Çene Estetiği çene estetiğinin sonucu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
bende protez düşünüyorum çenem için. hatlarım çok belirsiz. ama muayeneye gitme şansım olmadığı için isteğimin karşılanması için yeterli olacak mı bilemiyorum. yan çene ve çene ucu protezlerini araştırıyorum bi kaç aydır.

arastırdıgın bılgılerı buraya yazarsan bızde bılgılenırız.
Çene küçüklügü ve darlıgı cidden insanda profilden nefret ettırıyor..

arastırdıgın bılgılerı buraya yazarsan bızde bılgılenırız.
Çene küçüklügü ve darlıgı cidden insanda profilden nefret ettırıyor..
daha köşeli bir görünüm istiyorumdum. yani sadece hatları düzeltmekle kalmayıp yüzüme belirli bir hacim kazandırmak istiyordum. resimlerimi attım doktoruma ve istediğim görüntü profilide özenle seçip düzenleyip attım. bana çene ucu proteziyle birlikte köşeli bir çene için yan çene(köşelere) protezleri gerekiyormuş. toplamda 3 adet. sağ sol yanlar ve çene ucu. ama kolay bir operasyon değilmiş genelde komplikasyonlar olurmuş bu vakaların çoğunda. çene alanında uzman bir cerraha danışmakta fayda var. çünkü her estetik cerrahın altından kalkamayacağı kadar zormuş. yani çene alanında uzman birine başvurmak gerek. temmuz,da istanbula gidip gerekli muayeneleri olacağım.

kızla çene estetiği ya da kolay eriyen yağ enjeksiyonu yerine, risksiz ve nispeten kalıcı dolgular var hyaluronic acid dolgular
bazıları 2 yıl erimiyormuş, voluma gibi.. başka markalarda da vardır
en azından sonucu gorur, devam etmek isterseniz 2 yılda bir enjekte ettirirsiniz
kemik operasyonları çok zor ve ağrııdır
artık herşeyin bir kolayı var

tatlişler benimde çok sevdiğim bir arkadaşım çnesinden sorunluydu estetik yaptırdı şuan çok memnunn inşallah sizinde öyle olurballarım :))

kızlar bana da dr önerdi ceneme implantant takmamı... Hem profilim güzel olur hemde cenede yüz düşüklüğünü toparlar. Kesinlikle katılıyorum.Bende hiç profilden bakmamıştım kendime. Şimdi araştırıyorum ve bende dolgu taraftarıyım. Dolguyla ilgili diğer dr görüşecem. Bencede dolgu cunkü dolguyu yavaş yavaş ekleye bilirsin ve sonuctan mmenun kalırsın 2 seneye devam edilir. Öteki implantant bide ağız içinden ayyy uzayy bence yapmayın sizde ..Sonucları yazarım sn

Arkadaşlar merhaba öncelikle
Ben Hüseyin Altun a burun ve çene estetiğini aynı anda olacağım kendisi çeneyi büyütme de protez kullandığını söyledi.
Hüseyin bey e çene ameliyata olan ve protez konulan var mı aranızda ? Protez olayında ne gibi sıkıntılar olabiliyor benim çenem çok fazla geride olduğu için zayıf olduğum halde gıdığımdan dolayı suratım kilolu ve burnum aşırı büyük önde duruyor.
Bu doktora ameliyat olanlar varsa ve bilgilendirilirsem çok sevinirim
Şimdiden teşekkür ederim

nickli arkadaş emre beye hem çene hem burun ameliyatı olmuştu 2 3 ay oluyor sanırım kendisine sorarsanız size yardımcı olacaktır:)
kızlar bana da dr önerdi ceneme implantant takmamı... Hem profilim güzel olur hemde cenede yüz düşüklüğünü toparlar. Kesinlikle katılıyorum.Bende hiç profilden bakmamıştım kendime. Şimdi araştırıyorum ve bende dolgu taraftarıyım. Dolguyla ilgili diğer dr görüşecem. Bencede dolgu cunkü dolguyu yavaş yavaş ekleye bilirsin ve sonuctan mmenun kalırsın 2 seneye devam edilir. Öteki implantant bide ağız içinden ayyy uzayy bence yapmayın sizde ..Sonucları yazarım sn
Ne oldu bize bilgi verirmisin??

SELAM kızlar.. İki hafta önce burun ve çene ameliyatı oldum silikon protez konuldu. Konuşma zorluğu çekmek mimiklerde vs normal mi? Bir de çenem yumru gibi garip duruyor şiş biraz biliyorum bunların hepsi geçiçimi bu süreçten geçenler yazarsa çok sevinirim....

SELAM kızlar.. İki hafta önce burun ve çene ameliyatı oldum silikon protez konuldu. Konuşma zorluğu çekmek mimiklerde vs normal mi? Bir de çenem yumru gibi garip duruyor şiş biraz biliyorum bunların hepsi geçiçimi bu süreçten geçenler yazarsa çok sevinirim....
canım ben ameliyat olmadım ama birçok yorumlara göre normal memnun musun genel olarak görüntünden yoksa konuşurken farklımı hissediyorsun protezle bende okul tatili olucak 1 hafta o sırada olurum demiştim çok zor gibi geldi ..

X