlık çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

koctlysit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2023
5
1
40
Kızlar merhaba, ben 26 nisanda çatlatma iğnesi oldum 1 adet 28 mm büyüklüğünde gelişen yumurtam vardı, öncesinde klomende kullandım bugün 48 saat geçmesine rağmen çatlama olmamıştı ve yumurta 31 mm e yükselmiş. bu durumda kiste mi dönüşecek bilgisi olan var mı?
bu arada şubat ayında da yine klomen kullanıp iğne oldum ama yine çatlamadı o ay da regl günümde kahverengi akıntı şeklinde 1-2 gün sürdü normal regl olmadım.
daha önce bir kimyasal gebeliğim bir de klomen sonrası ikiz gebeliğim oldu iğne olmadan kendiliğinden çatlamıştı, ikiz gebelikte 8. haftada kalpleri durdu.
önerisi olan var mıdır ?

Ben 26 mayısta çatlatma iğnesi büründüm 27 mayısta ilişki oldu ve doktorum benden gün aşırı ilişki istedi 6 haziranda beta ve prgestron istedi benim şuna çatlatma iğnesinin 11.günü ve hiç bir belirtim yok adetimede 10 gün var sizce gebe kalma ihtimalim var mı ? 😔

Ben 26 mayısta çatlatma iğnesi büründüm 27 mayısta ilişki oldu ve doktorum benden gün aşırı ilişki istedi 6 haziranda beta ve prgestron istedi benim şuna çatlatma iğnesinin 11.günü ve hiç bir belirtim yok adetimede 10 gün var sizce gebe kalma ihtimalim var mı ?
Beklemek zor ama adetini bekle en iyi sonuç o zaman çıkar. Bende 2 test yaptım bi 15 bide 20. Günde ikiside negatifti ☹ en olmadı adetin bi kaç gün kala erken gebelik testi yapabilirsin

X