Anket Cep telefonunuzla yapmaktan en çok hoşlandığınız şey?

Cep telefonunuzla yapmaktan en çok hoşlandığınız şey?

• arama yapmak

OY: 22 24,4%
  • mesaj çekmek

OY: 39 43,3%
  • resim veya video çekimi yapmak

OY: 28 31,1%
  • sapıklık etmek

OY: 1 1,1%

• Ankete Katılan
    90
k.gif
u.gif
t.gif
u.gif
p.gif
en cok fotograf cekmek,melodi yüklemekten ve konusmaktan hoslanıyorum:enbuyukkk:

Ben gelen mesajlari tekrar tekrar okumaktan cok zevk alirim nedense..Telefonu her elime alisim da direk mesajlara girerim.. Isin garibi,kendi gönderdigim mesajlari da bilmem kac kere okur,ondan sonra silerim tatlicadiarzu

Merak ettim...Bakalım ne yapıyorsunuz...tatlicadiarzu

ne biçim bi soru allasen:mymeka:
peki kavga çıkmasın cevaplıyorum:
çenem çoktur konuşurum:1closedeyes:

Ben gelen mesajlari tekrar tekrar okumaktan cok zevk alirim nedense..Telefonu her elime alisim da direk mesajlara girerim.. Isin garibi,kendi gönderdigim mesajlari da bilmem kac kere okur,ondan sonra silerim tatlicadiarzu

nan bende bu kızla bi ortak noktamız var diyorum:asigim:
ikimizde manyakmışız:roflol::roflol:

muhahaha bende öyle yaparım hatta bazen dakkasında gönderdiğim mesaja hucum edip bakarımmmm:roflol:sırnaşık şey

Hem cok konusurum hem cok mesaj yazarim....
calisirken bile yazarim....

Eee napiyim konusmakta yazismakta beles olunca....öyle oluyor iste...yerimseniben

Mesajlarin cogunu direk silerim, kimse okumasin diye...hahahaha :teytey:

Konunun başlığını görünce :1shok: oldum napılıyoki bu ceple başka diye CADIARZU

Ama şıkları görünce rahatladım normal bir konuymuş şakkıdı

"Arama yapmak" :icecream:

neden şıklarda oyun oynamak yukk:uhm:
arama yapıorummm....(kısaca gevezeyimde biras)tatlicadiarzu
cadı kısımdan bana kalırsa oyun oynuyorum..ve takıntı haline geldii sürekli ayarlarını karıştırıyorumm...tatlicadiarzu

resim cekmek

BİR BEN ANLAR SEVERİM...
GÖZLERİNDEN ÖPERİM...
ALTINDAKİ ARABAYI SAT SONRA GÖRÜŞŞELİM.........

kesinlikle mesaj atmak
aşkıma mesaj atmaya bayılıyorum
özelliklede aşk mesajları
zaten sürekli aşkım beni arıyor birde sürekli konuşmak kızlar aranıza yeni katıldım umarım burda herşey güzel olurr

bu manyak özellik bende de mevcut limonum :asigim:

sevgülümlen mesajlaşmayı çok seviyorum ben ne de olsa beleş :roflol:

X