Cem Garipoğlu Yakalandı...!!!!!!!!

vah vah zavallı çocuk hiç kıyamam birde travma geçirmişakannehir

Kızlar çoğunuz söylediklerinizde haklısınız. Kulislerde konuşulan; ön hazırlığın yapılıp teslim edildiği.
Yani yatacağı yer, onu koruyacak tayfanın satın alındığı ve avukatların anlaşmaları yapıp teslim ettiği yönünde. Bir çok gazetecinin bunu zaten bildiği, milli hissiyatlar bakımından da zamanlamayı bayram öncesine denk getirdikleri söyleniyor.
Çok karışık işler bunlar.. Bizim ülkemizde işler parayla arkayla yürüyor maalesef.
Olsun biz cezaevinde adam bakmaya alışkınız nasıl olsa, gariboğluna da gözümüz gibi bakarız, en iyi yaptığımız şeylerden biri :nazar:

evet en iyi şekilde bakarız cem garipoğluna nede olsa zavallı çocuk mutlaka geçerl bir sebebi vardır değilmi münevveri öldürmek için.daha çok şey yazmak istiyorum ama.........neyse

interpolle tüm dünyada aranan bir katilin yakalanınca hemen avukatıyla görüştürülmesi vs.gibi şeyler sinirlerimi bozuyor.bu adam cinayet işlemiş kaçmış aylarca yakalanamamış yapılan muamelere bakın.

resmen el üstünde tutuyorlar sinir oldum

aynen canım bütün herşey konuşulmuş edilmiş öyle teslim edilmiş avukatı hiçbişey sormuyo nedense ama sucuk ekmek yedirmesini biliyo.pişkin pişkin açıklama yapıyor bide.polislerin muamelesini de beğenmişki demekki onuda söylemeden geri kalmıyo.bu adamın hakettiği muamele linç edilmek başka bişey değil

Ortada pazarlık var, haysiyet yoksunluğu var...

planlanmış, ayarlanmış oynanan bir oyun var....aile kendi elleriyle saklamış işte işini sağlama almayı

beklemiş resmen..o pislik adına avukatı dahil para için acaba kimler nelerede nvazgeçti ...

utanıyorum görevini kötüye kullanan herkese yazıklar olsun :1ninca:

bu vahşiliği yapabilen insan 18 yaşından küçük diye çocuk gibi yargılanacak ve ona göre ceza alacak olur mu böyle bişey ya yaptığı iş hiç çocukça değil ama cezası da ona göre olmalı. istisnalar kaideyi bozmalı.

avukat ne hikmetse bir gün önce zavallı çocuğun(!) vekaletini alıyor,ertesi gün arıyorlar ve teslim oluyorkafamçokkarıştı

ben buraya konu acan arkadasada bisey diyecem yakalandi degil teslim oldu ayni hatayi bizde yapiyoz .....
bilmiyorum ama ben cocugada uzuldumm bu durumlara gelmeyi istemezdi oda yazik hayati kaydi .
munevvere gelecek olursak tabiki oda hak etmedi boyle biseyi állah rahmet eylesin demekten baska bisey gelmiyo elimizden.ama sahsen ben bir erkek arkadasimdanda aylik bin euroda almazdim yanii munevverde az degilmiss cokk kaptirmis kendini zenginligeee...

nasıl mutlu oldum anlatamam
hm ağlıyorum hm gülüyorum
kim ne derse desin
o kızın ruhu şimdi rahat
kimse bu şekilde öldürülmeyi hak etmiyor
hele ki daha gençliğinn baharında olan bi gençkız bnce çocuk
biliyorum yüce adalet gerekn cezayı vercek
tabii sonrasıda kaçınılmaz ilahi adalet tecelli edecek elbet

evet teslim olmuş sabah öğrendim şok oldum.gebersin pislik , inşallah çıkamaz içerilerden.

avukat bide amcasını aradım sağlığı nasıl diye sordu diyor demekki haberi yoktu yada çok güzel oynuyor diyor.ne saçma ya avukatı teslim edicek ama ailesinin haberi olmayacak.insanları bari bukadar saf yerine koymayın

ben buraya konu acan arkadasada bisey diyecem yakalandi degil teslim oldu ayni hatayi bizde yapiyoz .....
bilmiyorum ama ben cocugada uzuldumm bu durumlara gelmeyi istemezdi oda yazik hayati kaydi .
munevvere gelecek olursak tabiki oda hak etmedi boyle biseyi állah rahmet eylesin demekten baska bisey gelmiyo elimizden.ama sahsen ben bir erkek arkadasimdanda aylik bin euroda almazdim yanii munevverde az degilmiss cokk kaptirmis kendini zenginligeee...

nerden emin oluyorsunuz para aldığına bence bunlar sadece münevveri karalama çalışmaları.bir caniye nasıl acıyabiliyorsunuz anlamıyorum.sizin çocğunuz varmı bilmiyorum ama allah korusun kızınıza böyle birşey yapılsa gene caniye acırmısınız.kim olursa olsun ister kötü yolda olan biri olsun bu şekilde öldürülmeyi haketmiyor.sizi kınıyorum

kızlar neyin doğru olduğunu bilemiyoruz.ama lütfen bu pisliğe yazık falan demeyin.ne yaşandı biz bilemeyiz.ölmüş birinin arkasından bu şeklde yorum yapmayalım.sonuçta öldü ve ölümü çok feci oldu.ne olursa olsun bu kişi kim olursa olsun birini vahşice öldürdü.ben yazdıklarımıza dikkat edelim diyorum.bu kişiye yazık demeyin.bunu aynı şekilde öldürselerdi , kılım kıpırdamazdı.

çocuğun saç sakal birbirine karışmış..belliki tanınmamak için....
umarım hakettiği cezayı alır...çıktığındada aklıbaşına gelmiş olur... gitti gül gibi 2 genç biri mezarda biri hapiste....

nerden emin oluyorsunuz para aldığına bence bunlar sadece münevveri karalama çalışmaları.bir caniye nasıl acıyabiliyorsunuz anlamıyorum.sizin çocğunuz varmı bilmiyorum ama allah korusun kızınıza böyle birşey yapılsa gene caniye acırmısınız.kim olursa olsun ister kötü yolda olan biri olsun bu şekilde öldürülmeyi haketmiyor.sizi kınıyorum

şimdi ayne şeyleri yazacaktııım
diline eline sağlık diyorum

X