Çene Estetiği Çene Ametliyatı resimleri

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

nehiyy

Aşk..
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2006
925
0

Merak edilmiş ama fazla resim paylaşımı olmamış o yüzden başka sitelerden araştırıp farklı resimler koymaya çalıştım az çok kafanıza bişeyler oluşabilsin diye :)kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
benim çenem geniş çenemi küçülmek istiyorum.bu ameliyatın fiyatı ve riskleri hakkında bilgisi olan var mı acaba

Arkadaşlar Çene ameliyatları 1500 ve 4500 arasında değişiyormuş..
Yağ enjeksiyonu olursa eğer 500 ve 1000 arası ..

Son düzenleme:
slm cenesı gerıde olup da protez taktıran arkadaslar varmı acaba bı cok ınsan bu durumdan sıkayetcı olabılıyor ama sanırım cesaret edıp yaptıran cok az.

bnmde çenm hafif öndee . bana doktor 5de 1 gözlerini açaamama durumu var dedi ameliyat yaptran varmıı ?? zorlukları nelerrr acaba

slm bende çene ameliyatı oldum alt çenem üst çeneme oranla 3 santim dışardaydı şimdi ameliyat oldum ameliyatım zor geçri ameliyat sonrasısa şişlik oldu sadece sıvıyla beslendim ama ben hiç faydasını görmedim sadece alt çenemi geriye aldılar yapılan başka bişi olmadı daha doğrusu istediğim görüntü olmadı o kadar çektiğim acıya rağmen ama tekrar ameliyat olcam inş bu defa ii olur...

slm benim alt çenemde üst çenemden daha öndeydi ama benim tedavim erken başlandığı için ameliyata gerek kalmadan maske adı verilen apareylerle uani yüzün dış kısmına takılan aletlerle tedavi oldum bu apareyin dışında ağzıma birçok aletlet takıldı ben de senin gibi uzun bir süre sıvı gıdalar ile beslendim hatta annemin ayağına yatarak bebek gibi yemek yediğimi biel hatırlıyorum
ama allah a şükür ben şuan çok iiyim inşallah sende bir an önce iileşirsin ....

t56ddu.jpg

Dolgu olmasına rağmen çok güzel olmuş baya bi doldurmuş yani :))
Demek ki protez şart değil çok zor bi ameliyat çünkü çene ameliyatı

Bu cene ameliyati yapildiginda sirf cenenin ucuna mi müdahele ediliyor yoksa cenenin yan kemiklerinede mi müdahale ediliyor bilen var mi?

benim yüzüm biraz zayif benim doktor hem cenenin ucuna ve yan kemiklerine protez önerdi yada dolgu dedi artik size soruyorum...

Gulay24 işinde uzman bir doktorla bunu konuştum, bana protezin sorun yaratabilceğini söyledi.Edindiğim bilgilere göre Dolgu yaptırman daha mantıklı olur benim tavsiyem o :)

Gulay24 işinde uzman bir doktorla bunu konuştum, bana protezin sorun yaratabilceğini söyledi.Edindiğim bilgilere göre Dolgu yaptırman daha mantıklı olur benim tavsiyem o :)

ne sorunu yaratabiliyormus?

peki hangi dolguyu öneriyorsun?bin cesit dolgu var...

Canım doktor bana, benden alınan yağ dokusuyla yapılcağını söyledi. Diğer soruna gelince kemik imlpantı kabul etmeyebiliyormuş bu durumda tekrar ameliyat oluyosun ağrı yaptıgını da çok duydum ayrıca ameliyat süreci çok zor, bunları doktorla konuşman daha faydalı olcaktır. Ama benim görüştüğüm doktor işinde uzman tecrübelerini bildiğim için ona çok güveniyorum.

Canım doktor bana, benden alınan yağ dokusuyla yapılcağını söyledi. Diğer soruna gelince kemik imlpantı kabul etmeyebiliyormuş bu durumda tekrar ameliyat oluyosun ağrı yaptıgını da çok duydum ayrıca ameliyat süreci çok zor, bunları doktorla konuşman daha faydalı olcaktır. Ama benim görüştüğüm doktor işinde uzman tecrübelerini bildiğim için ona çok güveniyorum.

nehiyycim peki sen kalici dolgudan mi bahsediyorsun?

bin cesit dolgu var!!

Evet kalıcı doktorun söylediğine göre konuşuyorum bende, dolgu çeşitlerini uzun uzun araştırmadım ayrıntısını bilmiyorum yani.

X