Çene Estetiği Çene Kayması

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

facebook

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
39
2
mrb forumdaşlar benim çenem bazı harfleri söyLerken özellikle s ve z' yi sağa doğru kayıyo. Bir ortodontiste gittiğimde bunun alışkanlık olduğunu söyledi ama ne kadar yapıosam bi türlü yenemiyorum alışkanlık olmadığını düşünüyorum. aranızda bu tür bi problem yaşayan var mı acaba :KK31:

Ortodonti tedavisi gördüm şimdi eskisine göre çok daha iyiyim. Bir de dişlerimin arasına kalem koyup metinleri okuyorum faydası oluyor.

Merhaba,
benim çenem sol tarafa doğru kaydı çok doktoro gittim bazıları ameliyat bazıları ise seni rahatsız etmeyecekse ameliyat önermiyoruz dediler.ama görünüş açısından çok kötü :KK43:
Önerebileceğiniz ortodonti doktoru var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba,
benim çenem sol tarafa doğru kaydı çok doktoro gittim bazıları ameliyat bazıları ise seni rahatsız etmeyecekse ameliyat önermiyoruz dediler.ama görünüş açısından çok kötü :KK43:
Önerebileceğiniz ortodonti doktoru var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba mesajınızı yeni gördüm. Ben Gaziantep'te bir ortodontiste gittim ismi Seçil Özçehreli görüp görebileceğiniz en berbat en işini bilmez ortodontist. Üç buçuk yıl boyunca beni mahvetti, iki tane dişimden oldum. Siz siz olun iyice araştırmadan gitmeyin.

X