Cem Gariboğlu yakalandı mı ?

ilayda cem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
2.697
15
39
Hanımlar bütün haber sitelerinde CEM GARıBOĞLU, nun yakalandığına dair açıklamalar var.........
umarım doğrudur...böyle vahşet dünyada görülmedi....gencecik bir kızın hiç olmassa kanı yerde kalmamalı....
 
E

EU2

Ziyaretçi
inşallah oledir cnm ama ben gormedim ... senden duydum ...
acıklama yapılmıstı ama bilmicem ...
tr de oldugu ve yerinin bilindigi ya teslim olacagı yada baskınla alınacagı diye bişiler solemiişlerdi ...
butun maddi destegini kesmişler sanırım ...
heralde bankalarla anlaşma yapıldı bilemicem aklım o geldi onun adına gelen paraları ya kabul etmediler yada aşka bişi ...
hoş ole olsa bile baskasınına dınada para gondertebilir ...

 
E

EU2

Ziyaretçi
Etrafındaki çemberin daraldığı açıklanan Garipoğlu'nun yakalandığı ileri sürüldü
Vahşi bir cinayete kurban giden ve cesedi Etiler'de bir çöp konteynırında bulunan Münevver Karabulut'un 192 gündür aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddia edildi. Televizyon ve gazetelerin haber merkezlerinde büyük yankı uyandıran iddia, ıstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından kesin bir dille yalanlandı. Çapkın, SABAH'a yaptığı açıklamada "Bu iddialar tamamen asılsız. Garipoğlu henüz yakalanmadı" dedi. Cem Garipoğlu'nun yakalandığına ilişkin ilk iddialar Münevver'in babası Süreyya Karabulut ile Cem Garipoğlu'nun amcası Hayyam Garipoğlu arasındaki 'kan parası'na aracılık eden Cemil Baran tarafından ortaya atılmıştı. Baran, Cem'in 25 Eylül'de teslim edilmesinin planlandığını söylerken diğer yandan da Ermenistan'da yakalandığını ve Türkiye'ye getirileceğini iddia etmişti. Geçtiğimiz hafta gözaltına alındığında bütün bunları inkar etmişti. Baran'ın bu iddialarının yanı sıra 'Cem yakalandı' söylentilerinin yaygınlaşması üzerine Çapkın, Cem Garipoğlu'nun etrafındaki çemberin iyice daraldığını belirterek, "Verdiğimiz sözü tutacağız. Bir kaç gün içinde Cem Garipoğlu'nu adalete teslim edeceğiz" demişti.

yok be guselim iddiaymıs :nazar:
 
E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
yakalanmış sanırım güvenilir kaynaklar yakalandığının emniyet müdürü tarafından doğrulandığı yazıyor...
 
E

EU2

Ziyaretçi
kzlar acaba yakalandıda vatandaş karakol basıp linç etmesin diye acıklamıyolarmı CADIARZU
 

ilayda cem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
2.697
15
39
ben çeşitli gazetelerin yazılarına ve son dakika haberlerine baktım.....
bazılarında ermenistandan yola çıktığı,bazılarındada istanbula getirildiği va çapraz sorguya alındığı yazıyor....
olayın vehameti açısından şuan açıklama yapılmaması normal,belki resmi açıklamayı sabah yaparlar...
ama yakalanmışsa daha bir sürü yeni şey ortaya çıkar buda benim fikrim...
 
E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
çember daralıyor dediklerinde yakalandı dedim ben. 1 hafta içinde yakalıcaz diye bir idda mı olur allah aşkına. o yakalandı çoktan. ama formüller üretiliyor şimdi. ohoo ne formüller hemde. komplo teorilerimi kendime saklimm ben ..:nazar:
 
B

busraa_ygt

Ziyaretçi
Alınan bilgilere göre; Garipoğlu, Ermenistan'da yakalandı ve bugün akşam saatlerinde Türkiye'ye getirildi. Ancak İstanbul Emniyeti Garipoğlu'nun yakalandığını gizliyor. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 1 hafta içinde yakalama sözü verdikten 4 gün sonra yakalanan Cem Garipoğlu'nun ilk sorgusu bitmeden resmi bir açıklama yapmak istemedi. Yarın sabah resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Bu gece saatlerinde Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair kulislere bilgiler düşmüş ancak iddia doğrulanmamıştı. ***'in Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair iddiaları haber yapmasının ardından; resmi olmayan doğrulama geldi. Emniyet içinden gelen ve basın kuruluşlarını da harekete geçiren iddia; emniyet yetkilileri ya da İstanbul Valiliğince henüz resmi olarak doğrulanmadı; ancak resmi hiç bir yalanlama da yapılmadı.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun para kaynaklarının kesildiğini belirterek "Yakalanması an meselesi. Etrafındaki çember iyice daraldı. Bir hafta içinde mutlu sona ulaşacağız" diye 4 gün önce açıklama yapmıştı.

Çapkın'ın bu sözlerinin üzerinden 4 gün geçtikten sonra, biraz önce İstanbul'dan başlayan ve Başkent Ankara'ya kadar uzanan iddia ortalığı kapladı. Ve biraz önce de Garipoğlu'nun yakalandığı resmi olmayan kaynaklarca doğrulandı.

ÖZEL TİM BULDU

Yaklaşık 6 aydır aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu’nu yakalamak için İstanbul emniyeti tarafından kurulan özel ekibin yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda Garipoğlu'nun yakalandığı bildirildi.
 
E

EU2

Ziyaretçi
ay inş yakalanmıştır pislik ya :kızgın:

halkın eline versele ne guzel olur atomlarına ayrılmasını istiyorum caninin :kızgın:

 

ilayda cem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
2.697
15
39
bende aynı şeyi umuyorum,
babasının son günlerde ki tavrını tasvip etmesemde,onuda yaşadıklarına veriyorum...şimdi onlara ne akıllar verenler olmuştur....
umarım doğrudur ........
 

iipekk

Dikkat! bebek var :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
1.539
10
bence kesın yakalanmıstır yoksa huseyın capkın oyle kesın konusamazdı
insallah o anne babacıgınında ıclerı bır nebze olsun ferahlar. Rabbım kotulere fırsatvermesın coluk cocugumuzu korusun