Çene Estetiği çene estetiğinin sonucu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Evet kızlar bugün 40.günüm yukarı doğru şiş babaanne ağzı gibi duran ağzım %75 düzeldi şişlik aşağı indi hoş bir görünüm aldı mimiklerim oturmaya başladı konuşmamda sıkıntı yok şuan her şey olumlu gidiyor. Zaten doktorum 3 ayı bulur demişti

Ben burun artı çene ile birlikte oldum tanınmış bir doktor ismini şuan yazmak istemiyorum. Yanlış anlaşılma olmaması için. Çenem sol tarafında değişme Yok gibi sadece sağ tarafında var. Sanki silikon kaymış resmen. Söyleyince Doktor da olabilir dedi kabul etti ama 2 ay bekliyeceğim şişlikler inecek vs. Bu durum beni çok üzdü. Sizde de bu tip sorunlar oldu mu? Kayma yada kaydı zannedip sonra şişlikler indikten sonra düzenlenen oldu mu?

kızlar ya ben çene estetiği olmak çok istiyorum insanın yüzünü seksi yapan unsurlardan biri ama kötü sonuçlarını görünce tedirgin oluyorum :KK43:

Çok profesyonel kişiler tarafından yapılması lazım sana koreye git dicem de :)
Bu forum da o kadar popüler bir doktor yaptı ama adını yazmayacağım hatalı oldu. Şuan Danimarka dayım. Yaklaşık 1 ay sonra şişlikler insin tam anlamıyla sol tarafım da silikon hiç Yok, sağ tarafta daha fazla. Film de çektirip silikonun pozisyonunu tam olarak kontrol ettireceğim doktorla konuşacağım tekrar o zaman çağırdı. O zaman müdehale edip düzeltmezse zaten ismimi söylüyeceğim tüm kanıtlarıyla. Bu forumda o kadar popüler ki onlara güvenip olmuştum.

Eklentiler

• IMG_2583.PNG
    IMG_2583.PNG
    203,9 KB · Görüntüleme: 161
Bu forum da o kadar popüler bir doktor yaptı ama adını yazmayacağım hatalı oldu. Şuan Danimarka dayım. Yaklaşık 1 ay sonra şişlikler insin tam anlamıyla sol tarafım da silikon hiç Yok, sağ tarafta daha fazla. Film de çektirip silikonun pozisyonunu tam olarak kontrol ettireceğim doktorla konuşacağım tekrar o zaman çağırdı. O zaman müdehale edip düzeltmezse zaten ismimi söylüyeceğim tüm kanıtlarıyla. Bu forumda o kadar popüler ki onlara güvenip olmuştum.

Ben daha yapmadın sandım geçmiş olsun.
Zor ve devamını gerektiren ameliyatlar oldugunu biliyorum.

Evet kızlar bugün 40.günüm yukarı doğru şiş babaanne ağzı gibi duran ağzım %75 düzeldi şişlik aşağı indi hoş bir görünüm aldı mimiklerim oturmaya başladı konuşmamda sıkıntı yok şuan her şey olumlu gidiyor. Zaten doktorum 3 ayı bulur demişti
Haftaya ameliyatım var rica etsem resimlerini görebilir miyim?

Evet kızlar bugün 40.günüm yukarı doğru şiş babaanne ağzı gibi duran ağzım %75 düzeldi şişlik aşağı indi hoş bir görünüm aldı mimiklerim oturmaya başladı konuşmamda sıkıntı yok şuan her şey olumlu gidiyor. Zaten doktorum 3 ayı bulur demişti[/merhaba hala memnunsunuz

X