Sivilceli Ciltler Çay Ağacı Yağı (The Body Shop) sivilce ve izler için

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Girllsss,,,

Canlarim bende bisey paylasmak istedim bunu daha once kullanmadim ama avrupada bi cok yaygin bisey ben belcikada yasiyorum ve inanin butun forumlarda kizlar okadar olumlu seyler yazmislarki bende baslicam

Roaccutane tedavisi goren bi cok kisi bile 2 3 sene sonra tekrar sivilcelenmis ve bunlari kullanmaya baslayinca geçmis kökten cozum olarak biliniyor çunku saglikli bi sekilde ic temizligi ve cilt temizligi yapiyosunuz.

Bunu dedigim: - tea tree oil
- savon d'alep ( uzgunum kizlar bunun turkce ne oldugunu bilmiyorum :KK4: ) ama bir sabun boyle kahverengimsi bisey ve cok iyiymis antibakteriel flnmis iste :KK70: birsuru yarari varmis. ismini yazarsaniz googl'e nasil bisey oldugunu gorebilirsiniz :)

- chlorure de magnésium : cevirdim netten magnezyum klorid yazdi bilmiyorum ne kadar dogru ama buda cok unlu ve kesinlikle dogal bisey butun hastaliktan koruyan ic temizligi yapan bi toz hic bi sekilde ZARARI YOK AKSINE HER GUN ICILMESI TAVSIYE EDILIYOR DOKTORLAR TARAFINDAN. Eczanelerde satiliyor 1.50 euros flnmis lira olarak 3 lira yapiyor sanirim :KK17:

Yarin alisverise cikicam ve bunlari toplayip gelicem, pek bilgi vermedim ama ilgilenenen varsa yazayim dedim :KK16:

Ha bir de bir kaç kisi yazmis ben yagi kullaniyorum ve sivilcelerim azdi diyee uzulmeyin aksine mutlu olun etki ediyormus demektir ilk bir hafta pörtleyip sonra sönuyolarmis :KK16:

hepimize sivilcesizzz gunlerr :KK16:

magnezyum olan şey, cilt için değil arkadaşım o farklı bir konu.

Aktardan almak istiyorum çay ağacı yağını. Güvenilir marka öneriniz var mıı?

Çay ağacı yağı da sivilceler için etkili hatta süper bişey fakat lekeler için limon ve portakal yağı ikisni kullanmak çok etkili.

çay ağacı yağı kullanıp memnun kalan var mı??
özellikle izler için

Bir çok yağ güneşte leke yapar , güneşe çıkmadan en az 4-5 saat evvel kullanılmalı ya da gece kullanılmasını öneririm .

ben daha yeni öğreniyorum çay ağacını taaa 2008 den varmış müptelası çok iyi oldu burayı görmem . biran önce alıp kullanmam ve farkı görmem lazım . ay çok heyecanlandım sivilce ve sivilce izlerine sooonn :)

X