Çene Estetiği Çene Büyütme

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

WynTra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
174
19
Merhaba, dolguyla veya implant tarzı birşeyle çenesini büyüten varmı aramızda? Benim alt çenem geride fakat ameliyat çok uzun bi süreç ve cok pahalıymış bir sürü ortodonti parası ve sonrasında ameliyat parası 10.000 i geçiyor diyorlar. Peki bu dolgu ile büyütme mantıklımı yaptıran varmı.

Teşekkürler

canim ben yaptirdim, albumum acik sorularin varsa cevaplarim

ne kadara kime ve hangi yöntemle yaptırdıgını ögrenebilirmiyim :) fiyat aralıgı ve ne kullanıldı önemi olan bu. şimdiden teşekkürler :)

canim ben yaptirdim, albumum acik sorularin varsa cevaplarim
Canim bende suan yaptirdim galiba pismanlik asamasindayim suan cok buyukmus gibi geliyor fakat 13 gun oldu dahada duzelir mi yoksa hep artik boyle mi kalicak diye korkuyorum mesaj atamadigim icin burdan yaziyorum

Deryairem, 13 gün cok erken nasıl olduguna karar vermek için, pskolojini bozma, gerek görmesen yaptırmazdın zaten,gözün alışana kadar yadırgayacaksın,eski halini arayacaksın, pişman olacaksın...her hastanın her amelyat sonrası gectigi o muthis asamalardan geciyorsun.Sakin ol ve bekle.Bizimle de paylaş lütfen resim ve gidişatını..

Canim bende suan yaptirdim galiba pismanlik asamasindayim suan cok buyukmus gibi geliyor fakat 13 gun oldu dahada duzelir mi yoksa hep artik boyle mi kalicak diye korkuyorum mesaj atamadigim icin burdan yaziyorum
merhaba ben bısey sorucaktım benımde alt cenem gerıde ve kucuk protez taktırcem gecen gunlerde sımulasyon bakmaya gttım doktora cene boyutumu blgsayarda dudak hızama getırdı fakat yanak yapım yanı yanak goruntum degısmedı yanı sız de sululasyon yaptrdysanız sımulasyon yanak derısındekı degısımı yansıtıyormu yoksa sadece ceneyı one mı getırıyor? Yanı sımulasyonda sızınde yanak seklınız cok degsmeyp amelyattan sonra nasıl bı degsıklık oldu ?ameiyattan sonra yanak seklınız degstımı

X