Çekişmeli mi çekişmemeli mi?

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
52.337
34.047
Neyın acısını çekiyorsunuz ki
Karşınızdaki insan değilmiş kı zaten !
Bencil pisliğin teki işte

Aman aklınız varsa sakin geri adım aTmayın!

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-07-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MC06

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
524
657
Asla değişmezler. Değiştim derler, sevecen görünürler maksimum 3 ay sonra özlerine dönerler...Ego ego ego beni nasıl bırakır! Erkekliğimi göstereyim sert olayım vs derken kendi topuğuna sıkmış.Hiç geri dönmeyin. Ekonomik özgürlüğünüz var, çocuk da yok şanslısınız aslında😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-06-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Ferbus

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
90
18
29
Ben biraz sizi agresif ve kinci buldum aslında konunun tamamını okudum illaki eksikleri yanlışları olmuş sizinde öyle esinizinde öyle ama bunların hiç biri oturup konuşulmadan çözülebilir şeyler değil. Evlilik zaten bunu gerektirir ikimizde inatciyiz demissiniz ama evlilik inatla yürütülecek bir şey değil onu kırmıyorsanız siz imarınızı kirmalisiniz ki gelecek güzel günler için. Ayrıca anneler her ne olursa olsun onun annesi dahil sizin anneniz dahil ayrı tutulamaz. Sizde ki asıl problem hiç oturup karşılıkla "gel canım problemimiz ne bizim ben sende şu şu sorunu davranışları sevmiyorum bu beni çok uzuyor farkında değilsin lütfen bunu bir daha yapma olur mu " diyememişsiniz. Bu çok üzücü eğer ilişkinize donupbaktiginiz da karşı taraf bir adım atıyorsa sizin de o adıma karşılık adım atmaniz taraftariyim...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

selamtatlim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
134
100
Ben biraz sizi agresif ve kinci buldum aslında konunun tamamını okudum illaki eksikleri yanlışları olmuş sizinde öyle esinizinde öyle ama bunların hiç biri oturup konuşulmadan çözülebilir şeyler değil. Evlilik zaten bunu gerektirir ikimizde inatciyiz demissiniz ama evlilik inatla yürütülecek bir şey değil onu kırmıyorsanız siz imarınızı kirmalisiniz ki gelecek güzel günler için. Ayrıca anneler her ne olursa olsun onun annesi dahil sizin anneniz dahil ayrı tutulamaz. Sizde ki asıl problem hiç oturup karşılıkla "gel canım problemimiz ne bizim ben sende şu şu sorunu davranışları sevmiyorum bu beni çok uzuyor farkında değilsin lütfen bunu bir daha yapma olur mu " diyememişsiniz. Bu çok üzücü eğer ilişkinize donupbaktiginiz da karşı taraf bir adım atıyorsa sizin de o adıma karşılık adım atmaniz taraftariyim...
Dedim efendim dedim. İletişimi kuvvetlendirmek için elimden geleni yaptım. Ben konuşmak istedikçe azarladı. Hep üstünü kapatma taraftarı oldu. Üstü kapanırsa geçer gider sandı. Yüzyüze olmadı ses kaydı yapıp dinlettim. Yine cevap vermedi. Sonra sonra dedi durdu hepsi birikti. Kendi de diyor şimdi hata yapmışım, konuşmamız gerekirdi diye. İletişim sorunumuzu en başında çözsek böyle olmazdı tabiki. Gittikçe kavga şiddeti arttı. Saygı kalmadı. İnanır mısınız şu an sakince konuşabiliyoruz. Ama yaşanan tonlarca şey var.
Dediğiniz gibi olmadı yani. Ben 10 adım attım o 1 adım gelmedi. Erkeklik yapıyor sandı.

Ferbus

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
90
18
29
Dedim efendim dedim. İletişimi kuvvetlendirmek için elimden geleni yaptım. Ben konuşmak istedikçe azarladı. Hep üstünü kapatma taraftarı oldu. Üstü kapanırsa geçer gider sandı. Yüzyüze olmadı ses kaydı yapıp dinlettim. Yine cevap vermedi. Sonra sonra dedi durdu hepsi birikti. Kendi de diyor şimdi hata yapmışım, konuşmamız gerekirdi diye. İletişim sorunumuzu en başında çözsek böyle olmazdı tabiki. Gittikçe kavga şiddeti arttı. Saygı kalmadı. İnanır mısınız şu an sakince konuşabiliyoruz. Ama yaşanan tonlarca şey var.
Dediğiniz gibi olmadı yani. Ben 10 adım attım o 1 adım gelmedi. Erkeklik yapıyor

Dediğiniz gibi olmadı yani. Ben 10 adım attım o 1 adım gelmedi. Erkeklik yapıyor sandı.
Erkekler biraz daha geç anlayabiliyor ama ben her ne olursa olsun eğer ki içinizde az da olsa sevgi saygı kaldıysa son sans verilmesi taraftariyim tabiki yine siz bilirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Neyapsamkisimdi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2019
4.692
13.972
27
Ay Allah’ın ayısı. İmkan olsa da böyleleri üst üste 3-5 defa boşansa. Bir defa boşayıp tekmeyi basmaz iç rahatlatmaz gibi geliyor. Ş..z herif.