cekici etkileyici bir Parfüm...

Bu parfüm çiçeksi mi tatlı bir koku mu acaba? Tarif edebilir misiniz?
Çiceksi bi koku, Narciso rodriguez for her'ü andırıyor. Tatlı değil. Annem kullanıyor ordan biliyorum. Yine benim sevemediğim kokulardan biridir kendisi.

Istedigin kokuyu bulabildin mi canim

Canim okadar ugrasmama ragmen simdiya kadar iki parfüm alabildim ve sadece birinden %100 menunum.
Bu yüzden biraz ara vermistim hayatimin parfümünü aramaya :)

Yanliz gecenlerde Marc jacobs'un yeni parfümü decadence denedim. Bir gel git yasadim ama etkilenmedim desem yalan olur. Tekrardan deneyip ayni etkiyle karsilasirsam almayi düsünüyorum.
Aklimda kaldigi kadariyla koku tatli, dikkat cekici bir oryantal ve baya kalici.
Üstelik yeni oldugundan fazla yayginda degil.

Yuzdee yuz memnun olduğun hangisi peki canım

Yuzdee yuz memnun olduğun hangisi peki canım

Aldigima mutlu oldugum ve nerdeyse %100 memnun oldugum parfüm Lancomdan La vie est belle canim.
Neredeyse tüm beklentilerimi karsiliyor. Öncelikle karekteristik dikkat cekici bir parfüm. Bazi parfümler vardir güzeldir hostur ama siliktir. Fark edilmez edilse dahi adi akliniza gelmez.

Ama La vie est belle öyle degil. Bu parfümü kullandiginizda cevreniz tarafindan farketilmemesi imkansiz.
Kokusu sekerli ama öyle ic bayici olan tarzdan degil. Yani kisaca etkileyci fark edilir cekici bir parfüm.

Kaliciligida cok iyi. Tek sorun cevrem tarafindan kullaniliyor olmasi. Ben cevremde kullanilmayan farkli bir parfüm aradigimdan beni tek rahatsiz eden noktada bu aslinda. Ama bu yüzden bu parfümden vazgecmicem.
Parfümlerimi yeniledigimden almam gereken bir kac parfüm daha var. Umarim pisman olmicagim tercihler yaparim.
La vie est belle aldigima hic pisman olmadim.

Badecim selam ben juicy couture viva la juicy gold couture aldım geçenlerde:)

Sen sevmiştin diye hatırlıyorum o parfümü. Bende sevdim bu arada.

Badecim selam ben juicy couture viva la juicy gold couture aldım geçenlerde:)

Sen sevmiştin diye hatırlıyorum o parfümü. Bende sevdim bu arada.

Selam canim evet dogru hatirliyorsun kokusunu cok begenmistim hata basta o parfümü alma niyetiyle gidip sonra la vie est belle alip cikmistim.Viva la jucy gold couture kalicilik konsunda la vie est belle kadar iyi degildi diye hatirliyorum. Bu yüzden almaya terredüt etmistim. Ama hala aklimda.

En son Marc jacobs decadenci denedim baya kalici ve dikkat cekici bir kokusu var. Yani ilk izlenimim bu oldu. Tekrardan denemeyi düsünüyorum. Sende sekerli ve iddiali kokulari seviyorsun bir bak bence :)
Bu arada Viva la juicy Gold couture yi gülle gülle kullan canim :)

Son düzenleme:
bnde günlerdir hatta aylardr istedigim kokuyu bulamadım hala arayıstaymm ... sana yakın olan tekin acar varsa lalique le parfüm denemeni tavsiye ederimm hem kmsede yok hemde coook cok övülüyor kalıcı tatlımsı bir parfümmüş benm deneme sansım yok suan için ama aklım da o var benmde ....he birde bunlara ilave olarakk eliee saab le parfüm ... hot couture edt olan .. gucci gulty black ...victoria secret scandolus ... gucci envy me bunlar cok yaygın kokular deil bnce

Pacco Robanne nin XS diye bir kokusu vardı .Tam tarzım olan bir kokuydu .

Konu sahibi size VErsace Cyristal Noır öneririm.

Karakterli bir kokudur .Herkes kullanmadığı için farklıdır da .

Kaliteli, uzun süreli kalıcı ve pek kimse de olmayan bir parfüm istiyorsanız LR ürünü olan
Karolina Kurkova
Harem
Sensual Grace
Pseudonym
Santorini
Marbella
parfümlerini tavsiye ederim.

perfume love avon parfümleri hakkında ne düşünüyorsun? Daha önce hiç kullanmadım, kardeşime göre asla kullanmamalıymışım :) far away i çok merak ediyorum. Birde bir arkadaşım little black dress in body lotion unu kullanırdı çok hoşuma giderdi

avon parfümleri bende fazla kalıcı olmuyor :) ama gelmiş gecmiş avon parfümleri arasında far away çok kalıcı kendini belli eden bir parfüm litte black dress cok daha hafif far away e göre far away kışlık bir koku

kışlık arıyorum bende. başka bir sayfa da bir arkadaş hypnotic poison gibi bir koku yazmış. öyle mi gerçekten? yoksa sırf vanilya mı kokuyor? çekiciliği önemli :) :) :)

kışlık arıyorum bende. başka bir sayfa da bir arkadaş hypnotic poison gibi bir koku yazmış. öyle mi gerçekten? yoksa sırf vanilya mı kokuyor? çekiciliği önemli :) :) :)
sırf vanilya kokmuyor degişik cekici bir koku ama cok yaygın oldugu için ben almadım sadece denedim :) cekici bir koku arıyorsan bi sans vermelisin bir ortama grdiginde ben burdaym diyen bir parfüm ...

sırf vanilya kokmuyor degişik cekici bir koku ama cok yaygın oldugu için ben almadım sadece denedim :) cekici bir koku arıyorsan bi sans vermelisin bir ortama grdiginde ben burdaym diyen bir parfüm ...

avonun uzun süre kullanmış olduğum(artık kullanmıyoum gerçi) parfümü rare gold güzel kışlık bir koku

Eklentiler

• parfüm.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 112
canımmmm aradıgın kokuyu buldun mu ?? bende öle bişi arıyormm ama hala bulamadım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…