Çene Estetiği Çene Ametliyatı resimleri

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Ben istanbulda tıp fakültesinde orhan çizmci ye oldum.doktorunu iyi arastır derim çünkü bu konuda deneyimli çok az doktor var. ameliyat sonrası cenemi doktor baglamadı rahat nefes alabileyim diye. hastaneden çıkacagım gün kalıbı yerlerstirdi agzıma ve lastklerle cenemi tellere taktırarak bagladı. ilk 3 gün çok agrılı gectii boyun agrım çok vardı ama daha sonrası
rahatlıyorsun korkma yani...o kalıp 1 hafta kadar agzında duruyor daha sonra sadece lastiklerle baglı kalıyor ileşme devm ettikçe lastiklerle baglanma da hafifliyor en son iki lastik kullanmaya baslıyosun yani herşey geç miş olyor..2 ay kadar konusamıyorsun. yüzünledi ki şişliklerde ay ayy inmeye başlıyor benm tam yüzümün seklini alması 4 5 ay sürmüştü.

Arkadaşım bende istanbul tıpa gittim tel var ağzımda düzelme sağlansın sonra ameliyatını yaparız dediler ,ortodontistim itü yü istemiyor riskli ameliyat orası ilgilenmiyor,geç sıra veriyorlar dedi kendi çalıştığı özeldekine yönlendirdi.sana nekadar sıra verdiler ameliyat için itü de doktorlar ilgilimi,yardımcı olurmusun.

X