Sivilceli Ciltler Çay Ağacı Yağı (The Body Shop) sivilce ve izler için

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
evet cnm body shop %15 oldugunu iddia ediyor ama yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla aslında çok az miktarda varmış içinde,%5den çok daha azmış.paula begoun diye ünlü bir abdli bayan var,bütün cilt bakım ürünlerinin içeriklerini inceliyor ve abd de baya ünlü kendi sitesinde de anlatmış bunu..

bir de çay ağacı yağı sivilcelere iyi geliyor antiseptik özelliğinden dolayı ama aslında lekelere etkisi yokmuş.üzerinde yapılan çalışmalar da topikal antiseptik olarak iyi olduğunu yani bakterileri öldürüp sivilce oluşumunu engellediğini gösteriyormuşyerimsenibenayrıca içeriğine bakarsanız ikinci madde alkol,alkol cilt için iyi değil..

iherbdeki jason natural mesela çay ağacı yağı satıyor çok daha uygun ve çok daha büyük miktarlarda.jason natural ise abd de çok kullanılan bir marka.tabi ki isteyen istediğini kullanır.ben cilt bakım ürünleri konusunda biraz fazla meraklıyım ve araştırdıklarımı söylüyoruma.s

zaten içeriği yazmıyor üzerinde yani alkol olup olmadığını bilemiyorum ama body shop ın göz göre göre böyle bir yalan söylemesi enteresanmış gerçekten :nazar:
bende cildime son derece dikkat eden biri olarak alkolü cildimde kullanmak istemem doğrusu araştırmak lazım CADIARZU

ya kızlar benimde yaglı ve akneli bi cilt yapım war bgn gittim çay agacı serisine bakmaya indirim warmı die sormaya falan nemlendiricisini denedim yüzümde biraz karıncalanma we yanma yaptı, aynı zamanda tonigini de denedim o da aynı şekilde biraz yaktı, görevli kızcagız bana antiseptik war içinde mikropkırıcı o yuzden yakıyo olabilir dedi ama ben yine de emin olamadım çünkü seriden bi kaç ürün almak istiyorum ya dierlerinde de aynı sorun olursa? daha dorusu azcık yanması sorun deil de bu ii bişimi kötü bişimi anlayamadım????? kullananlarda oldumu böle herhangi bişi??????

o arada pudralarına da baktım, almayı düşünüyorum ama karar weremedim. body shopın pudraları hakkında da bilginiz warsa paylaşırsanız sewinirim

öpücüklerrrrrrrropuyorumnanaktan

çay ağacı yağı içerikli ürünler yanma yapıyor canım sorun edilecek birşey değil

çok teşekkr ederim BaiLeyS sen seriden hangi ürünleri kullandın acaba

canım sadece çay ağacı yağını kullanıyorum body shop tan
ama çay ağacı yağı içeren farklı bir markanın serisini kullanıyorum
yağlı ve akneli ciltler için en güzel şey ve ciddi anlamda kurutma özelliğine sahip

tamam tatlım çok teşekkür ederimmmopuyorumnanaktan

evet kızlar aradım taradım düşündüm durdum en sonunda aldım:)
yagı işe yarıyormuş gerçekten. daha ilk günden kızarıklık izlerimi aldı.
tavsiye edebilirim

ay kızlarr istanbuldayım bugun cevahırde gezerken hep sızden duydugum body shop gorunde nasl attım kendımı bılemedım ama ufak dukkandı sanırım ...olsun yınede cok guzel seyler vardı yaa .. fakat yanmda sevgılım oluncaa acele etmek zorunda kaldım ppff böylee yerlere kankılerle gıtmek lazım yaa herkes bıyere dagılsın dukkanda ıhtıyaclara baksın =))
neysee cay agacı maskesı aldım cunku kendı yaglarım var(yosun yagı)dedım haftada bır hazır maskem olsun bıraz tuzlu bana kalsa zor alırdım ama sevgılım saolsun =) cıkmam ıcın hadi al al dıyıp durdu aldı.. bakalım hafta snu denerım eve gıdıncee yazarım ınss ıse yarar

bende bugün aktardan Talya-çay ağacı yağı aldım.biraz suyla seyreltip kullandım ilk defa umarım sivilce lekelerime iyi gelir. hala kullananlar var mı?

kızlar ben pek bi faydasını görmedim söndürmek yerine iyice iltihaplandırdı sivicelerimi :KK43:(
yüzüm gittikçe kötüleşiyor ve moralim çok bozuluyor yaaaa..:'(
kimse yok muu??

kızlar ben pek bi faydasını görmedim söndürmek yerine iyice iltihaplandırdı sivicelerimi :KK43:(
yüzüm gittikçe kötüleşiyor ve moralim çok bozuluyor yaaaa..:'(
kimse yok muu??

:roflol::roflol:
aahahaha!!

canım, yapabileceğim herşeyi yapıyorum. cildim her zaman tertemiz...haftada 1 kil maskesi, her gün Bepanthen ile nemlendirmek...beslenmeme de çok dikkat ederim...

gene de regl öncesi haftası koca koca sivilcelerin çıkmasını engelleyemiyorum...ne yapıcaz biz ben anlamıyorum...

o çıkan sivilceler en azından bu ürünle 2 günde sönüyor...=)) yoksa ben bir dahaki regl haftasına kadar, daha öncekilerin izleriyle uğraşıyor oluyorum başka türlü. :KK43:(

merhaba bende bu yağdan duydum ama arkadaş yüzümü dahada kötü yaptı dedi acaba ben bu yağı kil maskesinin içine katsam işe yararmı

bende çok merak ediyorum kullanan illaki vardır, yararını gören???:KK53:

Girllsss,,,

Canlarim bende bisey paylasmak istedim bunu daha once kullanmadim ama avrupada bi cok yaygin bisey ben belcikada yasiyorum ve inanin butun forumlarda kizlar okadar olumlu seyler yazmislarki bende baslicam

Roaccutane tedavisi goren bi cok kisi bile 2 3 sene sonra tekrar sivilcelenmis ve bunlari kullanmaya baslayinca geçmis kökten cozum olarak biliniyor çunku saglikli bi sekilde ic temizligi ve cilt temizligi yapiyosunuz.

Bunu dedigim: - tea tree oil
- savon d'alep ( uzgunum kizlar bunun turkce ne oldugunu bilmiyorum :KK4: ) ama bir sabun boyle kahverengimsi bisey ve cok iyiymis antibakteriel flnmis iste :KK70: birsuru yarari varmis. ismini yazarsaniz googl'e nasil bisey oldugunu gorebilirsiniz :)

- chlorure de magnésium : cevirdim netten magnezyum klorid yazdi bilmiyorum ne kadar dogru ama buda cok unlu ve kesinlikle dogal bisey butun hastaliktan koruyan ic temizligi yapan bi toz hic bi sekilde ZARARI YOK AKSINE HER GUN ICILMESI TAVSIYE EDILIYOR DOKTORLAR TARAFINDAN. Eczanelerde satiliyor 1.50 euros flnmis lira olarak 3 lira yapiyor sanirim :KK17:

Yarin alisverise cikicam ve bunlari toplayip gelicem, pek bilgi vermedim ama ilgilenenen varsa yazayim dedim :KK16:

Ha bir de bir kaç kisi yazmis ben yagi kullaniyorum ve sivilcelerim azdi diyee uzulmeyin aksine mutlu olun etki ediyormus demektir ilk bir hafta pörtleyip sonra sönuyolarmis :KK16:

hepimize sivilcesizzz gunlerr :KK16:

Simdi okudumda ne bicim yazmissim :KK43: ben bile anlamadim yazdigim cumleleri

Kusura bakmayin kizlar turkcem arada bi kayiyor :KK17:

X